320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.hattrick.org

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Hätil on uus kujundus tulemas

    Paar pilti kah

    Finantsseis

    Klubi
    Mida nad seal muutnud on? Fonti suurust?

    Kommentaar


      keri lehte allapoole

      Kommentaar


        Kuda siukest probleemi lahendada?

        Olli Niukkanen on nii kena poisu, ei tekita kunagi treeningutel meile peavalu. Ta isegi armastab oma ema.

        Kommentaar


          väike Oidipuse kompleks?

          Kommentaar


            15 hooaega viiendas liigas, aga suutsin oma tunni ära oodata ja neljandasse tõusta

            Kommentaar


              Sai samuti 5. liiga võit kindlustatud. Kahjuks tuleb aga kvalifikatsiooni ka mängida.

              Kommentaar


                Kaotasin kahjuks tähtsa mängu 2:0, pallihoidmis protsent 68% ja 72% mulle. Aga vigastus ja kaardid mängisid rolli kõvasti, byebye fifth league.

                Kommentaar


                  järgmine hooaeg viiendasse!

                  Kommentaar


                    hattrick'i tase on nii palju tõusnud, et V liiga on mingi šedööver või?

                    paar aastat tagasi sai suhteliselt leige huviga pelades hõlpsasti III liigas püsitud. aktiivseid kasutajaid oli tollal isegi paar tuhat tükki rohkem kui praegu.

                    Kommentaar


                      maitea, ei ytleks, ma püsin 200k-se palgaga kenasti 5ndas :P.
                      rohkemaks ei ole praegu jaksu, aga küll ma hakkan kulutama, kui ma miljardi kätte saan., hetkel 365M puudu :P.

                      Kommentaar


                        Ma sain 5ndas liigas neljanda koha, palk on 256 650 Krooni.
                        Algselt postitas Cule
                        Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                        Kommentaar


                          tükk aega sai IV istutud.. nüüd siis III, eks paistab kas pidama jääb.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                            Ma sain 5ndas liigas neljanda koha, palk on 256 650 Krooni.
                            See on palk ühe mehe kohta?

                            Mul on see number 431 913........aga ikka passin viiendas liigas.
                            Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
                              See on palk ühe mehe kohta?

                              Mul on see number 431 913........aga ikka passin viiendas liigas.
                              Ei, ikka kogu tiimi mängijate palk kokku.
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                                Ei, ikka kogu tiimi mängijate palk kokku.
                                Hahhaaa,naljakas oled.
                                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X