320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi veel ?
    Ma sama haruldane kui kaine farmer!

    Kommentaar


      Algselt postitas phljuh Vaata postitust
      keegi veel ?
      Mina ka.

      Kommentaar


        Kuidas saab terve meeskonnaga korraga mängida? Ma saan alati juhtida ainult ühte mängjat.

        Kommentaar


          Algselt postitas phljuh Vaata postitust
          võrgus ei taha keegi pelada?
          server? oleks ka käpp siis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Black Magic Vaata postitust
            Kuidas saab terve meeskonnaga korraga mängida? Ma saan alati juhtida ainult ühte mängjat.
            Kindel ikka, et õiges teemas oled ?

            Kommentaar


              Mis võib olla põhjusesks kui mul ei ole tribüüne kus peaks olema pealtvaatajad?

              Kommentaar


                preferences>display all peaks olema mingi graafika ja crowd värk, uuri.

                Kommentaar


                  Tere mul siuke mure te kuidas saaks patche peale panna nu eesti liiga patchi sain aga kui tahan uusi logosi või facepacki sisi ütleb et pane näiteks skin kausta my documendis aga mul polegi siukest kausta kas siis peab ise tegema kausta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas manager17 Vaata postitust
                    Tere mul siuke mure te kuidas saaks patche peale panna nu eesti liiga patchi sain aga kui tahan uusi logosi või facepacki sisi ütleb et pane näiteks skin kausta my documendis aga mul polegi siukest kausta kas siis peab ise tegema kausta?
                    C:\Documents and Settings\Kasutaja\My Documents\Sports Interactive\Football Manager 2011\graphics\skins

                    ehk annab sulle aimu.

                    Kommentaar


                      seal pole ju siukest kauusta mul vähemalt kui pane my document mul on seal siuksed asjad nagu db,sound ja hall of fame vms

                      Kommentaar


                        up seal on siuksed failid nagu db,editor data,games,matches,sounds,tactics,temporary

                        Kommentaar


                          Nii.. juhtus siis selline tore lugu.
                          Sai just läbi esimene hooaeg Liverpooliga. Võitsin kõik, mis võita annab. Liigas tuli 4 viiki, 1 kaotus ja ülejäänud võidud.
                          Hooaja lõppedes vahetas klubi omanikku. Omanik arvas, et ma ei ole klubile kõige parem tulevikuks ja vallandas mu. Asemele pandi Javier Aguirre.
                          Tore...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas manager17 Vaata postitust
                            aga mul polegi siukest kausta kas siis peab ise tegema kausta?
                            Just nii.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kui mängu tööle panen siis kuidas saaks nii,et ma näeks ka alumist menüüriba?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Kui mängu tööle panen siis kuidas saaks nii,et ma näeks ka alumist menüüriba?
                                seadetes on kuskil koht : window mode, topib sinna linnukese ette ja käivitad mängu uuesti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X