320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna olen pikemat aega mänginud Newcastle´i ja muude nö. "keskmikega", siis tuli mõte proovida tõusta ka mudaliigast. Klubiks sai valitud AFC Telford, kes mängib Bet Square Northe´is. Esimese mängu sain vastaste 35m löödud karistuslöögist pähe. Karistuslöök oli muidugi viimasel minutil. Ja järgmisel päeval olin vallandatud...

    Kommentaar


      Tubli pikk karjäär sul siis

      Ise teen juba päris mitu hooaega Tottenhamiga ning tuli siis uus omanik ning andis kohe kenasti raha, et mehi osta ning tõin endale Krissu kuna meeskond ei suutnud tõusta kuidagi liigatabelis ning oli vaja muutust. Suvel ostan veel endale ühe nore ründaja kuna hetkel mul kõik vanad kännud: Eduardo, Forlan, Adrano, Santa Cruz

      Kommentaar


        miks sul üldse neli sellist ründajat oli?
        Algselt postitas rainis007
        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

        Kommentaar


          Sellepärast, et kõik tasuta saadud siis miks mitte tuua endale.

          E: Nüüd panin tähele, et 2010 teema see

          Kommentaar




            Uploaded with ImageShack.us
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              kus ta siis varem mängis, et nii palju pappi oli kokku krabanud?

              Kommentaar


                Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                kus ta siis varem mängis, et nii palju pappi oli kokku krabanud?
                Kuskil euroopas ta oli aga enam ei mäleta ja kahjuks ajalugu tema kohta vaadata ei saa
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar




                  Uploaded with ImageShack.us

                  eesti koondis aastal 21/22



                  Uploaded with ImageShack.us


                  Uploaded with ImageShack.us


                  Uploaded with ImageShack.us


                  Uploaded with ImageShack.us

                  hetke eesti kaks täkku
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Keegi saab mulle saata Eesti ja kui on Läti liigade XML faili?
                    “For a goalkeeper, there is no hiding place” (Brad Friedel)

                    Kommentaar

                    Working...
                    X