320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Mis sul siis juhtus Budulojus? Miks need suured siis nii ara kukkusid? Toid sa ise vaiksemaid ulesse voi mis toimus:P?
    ma ei tea aga seda et Arsenalilt võetakse igal hooajal piisavalt palju punkte ära kuna klubi on tõsistes rahalistes raskustes.aga teised on lihtsalt ära vajunud.

    väikestest olen ma ise üles toonud Accringtoni kes hetkel Inglismaa suurklubi kelle mänge käib vaatamas pea 75000 inimest.Leyton Orient sai ka üles aidatud aga kui mina lahkusin siis nemad kukkusid ja nüüd on tagasi ja ka mitte nõrgad.hetkel ise juhendan Rushdeni meeskonda kelle võtsin 2liigast ja viisin premieri kus kahjuks esimene hooaeg kindlalt viimane ja kukkusime Championshipi kus siis kohe meistriteks tulime ja saime teise võimaluse kõige kõrgemal mängimiseks.hooaja algus oli nii nagu arvata et hea kui mõne viigi saime aga jah kaotused,mingi hetk said mehed aru et tuleks tõsisemalt asja võtta ja tasu oli ka käes,eelviimases voorus saime võidu West Bromi üle ning jäimegi püsima.eks paista mis uuel hooajal saab.olen eesmärgiks võtnud et üritan noortega läbi lüüa aga ühest ei saa aru on see et kuigi klubi rahaline seis on väga hea siis ikkagi kui keegi teeb mõnele talendile pakkumise siis klubi omanik võtab selle kohe vastu.meeskonna keskmine vanus on kuskil 20-21 ,ainuke veteran on eesti koondise vv kel vanust 34 aga mees on tasemel.
    ning seda et eesti koondis keda ma juba üle 10 aasta ole juhtinud kaitses oma tiitlit ja võitis teist korda maailmameistri tiitli.

    mis üldse imelik on see et väga agaralt võetakse klubidelt punkte ära ja üks hooaeg võeti chelsealt kolmel korral punkte ära.teadmiseks et see nafta varas on minu mängus vist surematu
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      krt mängin floraga hooaega 2012 - 2013 ja meistrite liiga kolmandas eelringis läksin kokkku belgradi partizaniga. Esimese mängu võõrsil kaotasin 3 - 4,kodus juhtisin 2 - 1...ja siis 2 sekundit enne lõppu lõid vastased viigi...kuvar lendas peaaegu aknast välja

      korra olen jõudnud uefa cupi alagruppi, kust sain kolmandana edasi..playoffis aga pidin alla vanduma atletico madridile kuigi kodus suutsin mingi ime läbi viigi välja imeda.
      2002 FC EBS Team
      2003 FC Nimeta
      2004 FC Nimeta
      2005 FC Nimeta
      2006 Tallinn United FC
      2007 Tallinn United FC

      Kommentaar


        mul 09-s suutis Levadia samal aastakäigul UEFA alagrupiturniirile pääseda, eelringis panid nad Rooma kodus 3:0 kotti
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          kohe hakkab 2031-32 hooaeg.kui võrrelda reaalset tabelit siis toon välja kus hetke premieri klubid asuvad.

          1.Liverpool CH
          2.Chelsea BSP
          3.Aston Villa L1
          4.Manu L1
          5.Arsenal BSP
          6.Everton CH
          7.Wigan PRM
          8.Hull PRM
          9.Fulham CH
          10.West Ham PRM
          11.Newcastle L1
          12.Bolton CH
          13.Sunderland CH
          14.Portsmouth PRM
          15.Man City L1
          16.Middlesbrough CH
          17.Stoke CH
          18.Tottenham L2
          19.Blackburn L2
          20.West Brom CH
          Kas mõni klubi on ka vahetpidamata Premieris mänginud? Kui ei, siis kes sealt kõige kauem vastu pidasid?
          Last edited by wal; 15.01.09, 17:31. Põhjus: sai liiga pikk
          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

          Kommentaar


            tahaks mingeid pildikesi vms. sellest naljast näha

            Kommentaar


              muhel.planet.ee/fm on hakatud looma Eesti FM klanni. Kel huvi, see võib läbi astuda. Kuna see on alles alustanud, siis postitusi vähe ning elu tuleks alles käima lükata.
              http://muhel.planet.ee/fm

              EESTI FM (Football Manager) KLANN

              Kommentaar


                kust ma saaksin eesti liigade patchi?

                Kommentaar


                  ahh leidsin pole vaja rohkem abi

                  Kommentaar


                    kuidas ma seda liigat installin?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas wal Vaata postitust
                      Kas mõni klubi on ka vahetpidamata Premieris mänginud? Kui ei, siis kes sealt kõige kauem vastu pidasid?
                      Kui arvestada et alustasin mängu hooajal 07-08 siis ainuke kes on järjepidevalt premieris olnud on Portsmouth,kes ka viimased kolm hooaega on meistriks ka tulnud.aga peale nende kuuluvad tippu veel Hull,Q.P.R.Ipswich ja Accrington.aga kui veel teistest suurtest rääkida siis Barcelona mängib hetkel hispaania teises liigas ja real madrid kolmandas.itaalia kaks suurt Ac Milan ja juventus mängivad liga b-s.saksamaal eriti muutusi ei ole kui mitte arvestada et wolfsburg ei kuulu enam isegi liigade süsteemi mida mängus kasutada saab.
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Kui arvestada et alustasin mängu hooajal 07-08 siis ainuke kes on järjepidevalt premieris olnud on Portsmouth,kes ka viimased kolm hooaega on meistriks ka tulnud.aga peale nende kuuluvad tippu veel Hull,Q.P.R.Ipswich ja Accrington.aga kui veel teistest suurtest rääkida siis Barcelona mängib hetkel hispaania teises liigas ja real madrid kolmandas.itaalia kaks suurt Ac Milan ja juventus mängivad liga b-s.saksamaal eriti muutusi ei ole kui mitte arvestada et wolfsburg ei kuulu enam isegi liigade süsteemi mida mängus kasutada saab.
                        väga haige süsteem ikka
                        nt. stekisin enda fm06. seal siis ainuke tiim, mis on tõusnud on leeds.

                        Kommentaar


                          Mul on siuke jama, et kui ma tahan installida versioon 8.0.1 patchi siis lõpus tuleb selline asi

                          Algselt postitas 17
                          Kas luumurd on nakkav?
                          Algselt postitas magnisco
                          Ma ei tea, sina oled w?

                          Kommentaar


                            Ega sul sel ajal FM ei jookse, kui patchi installid?

                            Kommentaar


                              Probleem lahendatud.
                              Algselt postitas 17
                              Kas luumurd on nakkav?
                              Algselt postitas magnisco
                              Ma ei tea, sina oled w?

                              Kommentaar


                                Mis programmiga data´t uuendada 08´s saab?
                                http://muhel.planet.ee/fm

                                EESTI FM (Football Manager) KLANN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X