320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'


    niih!

    sai kah teisel katsel m2nguga algust tehtud...

    kahju aint et esimene kord ta mind m2ngust 2ra kaotas... solvumine kestis ike tubli poolteist kuud... ja paraku pole sel hooajal enam midagi p22sta... viibin vaffas liigas IV.27 (11518), kust niipea p22su ei ole... a pole hullu, hetkel sealgi vaffa! viimaselt kohalt samah2sti kui eelviimaseks t6usnud juba:P

    btw, kas j2rgmisel hoooajal on alagrupp sama?

    ja miks krt asub asi OFFTOPICU all?! kas meil adminne ei ole, et m2ngude teema all kirjutajad hoobilt siia suunatakse?!

    ok, a muidu... pRmt!

    aiFo.Saekoda AFC

    j2rgmisel hooajal leemurid tulevad ja v6idavad!!!



    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

      Originally posted by aiFo


      aiFo.Saekoda AFC

      j2rgmisel hooajal leemurid tulevad ja v6idavad!!!



      Sõpruskohtumises oli mul au Saekoda AFC\'d võita. Võit oli napp ent veenev, seda enam, et tegemist oli mu esimese võidukalt lõppenud sõpruskohtumisega (muidu ikka viik ja kaotus).

      Kommentaar


        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

        Hmm,kui kellegil palju aega ja viitsimist on siis võib ta üle lugeda mitu mängu mulle pole väravat löödud ja milline on väravatevahe...

        Austusega

        West-Wiru County FC( III.7 2nd place hetkel)

        Kommentaar


          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

          Ise loputasin kolmapäeval üht Läti satsi. Seda üritust oli tulnud vaatama, aga pea 7000 matsi.

          Tembu on võitmatu püsind 12 mängu ja nii kaua pole talle ka väravat löödud. 63-0 oli vist väravatevahe. Mis ma nüüd võitsin?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

            Kyps,sa saad 4 likööriga kommi,mis mul laupäevast alles jäid!! Isegi siis kui sa mõne numbriga eksisid! Vot nii lahke inime ma olengi...
            Igatahes pean liigas viimase mängu võitma ja siis saan vast üleminekumängudele...Ja siis ootab mind II divisjon.Värisege,II.mehed!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

              Mis siin ikka väriseda, sa oled ju kahe tärni mees

              Kommentaar


                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                Originally posted by Taidur

                Sõpruskohtumises oli mul au Saekoda AFC\'d võita. Võit oli napp ent veenev, seda enam, et tegemist oli mu esimese võidukalt lõppenud sõpruskohtumisega (muidu ikka viik ja kaotus).
                jah. t2nud s6pruskohtumise eest! tore oli, kui aint kohe m2ngu alguse kiire v2rav v2lja arvata... mis parata, noore v2ravavahi esimene m2ng... publik j2i esitusega rahule ning ka meeskond ei lasknud ennast kaotusest h2irida... ja mees, kes platsilt k2ruga koju viidi -- makar dyakanov -- saadab J6ud-nimelise tiimi ryndepaarile tervisi ja arvab, et kui tal ribid kokku kasvavad ja hambad j2lle korda saavad, siis ta tuleb ja n2itab kuidas leemurid m2ngida oskavad... nii kuu aja p2rast siis ehk...:P veelkord -- tore m2ng oli!!!

                kyps ja tembu aga v6ivad oma iiriseid edasi syya... 6ige jalgpallielu on see, mis toimub madalamates liigades! kui ikka EESTI klubi suhtluskeeleks on rootsi v6i suahiili keel, siis... einoleino... neljas liiga rokib!!!

                aiFo.
                Jalgpallihaigla liige
                Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                  Originally posted by aiFo
                  kyps ja tembu aga v6ivad oma iiriseid edasi syya... 6ige jalgpallielu on see, mis toimub madalamates liigades! kui ikka EESTI klubi suhtluskeeleks on rootsi v6i suahiili keel, siis... einoleino... neljas liiga rokib!!!

                  aiFo.
                  Njah rahvuste suhtes on mul elu kirev, sest meeskonnas:

                  1 indu
                  1 itaallane
                  3 rootslast
                  1 austraallane
                  2 sakslast
                  1 austerlane
                  1 kanaadakas
                  1 jamaika ameeriklane
                  6 eestlast, kelledest 2 on A koondise nimekirjas ja 1 u20-e nimekirjas.

                  Aga küll need andekad noored eestlased ükskord väljamaalased minema kihutavad.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                    HATI KOKKUTULEK!

                    Tänu minu hiilgavale intellektile ja amority kiirele tegutsemisele suundub hattricki sõbralik pere meelt lahutama Lahemaa rahvuspargi ürgse looduse rüppe. Palmse, Vihula ja Sagadi mõisakompleksid ei vaja just suurt tutvustamist ja saatuse tahtel toimub meie tore üritus eelmainituist viimases. Täpsemalt Ojaäärse puhkemajas. Mõningad pildid sellest asutusest leiate aadressilt: http://www.rmk.ee/pages.php3/0103020103

                    Muutus ajakavas. Rahva tungival soovil otsustati muuta ka kuupäevi, millal üritus toimub. Senisese 16/17 nov asemel nihkub üritus nädala võrra edasi ja leiab aset 23/24 novembril, millal toimuvad ka selle hooaja viimased liigamängud.

                    Kultuuriprogramm jääb üldjoontes samaks, aga on sisse toodud ka mõningad täiendused.

                    1) HAT-i mängude jälgimine internetis
                    2) Rootsi hat-i spetsialisti loeng koos küsimuste esitamise võimalusega
                    3) Striptiisishow by Amority
                    4) Erinevad võistlused: ujumine, käbi otsimine, mälumäng, fifa jne
                    5) Kuna hat-i kasutajate hulgas on ka nooremaid inimesi, siis käivad läbirääkimised Leopoldi sõbra Äpuga, et too tuleks esitaks oma viimase estraadikava
                    6) Eesti koondise peatreeneri koha kandidaadid esitavad oma valimiskõned.
                    7) Õhtu naelaks on LuaLua poolt esitatav erootilismütoloogiline näidend \"Kalevipoja eksirännakud\"
                    8) + veel mitmeid üllatusi

                    Lisaks sellele on meie käsutuses saun, maitsvat rooga valmistab peakokk guitz, baaris topless teenindus by Taimo(joogi eest tuleb maksta, seega soovitavalt võtke omad joogid kaasa (tuleb veidi odavam), tants ja trall.

                    Kuna üritus toimub pisut nooblimas kohas, kui algselt plaanitud kujuneb pileti hinnaks 175.-, kes tahavad maksta kohapeal, neile on ürituse maksumus 200.-. Soovitan soojalt kasutada esimest varianti!

                    Maksmine toimub järgmiselt: Ülekanne tuleb teha FC Little Devilsi omaniku Vipu arvele: Hansapank 221007137085 Raido Lillemets Makse selgituseks pange oma hati kasutajanimi ja meeskonna nimi, kui maksad ka n: oma neiu eest, pane oma nime taha +1. Kuna vipu töötab meil hansapangas saame selle aja jooksul kogutud pangaprotsentide eest tasuta õlli.

                    Palun kiirustage ülekannetega ja oma huvi näitamisega, see aitaks meil oluliselt kergendada asja orgunnimist.

                    Olge lisainfo jaoks kuuldel.

                    Tänan tähelepanu eest

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                      Niisiis, sai otsitud Teie jaoks sobiv transport pidupaiga lähedale. Nimelt, Tallinnast otse sinna ei saa, Viitnas peab maha minema ja teisele omnibussile ümber istuma. Selle bussi graafiku leiate siit

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                        Mida on seost Borodin Antsiferov´il (5823577) ja eesti jalgpallil? Mis kuradi nimi see on? Smutt,kas sa ise leiutasid selle?

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                          Nii nii, jälle üks hooaeg lõpukorral, järel veel ainult üleminekumängud. Aga ise olen nii äss et punnin end meistriliigasse

                          Rõõmu teeb veel see, et Eesti liigas on kokku juba üle 600 aktiivse kasutaja. Varsti hakkame juba MM-il tegusid tegema

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                            Originally posted by aiFo

                            viibin vaffas liigas IV.27 (11518), kust niipea p22su ei ole... a pole hullu, hetkel sealgi vaffa! viimaselt

                            aiFo.Saekoda AFC
                            aifo kallis ma ka nyyd seal vaffas liigas ... saad mulle 10:0 pähe teha sest ma hetkel ei saa sellest asjast sittagi aru, loodan uueks seasoniks hakata aru saama ... võimuiduolenviimanenagualati

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                              Originally posted by Devil

                              aifo kallis ma ka nyyd seal vaffas liigas ... saad mulle 10:0 pähe teha sest ma hetkel ei saa sellest asjast sittagi aru, loodan uueks seasoniks hakata aru saama ... võimuiduolenviimanenagualati
                              oioioioioi!!!

                              vaatan mina jah suurima imetlusega, et liigas muutused toimunud! vaffa!!! ehk l2heb nyt ka pisut torep6nevamaks kui eelmisel hooajal... tere tulemast devil!!!
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'www.hattrick.org\'

                                nii. tegin ka omale meeskona ära Lehtse Utd

                                kas keegi tark mees oskax mulle öelda, kas hatis saab klubi värve ka muuta ning kuida on lood logoga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X