320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Game on jah. Connor hoidis ennast seitsmendaks mänguks seekord

  Kommentaar


   Täiesti ebareaalne ikka, 3 mängu litter sisse ei lähe ja õnne ka pole, kõik paistis lootusetu ja Florida sweep tundus vormistamise küsimus..
   Teisipäeva öösel siis otsustav mäng Florida jääl, ei teagi kellel eelis on. Floridal tõenäoliselt kupli all kumiseb juba see, et mängitakse 3:0 edu maha, aga samas kodujää ja kedagi ei koti, kui ära vormistatakse. Oilers on teinud unreal comebacki ja kui siia panna veel otsa see katastroofiline põhihooaja algus, mille järgi oli üldse playoffi pääsemine väga suure küsimärgi all, siis nagu tõsiselt mäd respekt. Samas kui 7s mäng pähe saadakse, siis need 3 võidetud mängu ei huvita kedagi. Väga väga põnev.

   Kommentaar


    Cock.

    Kommentaar


     Lõpp ikka lihtne ja loogiline, Pantridel terve hooaja jooksul olnud ainult kaks neljamängulist kaotusteseeriat ja lihtsalt liiga hea tiim, et kaua võiduta olla.

     Soomlastel oli päris pikk karikavõidupõud, enne kui paar aastat tagasi Coloradoga mõned nimed jälle karikale saadi. Nüüd Barkovi näol ka esimene soomlasest kapten karika kätte saanud. Võidutiimis veel lätlaste Uvis Balinskis, kuigi tema nimi vist karikale ei lähe, sest finaalis väljakule ei saanud ja ei mänginud põhiturniiril piisavalt mänge. Aga millal meie kord?

     Kõige ägedam lugu muidugi see, et kunagised täitsa tavalised kaks kutti ühest koolist erinevatel aladel spordimaailma absoluutses tipus.

     Kommentaar

     Working...
     X