320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui laed X liiga/liigad mängu alguses siis laed vaid selle "omapärasused". Loogiline, et ei saa.

    Kommentaar


      lock, mis skinni sa kasutad?

      Kommentaar


        Asesino

        10 tähemärki

        Kommentaar


          Algselt postitas lock Vaata postitust
          Teiseks tulijaks oli kaitsja Leon Barnett West Bromist 7.25 millioni euro eest ka temast ei olnud sellist kasu ja nüüd on ta reservides.
          Mul 2016 novembri lõpp ja Barnett on klubi edukaim väravakütt, 8 väravaga.
          Klubiks West Bromwich Albion.

          Kommentaar


            kas skinne saab ka siis muuta kui ma juba mängu mängin?hetkel on originaalne igav taust
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              ikka .....
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                ehk annad nõu kuidas ja kus saaks skinne valida.originaal ikka suht igav
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                  31.Detsember 2010 kell 23:30 tuleb error ja viskab mängust välja, nii puhkusel olles kui mängides.
                  Mul oli ka Villarrealiga ükskord samajama, aga ma lahendasin selle kuidagi nii et sebisin Holidayga, muutsin seal igasuguseid asju ja proovisin kõiki varianti, lõpuks läks sealt üle, muidu LA Galaxyga lõppes mul ka hooaeg, sest migni kindlal ajal jooksis mäng lihtsalt kokku ja midagi teha ei saanud, sealt edasi ei saanud kuidagi.

                  Kommentaar


                    Sai Watfordist lõpuks villand kuna sain sealse Hall Of Fame järgi maailma parimaks manageriks =D, hakkasin Portoga, 1. hooaja võitsin napilt kuidagi ühe punktiga, Sporting oli super hoos, ostudeks olid Andrejev, Piatti,(kes oli ka parim väravakütt), Ääritalo, Ignashevich ning Radu, meistriliigas langesin esimeses ringis pärast alagruppe.

                    2. hooaeg läks natuke lihtsamalt, sest siis liitus klubiga Lulinha , Ustari ning Dzudzcack võimisiganes =D, Sporting oli ära vajunud kuid Benfica oli endale Martinsi ette sebinud, kes skooris hullult, võitsin 7 punktiga ja meistriteliiga laeks jäi veerandfinaal kus kaotasin barcale 1-1 0-0 mängudega, Seekord oli parim väravakütt juba Lulinha.

                    3. hooaeg oli juba väga kindel, kuigi mult varastati 7miljoniga Ustari, oli Enyeama heas hoos ning liiga võideti juba 23 punktiga , kui klubiga liitusid Vanden Borre, Matias Fernandes ning Vagner Love, kellest 2 viimast lõid kahepeale 44 väravat 80.st liigas löödust. Seekord jäi meistriteliigas laeks poolfinaal kus Juventus oli parem 2-0 0-0. Kõik muud karikad võitsin ka enamus ära, mõnel korral eksisin.

                    4. hooaeg mis praegu on pooleli on vaid üks ost, Miguel Veloso keskkaitsesse, kelle keksmine on praegu 7.47, Vagner Lovel on 10-ne mänguga 16 väravat, kahjuks sai ta aga pika vigastuse - 5 kuud, kas sellelt tulenevalt või mitte ei saadud meistriteliiga alagrupist edasi, 4-0 võit Interi üle ning kohe otsa 4-0 võit Fenerbache üle, järgnes sellele 2 katastroofi kui 2 korda kaodati järjest Red Starile 3-2 ja pärast seda tuli veel viik fenerbachega ja kaotus interile mis tähendas kolmandat kohta alagrupis, liigas on ka 8 punktiline edu.

                    EDIT:Breno, Banega , Lehtovaara nign Olazabal on ka vahepeal ostetud kuid nad on enamus ajast laenul olnud.
                    EDIT2x: Quaresma lõi minu kasuks mu esimese otse nurgalöögi sisse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                      ehk annad nõu kuidas ja kus saaks skinne valida.originaal ikka suht igav
                      options->preferences->sound & display

                      ennem pead muidugi skinni kausta my documents/sports interactive/football manager 2008/skins kausta panema.
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Mul kal Veloso olemas. Kasutan küll rohkem DM kohal, sest seal ta parem kui keskkaitses tundub.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Kasutan Velosot keskkaitses kuna tõesti väga hea keskmine on tal seal nign keskväljal on nii palju häid mängijaid, niiigi mängin 3-4-2-1 taktikat..

                          Kommentaar


                            kas eesti liiga mängimiseks ei piisa lihtsalt sellest kui ma lisan eesti database-i db kausta aga versioon on 8.0
                            kui ma downloadisin 8.0.2-e ja tegin update-i ära siis ei saanud enam mängida, Main menus tuli ette, et insert cd or smth.
                            Droit Au But

                            Kommentaar


                              Ma olen igatepidi proovinud endal 8.02-te tööle saada, aga see tundub võimatu olevat.
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                kui poolajal või enne võtta team talk ja küsida abitreenerilt abi, mida ütelda, siis tuleb tihtipeale pick up where you left off, aga mina seda enda menüü alt panna ei saa.
                                milles probleem?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X