320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minagi pesitsen nüüd Eestis.
    Klubi nimeks Dinamo Tallinn

    ID 94146

    Kommentaar


      ******Mida sa ajad koll

      ärge keegi TSA poolt küll hääletage mingi valus tont...saatis kirja hattricki et mul inglismaa account ära kusutatakse...mõttetu vend mis see sinu asi on palju mul accounte on lammas....
      kuule tont oled sa ise ja ära levita laimu siin kuna ma pole lasknud midagi sul ära kustutada vaid lasin oma tiimi sotimaal ära kustutada.
      Ennem mõtle mida sa suust välja ajad ,kui sa selline pikkade juhtmetega vend oled kes igast sõnast valesti aru saad siis kellel sind koondise treenriks on vaja ,suuga ehitad suure linna aga kui tegemiseks läheb siis....alla igasugust nulli.

      Ausalt öeldes nii valelikku ja kahepalgelist inimest pole varem kohanud nagu seda on niinimetatud repsor Lua lua

      Kommentaar


        Olen minagi liitunud:
        Luige United FC (94147)
        \\"All I know about morality and obligations, I owe to football.\\" Albert Camus

        Kommentaar


          Nonii, võtaks selle teema taas üles, sest homme selgub Hattrickis Eesti koondise treeneripaar (A-koondise ning U-20 koondise).

          Nendele, kes veel Hattrickiga liitunud pole soovitaks seda tehaa küll, sest tegemist on ikkagi väga huvitava mänguga, kuid selle mängimiseks läheb vaja esiteks ning kõige tähtsamalt pühendumust.

          Siis tulevad ka tulemused. Kahju on sellest, et mitmed registreerunud ei viitsi nagu oma meeskondadega tegeleda. Häbi!
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Üks probleem on et paljud EI OSKA oma meeskonnaga tegeleda...Keegi kellel palju aega võiks tõlkida ingliskeelseid abimaterjale eesti keelde...
            Howay the lads!

            Kommentaar


              Andke neid inglise keelseid kasvõi,abiks võivad needki olla.
              Ei tea millal tehakse teatavaks kes siis koondise treeneriteks saavad?
              C’mon Man United!!!

              Kommentaar


                Originally posted by guitz


                Andke neid inglise keelseid kasvõi,abiks võivad needki olla.
                Ei tea millal tehakse teatavaks kes siis koondise treeneriteks saavad?
                Võõrkeelsed on ju kenasti olemas Hattricki enda kodukal, lugele lihtsalt Help läbi või nii, ei tohiks eriti keeruline olla.

                Treenerid tehakse teatavaks kolmapäeva hommikul.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Kuidas teil 2 vooru läinud on? Ise tegelen FC Watsoniga ja olen II Divisioni liider.. ptüi-ptüi-ptüi..

                  Jah, valige ikka eestlane, muidu akkab ehk sit'a panema..

                  Kui keegi täna Cupilt välja langeb, ehk teeks siis mõne sõpruskohtumise? ID 94153 FC Watson

                  Kommentaar


                    Peatreenerid siis:
                    A-koondis: Lua-Lua
                    U-20: Tsaag

                    Palju õnne mõlemale, kuid hoiatus, kuid tulemust ei tule, siis hakkavad pead lendama...
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ka minu poolt. Vaadake, et siis asja endale selgeks teete ja võimalikult hästi panete. Samas, mul piisavalt häid mehi, noori eestlaseid, nii et vaadake mu mehed üle ehk keegi sobib.

                      Tallinnas olen reintingu järgi 2'ne. Nii, et keep on rolling..

                      Kommentaar


                        Originally posted by amority
                        Samas, mul piisavalt häid mehi, noori eestlaseid, nii et vaadake mu mehed üle ehk keegi sobib.
                        Ega see nii lihtne olegi, sa pead kõigepealt nende postkasti oma mängijate statsidega ummistama ja pilt peaks täitsa huvitavaks muutuma kui kõik eestlased oma paremaid poegi pakkuma hakkavad.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Originally posted by Maarek


                          Originally posted by amority
                          Samas, mul piisavalt häid mehi, noori eestlaseid, nii et vaadake mu mehed üle ehk keegi sobib.
                          Ega see nii lihtne olegi, sa pead kõigepealt nende postkasti oma mängijate statsidega ummistama ja pilt peaks täitsa huvitavaks muutuma kui kõik eestlased oma paremaid poegi pakkuma hakkavad.
                          IRW a muidu õige jutt

                          Kommentaar


                            Mind pole veel peatreeneriks määratud ja ei saa veel koondisega midagi teha aga kõigi eelduste kohaselt on esimene sõprusmäng juba reedel ja LÄTIGA ...ilmselt sõidan poistega Riiga et ajaloolisele võidule lisada veel vöörsilvõidu au..

                            esimese kodumängu üritan organiseerida Venemaaga !
                            Howay the lads!

                            Kommentaar


                              Perse selle conferencega lahti on?
                              Midagi postitada ei saa.

                              Igatahes, mul on täielik täkkude punt ja kuigi ma veel olen tänu väravate vahele oma alagrupis II.4 teine, siis juba järgmise vooruga kavatsen fc kasekese auti taguda ja liidriks minna

                              Eestis on siiani mängud mõnnalt läinud -
                              3:0 (Liiga)
                              6:0 (Liiga)
                              4:0 (Karikas)
                              seega värav on puhas olnud juba 270 minutit järjest

                              Ainsaks eesmärgiks on kõrgemasse seltskonda tõusmine.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Originally posted by oku


                                Perse selle conferencega lahti on?
                                Midagi postitada ei saa.
                                Homme vahetatakse serverit..ehk siis asi paraneb.

                                Ainsaks eesmärgiks on kõrgemasse seltskonda tõusmine.
                                Järgmine aasta Meistriliigas kohtume!
                                Howay the lads!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X