320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

fifa 12

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas career mode´s on mingi piiratud aeg, et mitu hooaega teha saab ühe klubiga ?

    Kommentaar


      endal 15. hooaeg käsil macclesfieldiga ja see peaks vist max ka olema.

      Kommentaar


        oukei, aga need kes lõpetavad karjääri, tulevad tagasi ju..

        Kommentaar


          Ma ise elan PSP peal fifa12, aga ma ei saa aru miks ei tule mulle raha üldse kui ma võidan uefa cl ja lique1 ja kõik teised karikad ära ? -.-

          Kommentaar


            Mismõttes tulevad tagasi?
            Sa mõtled noori mängijaid samade nimedega? (arvuti genereeritud?)

            A endalgi Macc'-iga kõik ära võidetud 6 hooajaga.. ei ole viitsimist palju kauem mängida..
            ei tule talente peale ja ise kaotab nii palju, kui üritada toota youthis..

            Kommentaar


              no need kes mingi 36 ja 40 vanaks saavad jne(Giggs vms),siis näitab, et retired ja kas nad tulevad siiis tgsi nagu ?

              Kommentaar


                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                no need kes mingi 36 ja 40 vanaks saavad jne(Giggs vms),siis näitab, et retired ja kas nad tulevad siiis tgsi nagu ?
                Ei tule.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Keegi PS Vita peal onlainis ka Fifat mängib?
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Ma ise elan PSP peal fifa12, aga ma ei saa aru miks ei tule mulle raha üldse kui ma võidan uefa cl ja lique1 ja kõik teised karikad ära ? -.-
                    esiteks fifas pole CLi vaid on mingi odav paroodia sellest
                    teiseks igasugused rahad liiga ja karikavõidu eest peaks tulema siis kui hooaeg on läbi
                    Adiós amigos

                    Kommentaar


                      A vot ei tule peale hooaega ka.

                      Kommentaar


                        Keegi online viitsib?(Manual)
                        yo

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                          Nüüd teen väikese puhkuse Fifast, viimasel ajal suht palju mängitud. Aga uueks hooajaks tegin juba oma ostud ka ära. Amkarist Haworth...tema hind oli tõusnud müstiliselt suureks, eelmisel hooajal oleks 17miljoniga peaaegu kätte saanud, aga nüüd tuli teha 29.5 miljoniline pakkumine, et teda endale saada. Ja teine suur ost oli Filippo Boniperti, tegin ühe serie b klubi õnnelikuks 33miljoniga. Et jh, järgmisel hooajal loodetavasti suudan kõik 5 tiitlit ära võita. Siis tõstab vast raskus taset kah.
                          See puhkus on läbi saanud...natuke olen hooaega edasi teinud ja praegu sai just jaanuari kuu läbi...terve jaanuari jahtis Wigan Athletic Shaqirit...algul pakkus 20 miljonit....5. pakkumine neil oli 49.5 miljonit....wtf kust nad küll sellise papi võtavad...aga rejectisin ka selle, kuna mida ikka ma selle suure rahaga teen? said siis chelseast di maria 25miljoniga.

                          Aga jh hooaeg on päris raskelt kulgenud...algul proovisin legendaryga ja ei ole ikka nii hea veel. Et Community shieldi küll võitsin Manut...1-1 ja penaltites tuli ära siis. Premier liiga avamäng oli ka manuga...võitsin neid 2:1...siis Stoke´ga tegin viigi, copa euroopas kaotasin valenciale 0:1...et sellega kadus võimalus siis hooaja jooksul võita 5 tiitlit. Peale selle tuli ka mul suht wtf mängud...0:3 kaotused Swanseale, wiganile...liiga cupis suutsin küll 3. divisjoni klubi võita 1:0...aga edasi tuli chelsealt 0:6...liiga cupis kaotasin watfordile 1:2 ja üsna palju kaotusi on tulnud...aga meistrite liigas suutsin ikka edasi saada...alagrupis olin Lech Poznani, D. Borussiaga ja Valenciga. esimese mängu tegin viigi borussiaga 2-2...poznani võitsin 2:1...valenciaga 0-0, kordusmängud siis 1:0 võitsin poznani...borussiaga tegin viigi 1:1..üks voor jäi veel pidada ja alagrupis oli seis Sunderland 9, valencial 8, borussial 6 ja poznanil 4...viimases mängus siis oli vaja viiki, et alagrupp ära võita ja sellega sain ka hakkama...pmst terve mängu aja hoidsin palli enda käes ja tuli 0:0 viik ära..borussia üllatuslikult mängis viiki poznaniga ja alagrupist saigi edasi siis sunderland ja valencia. Play offis siis tuleb vastaseks PSG...oleks teiseks jäänud, oleks ajaxi vastaseks saanud.

                          Fa cup algas ka jaanuaris ja seal võitsin 1:0 Charltoni ja 2:1 Derby County ning järgmisena vastaseks Tottenham.

                          algkoosseis:
                          Mignolet
                          Zabaleta (Gil Bahia) - Benedetti - Smalling - Caceres(Kolodzjeck)
                          Luiz Gustavo
                          Reus - Gardner(Vassiljev, Haworth) - Sheqiri (Nielsen)
                          Boniperti ( Rooney) - Agüero (Benzema)

                          sulgudes siis vahetusmängijad...vahepeal sai Smalling vigastada, siis tuli Caceres panna keskele, Gustavo vasakule ja Vassiljevi siis DM kohale.
                          Hooaja algul oli pikalt Agüero vigastatud...kui tema terveks sai oktoobris, siis sai Benzema 4 kuu pikkuse vigastuse.
                          Kuna nii Benzema, kui Agüero ei ole väga säravad olnud, siis mõtlesin, et mõttetu hoida kahte suurepalgalist mängijat meeskonnas...Õnneks Benzema paranes kiiremini, kui esialgu arvati, siis jaanuari lõpus sain Benzema ka maha müüa...30 miljoniga läks siis ac milanisse.
                          Ja kuna kaitse on ikka väga kehv olnud...premier liigas siis väravate vahe 34-35...(vahepeal oli see midagi 11-26) Siis mõtlesin ühe CB maha müüa ja uus asemele osta siis...kuna tundus, et Smalling oli vähe kehvem, siis müüsin tema maha...kahjuks väljast poolt inglismaad pakkumisi ei tulnud, et tuli siis chelsea pakkumine vastu võtta..15m. Tänu Benzema müügile oli mul siis raha 45m...Leitneri müüsin ka maha, tema pealt sain veel 8 juurde...Smallingu asemele siis ostsin Bonucci 19m. Ja kuna raha jäi veel kõvasti üle, siis mõtlesin, et peaks vähe parema CMi hankima...Gardner eriti särav pole olnud...ovrl kh 81, et võtsin siis ühe itaallase De Vitis...85ovrl, 25 aastane ja 25miljoniga. Veel siis ostsin ka Gustavole vahetusmängija Williansi flamengost.

                          Premier liiga tabel peale 24 vooru:
                          1. Man city 54
                          2. Chelsea 48
                          3. Liverpool 46
                          4. Manu 44
                          5. Arsenal - 42
                          6. Newcastel 41
                          7. Bolton 40
                          8. Sunderland 38

                          Vahepeal olin täitsa premier liiga tabeli lõpus....aga nüüd vaikselt olen tõusma hakanud ja võib mõelda isegi, et järgmine hooaeg ka saan CLi...ma sellest mõttest Novembri lõpus juba loobusin..aga siis tulid mängud man city ja liverpooliga, keda võitsin mõlemaid ( liverpooli olen nüüd mõlemas mängus võitnud...arsenalile esimese mängu kaotasin 1:2 aga 3 nädala pärast oli teine mäng arsenaliga, mis jäi viiki.

                          Vahepeal oli oht, et pean ilma jääma oma vv Mignolet´ist....mingi 2 kuud tulid uudised tema kohta, et pole kohanenud klubiga jms..ja vahepeal tuli ka kiri temalt, et ta mõtleb, mis edasi teeb...Aga õnneks lõpuks ikka otsustas jääda.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            Kuidas ma penalteid saaks arenal harjutada?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jürks Vaata postitust
                              Kuidas ma penalteid saaks arenal harjutada?
                              Kas Virtual Pro'ga või niisama kellegi teisega?

                              Kommentaar


                                icemani jutu peale olen tähele pannud, et igakord kui uut hooaega alustan siis kindlalt toimuvad alati sellised diilid

                                Di Maria Chelseasse
                                Sneijder Citysse

                                Need kaks on peaaaegu alati sellised

                                Kommentaar

                                Working...
                                X