320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fifa 12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Siiani olen kõik ise mänginud, ei mõista miks peaks sim'ima neid mänge. Pole huvitav ju.

    Eelmiste hooaegade liiga tabelite pildid.

    Ctulu parandatud.

    Kommentaar


      Nonii, sai hooaeg kenasti ja edukalt lõpetatud.
      Jaanuari transfer window'is board otsustas ise RvP maha müüa (olin kõikidele pakkumistele NO pannud ning proovisin talle pidevalt uut lepingut pakkuda järjest suurema palgaga). Bayernisse ta läks 32,5 miljoni eest.
      Kuna ründesse jäi sellest suur auk (Chamakh oli ainuke teine ründaja, ta tuli kuskil veebruaris või märtsis tagasi ning kohe esimeses mängus jälle 5 kuuks väljas) siis ostsin asemele 40 miljoniga Cavani. Alguses ei suutnud absoluutselt väravaid lüüa (no esimeses mängus lõi 2 aga peale seda 5 mängu mööna mis kõik suutsin 1-1 või 0-0 viiki mängida)
      Mängupilt muutus varsti kuna leidsin, et samamoodi nagu RvP'ga temaga seal ees palju väravaid ei löö. Enne lõin väravaid pmst ainult jalaga olles palli eelnevalt kõvasti ringi söötnud siis nüüd hakkasid järsku hoopis tsenderdused toitma. Hooaeg kulges tõusude ja möönadega, League Cup finaalis oli vastaseks WBA kellest sain kerge vaevaga jagu.Liiga suutsin samuti võita, +2 City ja +3 Chelsea ees.
      Painama jääb aga FA Cup finaal. Esimese 7 minutiga olin juba 2-0 ees (Cavani) ning siis mõtlesin, et no peab ka see nüüd ära tulema. Siis aga 25 minutiks oli seis juba 2-2 (Nasri & Milner). Teise poolaja 60 minutiks sain uuesti 2 väravalisse edusse 4-2 (Kaka & Gervinho) ning siis mõtlesin jälle, et no siit ei anna ära anda seda. Aga kus sa sellega, 65 minutil Tevez 4-3, 86.minutil Tevez 4-4 ja 90+ minutil Tevez 4-5. Oi kurat kuidas ma vandusin. Pmst kõik ta väravad tulid Songi söödu eksimustest.

      Uueks hooajaks olen endale juba ostnud Sergio Ramose (30 miljonit) ja Kompany (25 miljonit). Kaitseliiniga olen üpris rahul: Vermaelen, Chiellini, Kompany, Ramos, Sagna, Djourou ja Gibbs on päris hea valik (+üks 65 ovr 17 aastane nooruk). Natuke raha veel on ja proovin sisse tuua veel Forlani pingile ning ühe Transfer listitud pooliku veel varusse (Ramires, Barry või De Jong hetkel valikus). Müünud olen kõvasti (Chamakh, Rosicky, Santos, Lansbury, Bendtner, Coq Mertesacker ka kohe minemas ja kõvasti noori mehi veel). Saatsin mehi ka jälle laenule, aga pingile hakkan mahutama ka noori.

      Kommentaar


        Niinii olen siis jõudnud oma Dortmundi save gamega aastasse 2024 . Selle aja sees olen võitnud 7 korda liiga , 6 korda saksamaa karika , 3 korda cl ning kahel korral supercupi . Kogu selle aja jooksul on tulnud teha 620 mängu millest 432 on võidud 110 viigid ja kaotusi 83 . Väravate vahe 1323:423 .
        Meeskonnas on tehtud väga suuri muudatusi ning olen toonud sinna palju staare ( Sahin , Eriksen , Neymar , Fabregas , Wellbeck ,Rosicky , nani , Bale , Dzeko , Hart ja mõned teised ) kuid nii mõnedki tegijad on ka lahkunud ( Fabregas , Barriors , Nani , Dzeko , Hart )
        Hetkel mängin koosseisuga :
        Courtois
        Hummels-Bender-Subotic (Perkins , Adams , Schmelzer)
        Götze-Sahin-Leitner-Bale ( Kagawa ,Günogdan , Vaz , Morillo )
        Eriksen (Götze)
        Neymar-Perisic ( Wellbeck , Lewadowski)

        On ka akadeemiast peale tulemas palju noori ja andekaid mängijad keda kindlasti on vaja sest enamus neist mängijatest on juba 35 kanti . Kunagi aega saan siis kirjutan jälle kuda läheb.
        PS mängin raskeima astmega .

        Kommentaar


          Teine liigamäng läks totaalselt aiataha, 5-1 kaotus Liverpoolile. Peale seda tegin muidugi kohe suured muutused ja müüsin maha Lacazette ja ostsin Messi. Kuigi Messil vanust 34, siis nägin teda siiski rohkem põhimehena.
          Kolmandas liigamängus ilus 3-0 võit Wolverhamptoni üle, 2 väravat Messilt ja üks Eriksenilt.

          Kommentaar



            Sel aastal tuleb Euro 2012 mäng siis Fifa expansion packina

            Kommentaar


              Väga hea uudis, kindel ost tulemas. Hea, et tegu on just DLC/Expansion Pack'iga.
              PES.PLANET

              Kommentaar


                mul on selline küsimus et kas on keegi teinud fifa 12 ka eesti liiga patchi?

                Kommentaar


                  Nonii, natuke olen edasi teinud. Aprilli kuu hakkab läbi saama...ühe kuuga siis 9 mängu...et päris tihe graafik. Esimese mängu võitsin Wolverhamptonit 3:0, järgmine mäng oli meistrite liigas Lyoniga veerandfinaal...esimese mängu kaotasin 2:1...60minutil jäin 0:2 taha ja üsna pingeline mäng oli...räige surumine käis mõlema poole pealt ja 89 minutil Vassiljev natukenegi kergendas olukorda Sunderlandi jaoks, kui sai söödu Agüerolt värava ees tagasi karistusala joonele ja sealt siis kõmmutas Vassiljev peale ja 89minutil lõi üliolulise värava! Edasi oleks mul piisanud järgmisest mängust 1 värav lüüa ja siis oleks vastased juba võitmiseks pidanud 3 väravat lööma...Aga enne kordusmängu oli vahepeal teine liigamäng Aston Villaga, mille jäin 1:1 viiki kahjuks...Lyoniga kordusmäng oli jälle sama haarav, kui avamäng stade gerlandil...lõpuks siis sunderland tegi 10 pealelööki...lyon 9...90minutil siis suutis Garden jälle kauglöögist üliolulise võiduvärava lüüa ja väga napilt siis pääsesin poolfinaali, kus vastaseks Barca....teistes paarides man city võitis spursi, real sevillat ja Barca Villareali..enne cli poolfinaali siis oli 2 liigamängu ja üks fa cupi semi final...manuga..see oli samuti ülipõnev mäng Wembleyl (esimest korda fifa 12s mängisin sel staadionil) ja kaotasin 0:1...Defoe lõi esimese poolaja lisaminutitel värava...selles mängus ma ei saanud päris põhivendi ka kasutada, kuna mehed olid väsinud eelmistest mängudest...et pmst väsimuse nahka läks see mäng...aga olen siiski rahul, et suutsin teiste mängijatega manule kõvasti vastu hakata..liigamängudes siis kaotasin liverpoolile 1:2 ja Newcastelit suutsin 3:2 võita...kaitses kasutasin täielikult teisimängijaid...paremal laingi (ovrl 63) keskel Woodgate ja Brown ning vasakul Knott..et mängu lõpus väsisidki mehed ära ja kiirelt 81 ja 85minutil Sturridge viigistas...peale teist väravat panin ka Agüero mängu ja tänu tema heale eeltööle lisaminutitel Pasquato lõi võiduvärava...
                  ja nüüd siis 3 päeva hiljem on kohe Barcaga mäng...

                  Liigatabel peale 34. vooru:

                  Man City 76
                  Manu 69
                  Arsenal 66
                  Sunderland 66
                  Tottenham 65
                  Chelsea 61

                  Fa cupi finaalis siis kohtuvad Manu ja Everton, liiga cupi võitis Man City Chelseat penaltitega 3-1, euroliigas poolfinaali paarid on Ajax - Liverpool ja Club Brügge - Newcastel

                  Et siis jh varsti saab hooaeg läbi..6mängu (loodetavasti 7, kui clis saan finaali) on veel pidada.
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Läbi see hooaeg...siiski 6 mängu jäi veel...cl´is siis esimese mängu võitsin kodus 1:0 Rooney 88minuti väravast..teises mängus Messi ikka tegi ära..85ndal lõi 1:0 ja lisaajal ei jäänud enam meestel jõudu ja messi lõi veel 2...et jh korraliku koslepi sain nou campilt.
                    Aga siiski kuna jõudsin nii kaugele ja ka premieris läks hästi, siis peaks raha olema sitaks ja saan korralikud asendajad ka osta, et saaksin tihedal perioodil ikka täiega edasi panna.

                    liigas siis võitsin birminghami (4-1), manu(2:0) ja swansead(1:0) ja wiganit(3;2).

                    Agüero kahjuks väravaid ei löönudki tihedal mängude perioodil...peale märtsi viimast mängu suutis skoorida alles mai algul manu vastu.

                    aga inglise liigatabel lõppes nii:
                    1. Man City 88
                    2. Sunderland 78
                    3. Manu 76
                    4. Arsenal 73
                    5. Chelsea 71
                    6. Tottenham 69

                    CLi võitis Barca finaalis Reali penaltitega 3-1
                    Fa Cupi Manu 1:0 Evertoni ja euro liiga Liverpool Newcasteli 3:0

                    Sunderlandi parim väravakütt oli 34st mängust Rooney 15
                    Agüero oli teine 24st 13 ja edasi Nielsen 30st mängust 11
                    Vassiljev sai 34s mängus mängu ja lõi 5 väravat ja andis sama palju sööte.

                    Sel hooajal oli koguni 59 mängu..34 võitu, 11 viiki, 14 kaotust.

                    Uue hooaja transferid on mul ka tehtud. Ostsin 17miljoni eest Benedetti ovrl 85, Benzema 26milli ja Marco Reusi 17miljoniga.

                    Et jh uuel hooajal peab see premier liiga tiitel ära tulema.

                    koosseis uueks hooajaks

                    Mignolet
                    Gil Bahia - Caceres - Benedetti - Luiz Gustavo
                    Reus - Rodwell - Gardner - Pasquato
                    Agüero - Benzema

                    Et jh päris võimas algkoosseis..pingil kah üsna korralikud asendajad olemas.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      keegi teab kuidas teha 2min half times?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                        keegi teab kuidas teha 2min half times?
                        Mis sa ikka nii lühikesed poolajad teed?! Ei saa fiilingutki kätte. Muidu 3 min ongi vist minimaalne aeg.

                        Kommentaar


                          2 minutiga ei jõua midagi platsil tehagi (kui just kõige kergema raskusastmega ei mängi). Endal 5 min kasutusel kuid jääb sellestki mulje, et vähe aega. Kui millalgi rohkem aega on (nt suvel puhkuse ajal) siis kindlasti tõstan seda minuti paari võrra.

                          Kommentaar


                            Ise teen 6 minti half, kohati jääb väheks

                            Mängin legendaryga

                            Kommentaar


                              Ise teen 8min half

                              Kommentaar


                                6 minutit poolaeg, kui juba räägiti. Aga kuidas saab squadist või kuskilt vaadata mängija väsimust? Oleks hea kõik ennem mängu ära vaadata ja siis, et kellega veab välja jne. Mängin Dynamo Dresdeniga, hetkel algfaasis, aga üritan tiimi 100% sakslasteks teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X