320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas philou Vaata postitust
    patchidega saad ka? ma sain ka algul, kui olid vanemad patchid. aga nüüd uutematega enam ei saa.

    edit: leidsin sellise mehe nagu vaclav kadlec. partizanist. korralikult kasvatada, läheb ka väga tasemel mängijaks.
    Mul on 10.3 patch ja ikka saab 7.5M kätte, kuid vahest nad ei soovi siis saab ka 8.5M kätte. Kui raha on küllaga siis olen lihtsalt 10M pakkumise teinud ning tüüp käes ka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Hogweed Vaata postitust
      http://www.truefootballmanager.com/2...rkids-and.html
      Leidsin sellise koha, kus kõik wonderkid' id välja toodud. Suurepärane!
      Njah, eks laisk mees kasutab seda listi, kui ise skautimisega tegeleda ei viitsi. Ise mängijaid otsida ja noori talente leida on ju huvitavam või mjäs?
      http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

      Kommentaar


        No seda küll jah. Pooled sellest listist arvatavasti ei arenegi välja ja paraku peab ikka ise ka otsima talante.

        Kommentaar


          Alustan mängimist Middlesbroughiga transfer update tõmbasin siit http://www.fm-base.co.uk/forum/downl...o=file&id=2971.

          For Example:

          Raul --> Schalke 04
          Marchena --> Villarreal
          Sol Campbell --> Newcastle United
          Tarno Kink -> Middlesbrough
          yo

          Kommentaar


            Algselt postitas nike Vaata postitust
            Alustan mängimist Middlesbroughiga transfer update tõmbasin siit http://www.fm-base.co.uk/forum/downl...o=file&id=2971.

            For Example:

            Raul --> Schalke 04
            Marchena --> Villarreal
            Sol Campbell --> Newcastle United
            Tarno Kink -> Middlesbrough
            ole hea tee Kingist pilt ka?!
            Ma sama haruldane kui kaine farmer!

            Kommentaar


              Algselt postitas phljuh Vaata postitust
              ole hea tee Kingist pilt ka?!

              Kommentaar


                Sai läbi esimene hooaeg Chelsea eesotsas.
                Liiga lõpetasin 3ndal kohal Evertoni ja ManCity taga, ning mind valiti aasta parimaks treeneriks wtf. League Cupi ei võitnud, CL-i ei võitnud, FA Cupi ei võitnud..
                Asi läks aga veel paremaks. Liiga parim treener nr 2 on 7kohaga lõpetanud Arsenali Wenger, ja parimtreener nr 3 on 13!! kohaga lõpetanud ManU Sir Alex. Kus on loogika ?
                Ja ei vallandatud mind, ei Arseeni ega Alexit...
                Transferitest niipalju, et minema saatsin Kalou, Malouda, Cole'i, Zhirkovi vms, jne jne, kuna ei kasuta ääri, sisse tõin Moussa Sissoko ja Borriello. Kerge motivatsiooni langus peale esimest hooaega..

                Kommentaar


                  Zhirov aiaiai, ma küll PL-i ei mängi, aga view-only on ikka ja 8 hooaja jooksul tiris ta küll sõna otseses mõtteid puid välja, 20 söötu & 10 MoM-i vähemalt per hooaeg ja 15-20 väravat ka, mis sest et tal finishing mingi 7 on ;D
                  Little things worry little minds.

                  Carlo Ancelotti, 2009

                  Kommentaar


                    miks kõik näitajad mingite rõvedate ribadena on?

                    Kommentaar


                      Sissoko normaalne, aga mis eesmärgil tuuakse sisse mees nimega Boriello? Reservide karikat soovid võita? Või said sa ta siis tasuta vm... Üsnagi pointless vana. Nõustun ka sellega, et Zhirkov oleks pidanud alles jääma. LB positsiooni suudab ju ka edukalt täita. Cole on ka muidu mängus selline normal mängija, et ajab asja ära ju küll.

                      Kommentaar


                        Borriello on isiklik sümpaatia. Ja Zhirkovil lihtsalt ei ollnud mul kohta, LB peal kasutasin Ashley't + tekkis nüüd mu youth tiimi LB kellel on potensiaali Ashley tase ületada, raske oli lasta minna ka Kaloul, Maloudal ja Cole'il. Aga mis teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          miks kõik näitajad mingite rõvedate ribadena on?
                          Saad vahetada optionsi alt.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas 17 Vaata postitust
                            miks kõik näitajad mingite rõvedate ribadena on?
                            Kui mängu lähen , siis vahetan ära ja laen pildi uuesti üles.


                            E: tehtud !! http://img835.imageshack.us/i/kink.png/

                            Kommentaar


                              tehnika ja dribbling võiksid ju kõrgemad olla
                              ...it's better to burn out than to fade away(Kurt Cobain)

                              Kommentaar


                                Kui valisin mängu alguses ainult Eesti liiga, kui suur on tõenäosus,et keegi välismaalt mu mängijaid sooviks osta?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X