320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soccerneti EM2008 (FM08)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Davai, 9/16'st on juba koosseisu valinud/valimas. Teised võiks ka siis ära teha. Kui teisipäevaks valitud pole, siis peate leppima teise treeneri poolt valituga.
    sigpic

    Kommentaar


      #47
      Hollandi koondis EMiks
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        #48
        Nii, need kes veel oma koosseisu pole ära teinud 4-5 inimest vist, kas teevad täna ära või peavad mängu poolt valitud koosseisuga mängima. Ja päev enne mänge peaks minuga mängudele sobiva aja teada andma... muidu toimub selle järgi, mis teisele mängijale sobib ja kui tema ka teada ei anna, siis määran ise midagi ja simuleerin mängu läbi, kui kumbki online pole. Häda korral annab mõned mängud ka järgmisele päevale lükkata, kuid sel juhul tuleb need umbes 3-5 (või nv ka varem) vahel ära pidada juhul kui ma saan.
        sigpic

        Kommentaar


          #49
          Sellised on mängu mängimise settingsid.



          Match speed võib olla kõrgem, aga mitte madalam. Replay'd on OFF. Kui mõlemad mängijad soovivad, siis võib ka teha extended highlights.

          Kolmapäevaste esimese kahe mängu ajad on ka kirjas. Ja parandasin kuupäevad ajakavas ära.
          sigpic

          Kommentaar


            #50
            krt asi kisub teil põnevaks

            kui nüüd Hispaania ka turniiri ära ei võida on midagi pahasti (mitte, et ma Martini poolt oleksin)

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              krt asi kisub teil põnevaks

              kui nüüd Hispaania ka turniiri ära ei võida on midagi pahasti (mitte, et ma Martini poolt oleksin)
              Loll jutt suhu tagasi. Horvaatia väljub sellest turniirist võitjana!

              Tegelt, minupoolne soovitus, highlight speed võiks paar notchi kõrgem olla, siis oleks parem.
              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

              RocknRolla (2008)

              Kommentaar


                #52
                Kõrgemad võivad kõik asjad olla, kui mängijad soovivad. Madalamaks nagu ei taha, sest võtab kaua aega siis.
                sigpic

                Kommentaar


                  #53
                  Šveits -

                  sigpic

                  Kommentaar


                    #54
                    Ikkagi on nii, et FMi assistendid tahavad kahjuks mehi ära vahetada.

                    Nii, et tuleb manuaalselt ära kinnitada. Põhimõtteliselt võite ise seda teha samal ajal kui mina seda teen (mingi viie-kuue paiku ehk) või mulle homme passwordi saata need kel see peal on, enamikel passi pole. Sohki ei tee, aga kui ei taha usaldada, siis peab kas ise tegema minuga samal ajal värki või peab leppima assistendi moondatud tiimiga.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      Ja siin mingisugune tundmatu Itaalia koondis. Mina isiklikult pean FM võistkondadest parimaks Prantsusmaa oma, isegi tugevamaks kui Hispaaniat. Aga meil omavahel mängides pole vahet kas on Holland või Hispaania, sest taktika on see, mis võib võita ka screenil tugevamate nimedega võistkondi. Kena turniiri algust kõigile vastasmeeskondade peatreeneritele!
                      Lisatud failid

                      Kommentaar


                        #56
                        Tanel, ma usaldan sind , kuna mul vaja jalutama minna

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          Tanel, ma usaldan sind , kuna mul vaja jalutama minna
                          Kõigepealt vaata ta avatari!

                          Kommentaar


                            #58
                            Nii... ma arvan, et kellegi usaldust petnud pole. Taktikat ei vaadanud ning isegi mitte uudiseid ei vaadanud rohkem, kui ta automaatselt mõne peale viskas.

                            Enamikel pidin ise koosseisu kinnitama või kinnitasid nad ise. Kahjuks ei saanud kinnitada terav ääre koosseisu ja Üllari ning mustneegri koosseisud valis assistent.

                            terav äär

                            Üllar

                            musneeger

                            Avapauguni 2 tundi!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #59
                              Kuna Devil pole veel välja ei ilmunud, siis lükkub start maksimum 20:45'e peale. Loodetavasti siiski suudab ta ennast kompuutri taha orienteeruda.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #60
                                Prantsusmaa 2:0 Serbia
                                6' 84' Thierry Henry

                                STATISTIKA


                                REITINGUD

                                Devil siis ei ilmunudki välja. Sai siis ka tulevastele vastastele silmad peale pandud. Mäng oli pealtnäha suhteliselt võrdne, kuid paar staar mängijad panid oma paremuse maksma.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X