320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ee.. keskmine palk 191 000 ja kõik kokku 3 819 990, hooaja jooksul kusjuures pool miljonit kasvanud.. ja sellega tuli IV võit. muidugi mul on veidi multiskillsed mehed ka.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      ee.. keskmine palk 191 000 ja kõik kokku 3 819 990, hooaja jooksul kusjuures pool miljonit kasvanud.. ja sellega tuli IV võit. muidugi mul on veidi multiskillsed mehed ka.
      Mul võtavad 3 õige täkumat meest palganumbriteks juba 4 700 000

      Järelikult olen kuskil vales suunas liikunud.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        tasub siis need täkumad mehed maha müüa ja veidi kasulikumad ning odavamad asemele muretseda ..kui muidugi tegemist koondislastega pole
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          tasub siis need täkumad mehed maha müüa ja veidi kasulikumad ning odavamad asemele muretseda ..kui muidugi tegemist koondislastega pole
          Kaks meest on enda treenitavad juba pikka aega,kolmas on koondislane küll,kuid endine fääri saarte koondislane

          Varsti siis kaks müstilist ründajat müügis.
          Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

          Kommentaar


            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
            hattrick'i tase on nii palju tõusnud, et V liiga on mingi šedööver või?

            paar aastat tagasi sai suhteliselt leige huviga pelades hõlpsasti III liigas püsitud. aktiivseid kasutajaid oli tollal isegi paar tuhat tükki rohkem kui praegu.

            Pigem just langenud. Ei kujuta hästi ette, kuidas viiendast saab välja kukkuda, kui siis ainult tahtlikult või viiendast alustades.

            Ise võitsin teist korda järjest oma neljanda ära, aga kolmandasse esialgu veel ei roni, kuna käes on trennivahetus. Keskväljapede elu muutus igavaks, proovin nüüd äärtega mässata.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              Homseks sõpruskohtumist, keegi?

              Kommentaar


                teeme!

                FC Estonia United, 95257

                Kommentaar


                  Mine nüüd vutvut acceptima

                  Kommentaar


                    Ootan samuti homseks sõpruskohtumist!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 17 Vaata postitust
                      Mine nüüd vutvut acceptima
                      kole lugu juhtus. jäin magama

                      Kommentaar


                        krt, vastane ei pannud 9 mängijat väljakule ja nüüd ei saanud teada palju uus silmapaistev ründaja tegi. ;s Järgmine kolmap. karikas botiga.

                        Kommentaar


                          devil, kuidas endine talbootikum elab?
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            anna andeks, ma enam ei tea isegi, andsin kogu oma info Muttaja kätte, kui ta mind välja vahetas.

                            Kommentaar


                              ei anna.
                              selge pilt.
                              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                              Kommentaar


                                ohoo.. sain oma pea nelja-aastase ht ajaloo jooksul esimese foorumibanni.. siiani arvasin, et on ainult kirjutamiskeeld aga lugeda ka ei saa.. noh, pole hullu, eks peale 24h teeb tasa:P
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X