320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'NHL\'

    Krt, ainult mitte Calgary

    Nüüd siis rõhk Edmontoni ja Ottawa peal.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'NHL\'

      Tõsised Kanada meeskondade austajad, ma vaatan.

      Mul näiteks hea meel, et Teemul õnnestus ihaldatud tiitlile sammuke lähemale astuda, kuigi tõenäoline on, et lõpeb Partide teekond Colorado vastu.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'NHL\'

        Montreal Koivu pärast,Edmonton nostalgiast aga Pardid ennustasin delfis karikavõitjaks ja Teemu MVP-ks
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Vastus teemale \'NHL\'

          Läänes oli muidugi naljakas see, et põhihooaja 4 edukaimat lükati välja. Idas läks seevastu täpselt vastupidi.

          Aga jah, iga kell toetan Kanada klubisid enne palmirandade klubisid. USA-s on muidugi Penguins erand

          Kommentaar


            Vastus teemale \'NHL\'

            Algselt postitas Maarek


            Tõsised Kanada meeskondade austajad, ma vaatan.

            Mul näiteks hea meel, et Teemul õnnestus ihaldatud tiitlile sammuke lähemale astuda, kuigi tõenäoline on, et lõpeb Partide teekond Colorado vastu.

            Tahaks loota ,et nii see pole
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Vastus teemale \'NHL\'

              Algselt postitas kyps
              USA-s on muidugi Penguins erand
              Seetõttu ongi naljaks lugeda, et hooaja keskel on päris mitmel tegelasel pingviinid, pingviinid, aga kui asi play-offi jõuab, siis juba Montreal ja teised Kanada klubid eelisseisus

              Mina pean tunnistama, et minu viimaste aastate lemmikud kõik rannaliival resideeruvad tiimid ehk siis Florida, Tampa Bay ja Anaheim
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'NHL\'

                Palju neid siin ikka oli kes super sid ja go pingud karjusid?

                kyps ja siis veel üks
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'NHL\'

                  Algselt postitas Maarek
                  Seetõttu ongi naljaks lugeda, et hooaja keskel on päris mitmel tegelasel pingviinid, pingviinid, aga kui asi play-offi jõuab, siis juba Montreal ja teised Kanada klubid eelisseisus
                  Mina olen Montreali toetanud aastast 1986, kui nad mälestusväärsel kombel Stanley karika võitsid. Ja mingitest pingviinidest ei tea ma midagi.
                  Rannaliival hokimängimisest ei oska ma midagi pidada. NHL-ile ei taha ma sugugi andestada selliste vanade toredate hokikeskuste nagu Winnipeg, Quebec või Hartford tiimidest ilma jätmist.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'NHL\'

                    Ja-jah, mina olen \"see veel üks\", kes ei väsi tänase päevani karjumast \"Super Sid, Super Kid!\" ja \"Pens forever!\".
                    Mcnamaraga peab nõustuma, et elu oleks ilusam, kui igasugu lõunaosariikide klubide asemel oleksid senini mängimas Hartford Whalers, Winnipeg Jets ja Quebec Nordiques.
                    Kardan, et pole kaugel päev, kus Penguins müüki läheb...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'NHL\'

                      Algselt postitas marcello


                      Palju neid siin ikka oli kes super sid ja go pingud karjusid?

                      kyps ja siis veel üks
                      Ma ei tea palju neid karjujaid oli, aga millegipärast alles hiljuti Jasper mainis, et asi hakkab väga pingviiniteemaks kätte ära minema :P :P Ju siis ainult kyps ja veel üks kommenteerisid

                      Mis neil lõunaosriikide klubidel siis viga on? See, et põhjas vähe külmem on, ei tähenda ju, et Kalifornia, Texase, Arizona või Florida osariigis ei võiks heal tasemel hokit pelada. Kuigi ega minu puhul pole lõunaosariik põhjuseks olnud, vaid tegelased nimega Pavel Bure, Teemu Selänne, Paul Kariya, Brad Richards.
                      Muuseas, Anaheim tegi natuke ajalugu ja tõmbas esimeses mängus Coloradole 5-0!!! koti pähe
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'NHL\'

                        Algselt postitas Maarek
                        Mis neil lõunaosriikide klubidel siis viga on? See, et põhjas vähe külmem on, ei tähenda ju, et Kalifornia, Texase, Arizona või Florida osariigis ei võiks heal tasemel hokit pelada.
                        Miks peaks jäähokit mängima seal, kus iial looduslikku jääd pole nähtud? Minu jaoks müsteerium.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'NHL\'

                          jajah,rannavõrku mängigu ka ainult nende riikide paarid kel rannajoon olemas?

                          jamaica had a bobsled team...
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'NHL\'

                            Algselt postitas marcello


                            jajah,rannavõrku mängigu ka ainult nende riikide paarid kel rannajoon olemas?
                            See võrdlus ei kannata kriitikat. Rannad on teatavasti ka järvedel ja jõgedel ning mõni selline on pea igas riigis. Või siis vähemalt leiab kõrbeliiva.
                            San Jose lapsuke sõpradega järvejääle liuplatsi ei ehita ja seal hokit ei mängi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'NHL\'

                              Algselt postitas mcnamara


                              Algselt postitas Maarek
                              Mis neil lõunaosriikide klubidel siis viga on? See, et põhjas vähe külmem on, ei tähenda ju, et Kalifornia, Texase, Arizona või Florida osariigis ei võiks heal tasemel hokit pelada.
                              Miks peaks jäähokit mängima seal, kus iial looduslikku jääd pole nähtud? Minu jaoks müsteerium.
                              Algselt postitas mcnamara
                              San Jose lapsuke sõpradega järvejääle liuplatsi ei ehita ja seal hokit ei mängi.
                              Müsteerium on ka see, et MM-l osalevates meeskondadest umbes kolmandik ei tea, mis on looduslik jää. Müsteerium on ka see, et elu on edasi läinud ja 99% hokist mängitakse jäähallides, mistõttu ju pole vahet kus see toimub. Olgu see nii müstiline kui tahes, aga jäähokit mängitakse ka Lõuna-Aafrikas, Mehhikos ning Austraalias ja ma ei suuda leida mitte ühtegi põhjust, miks nad seda teha ei võiks.
                              Samahästi võiks ju arvata, miks kurat naised peaksid tohtima mängida jalgpalli või poksida. Kunagi neil ju seda teha ei lubatud
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'NHL\'

                                Algselt postitas Maarek
                                Samahästi võiks ju arvata, miks kurat naised peaksid tohtima mängida jalgpalli või poksida. Kunagi neil ju seda teha ei lubatud
                                Nojah, seda ma ootasin. Korralikust vaidlusest siin asja ei saa.

                                Jäähall on muidugi tore leiutis. Ma ei teadnudki, et selliseid olemas on. Oma meelest ma küll kõnelesin millestki hoopis muust.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X