320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NHL

Collapse
This topic has been answered.
X
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  VV Halak, kelle najal Montreal tegi suurepärased play-offid, on tänaseks klubist lahkunud. Läinud või minemas on ka mitmed teised eelmise hooaja peategelased nagu Glen Metropolit, Sergei Kostitsõn ja Dominic Moore.
  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

  Kommentaar


   Algselt postitas kyps Vaata postitust
   See aasta tuleb Toronto aasta! Kõik eeldused on selleks loodud. Kohalike fännide ja Eesti fänniühenduse toel pole sellele meeskonnale ükski siht liiga kõrge.
   Just. Säärast pühendumist koduklubi tegemistele ootaks ka teistelt ühenduse liikmeilt.

   Järgmise etapina üritame läbirääkimistesse asuda Torontos paikneva Eesti Majaga, et viimaseid meie püha üritust (külastada Toronto Maple Leafsi kodumängu) sponsoreeriks. Praegune kava näeb ette Toronto külastamist mitte ennem 2020-ndat aastat, aga kes teab, ehk õnnestub majandussurutis varem seljatada, ja siis saab äkki juba 2018-ndal aastal ehk juba Air Canada Centret külastada. Loodetavasti on Kessel sel ajal ikka veel mängumees. Siis tuleks Tembu kah ühes.   Siit leiab väikse kokkuvõtte Toronto klbui ajaloost. Traditsioonid! Fuck jee.

   Paar pilti veel mille googlist leidsin.

   Mats Sundin. Pikka aega oli meie kapten, nüüd pensionil


   Ja veel üks huvitav pilt.


   Kes veel pilte leiab, pangu veel. Lahedat suve jätku.
   Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
   "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

   Kommentaar


    Natuke teemaväline aga vaatan, et starmani kanali listist on ESPN kadunud. Pole veel koduka kaudu asja uurinud milles asi on aga mitte ei meeldi see variant, et peab sügisel arvuti vahendusel mänge passima. deem.

    Kommentaar


     Algselt postitas surfaja Vaata postitust
     Natuke teemaväline aga vaatan, et starmani kanali listist on ESPN kadunud. Pole veel koduka kaudu asja uurinud milles asi on aga mitte ei meeldi see variant, et peab sügisel arvuti vahendusel mänge passima. deem.
     Kahjuks Starman asendas ESPNi Eurosport 2-ga .

     Kommentaar


      Canadiensi infi.

      Currently signed:

      C- Scott GOMEZ = 7.357143
      C- Mike CAMMALLERI = 6.0
      C- Tomas PLEKANEC = 5.0
      C- Lars ELLER = 1.270833
      C- Ben MAXWELL = 0.850
      C- Dustin BOYD = 0.650
      C- Tom PYATT = 0.500
      RW- Brian GIONTA = 5.0
      RW- Ryan WHITE = 0.850
      LW- Andrei KOSTITSYN = 3.250
      LW- Travis MOEN = 1.500
      LW- Benoit POULIOT = 1.375
      LW- Max PACIORETTY = 0.875
      D- Andrei MARKOV = 5.750
      D- Roman HAMRLIK = 5.500
      D- Jaroslav SPACEK = 3.833
      D- Hal GILL = 2.250
      D- Josh GORGES = 1.100
      D- Ryan O'BYRNE = 0.942
      D- P.K. SUBBAN = 0.875
      D- Yannick WEBER = 0.875
      G- Alex AULD = 1.0

      BUYOUT: Georges LARAQUE = 0.500

      TOTAL = 57.102976

      Osa saadetakse muidugi farmi. Lisanduma peaksid veel vv Carey Price (varuks on hangitud ka Curtis Sanford) ja võib-olla Maxim Lapierre.
      Njah. Play-offidega läheb jälle nipin-napin.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


       Kas keegi soovib näha ehtsat NHL-i mängu?

       Tervist ja kena suve kõigile Soccerneti liikmetele. Suvi saab ükskord otsa ja tuleb sügis. Ja siis oli meil plaanis minna ( ja lähemegi! ) Prahhasse, et vaadata ära NHL-I hooaja avamäng Bostoni ja Phoenixi vahel. Praegu on üks pilet veel saadaval. Kogu reisi maksumus per nägu, on ca. 6000.- EEK. Kes asja vastu huvi tunneb, uurigu Jäähoki foorumit, teema NHL - Hääletus: Kuus meeskonda avavad NHL 2010 - 11 hooaja Euroopas. Või http://www.jaahoki.pri.ee/viewtopic.php?f=5&t=30 Seal meil asjade areng kenasti lahti arutatud. Või siis saatku meil flaierhoki@gmail.com

       Kommentaar


        Tervitatav nähtus iseenesest. Kel rahaga tuuga, siis soovitan laenata praegust juba see kuus kilo, laenatud summa eest aga osta Prisma Peremarketist tuhat kuue kroonist jäätiset, ja need siis omakorda kuskil Pirita rannas 12.- krooni per ice-cream soovijatele maha parseldada. Hiljem siis laen tagasi maksta ja vaheltkasumi eest kasvõi nt. Prahasse sõita.

        Olulistest uudistest, siis pika punnimise tagajärjel on nüüd ka sait nimega http://www.worldhockeysummit.com kõigile huvilistele nähtavaks saanud. Kel huvi, kaeb ise lähemalt millega tegu, Toronto fännina on mul ainult hea meel, et säärane üritus meie koduõuel toimub. Lisaks on siis NHL-is vahepealse aja jooksul ka kaks olulist liikumist toimunud. Pärast pikka ja mittemidagiütlevat karjääri kuskil Blue Jacketsites on lõpuks ometigi Brett Labedale mõistus pähe tulnud, ja liitus nüüd ometigi ühe klubiga, kes on KLUBI nime vääriline. Kes veel aru ei saanud, siis Labeda liitus Torontoga. Jeeehh. Kaitse on nüüd lukus, mida ta oli juba ka ennem ka, aga nüüd on lihtsalt veel rohkem lukus. Ja teine natukene vähem olulisem uudis. Haidel on nüüd natukene vähem kaitset, kuna nende puurilukk, keegi Nabakov, läks ära Venemaale tagasi. Oli ka aeg. Jäigi teine pikalt pidama siia.
        ps.. Zherdev tuli Venamaalt tagasi, aga see ei ole uudis, kuna seda oli juba mineku eel etteteada, et ta tuleb Venemaalt varsti-varsti tagasi, ja kuna eilased uudised ei ole uudised, siis ei vääri ka Zherdevi naasmine siin mingit kõneainet.

        ON ju vahva! Tahaks ilgelt tulemusi ka copida, aga kuna mänge veel ei peeta, siis meenutuseks lõppenud hooaja viimaseks jäänud finaalmängu väravate boxscore.

        Scoring Summary
        1st Period
        Chicago 16:49, Dustin Byfuglien 11 (power play) (Jonathan Toews, Patrick Kane)
        Philadelphia 19:33, Scott Hartnell 7 (power play) (Danny Briere, Chris Pronger)
        2nd Period
        Philadelphia 8:00, Danny Briere 12 (Ville Leino, Lukas Krajicek)
        Chicago 9:58, Patrick Sharp 11 (Dave Bolland, Duncan Keith)
        Chicago 17:43, Andrew Ladd 3 (Niklas Hjalmarsson, Patrick Kane)
        3rd Period
        Philadelphia 16:01, Scott Hartnell 8 (Ville Leino, Danny Briere)
        OT Period
        Chicago 4:06, Patrick Kane 10 (Brian Campbell)
        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

        Kommentaar


         Mina ei ole veel matnud maha mõtet minna sügisel Helsingisse mängu vaatama. Jazzjansa on kooner ja aina lubab igasugu asju, kuid eks Theor ja Sen on ikka käpad.

         Viimased kaks korda on ju nii olnud, et sügisel Helsingis mängud sats võidab järgmisel kevadel karika. Minnesota NorthStars karikavõitjaks!

         Kommentaar


          Tõsi, ei salga. Olen kooner aga seda põhjusel, et kokkuhoid pidavat edasiviiv jõud olema ja kui vaadelda näiteks kasvõi Urmas Sõõrumaa näite varal , kellega ma ennast ikka tihtipeale võrdlen(nagu ikkagist ühe klassi mehed või nii ) , siis peitub varajases noorpõlves kogutud piskus , tulevase rikka mehe elu alus. Hoiad iga päev sendi kokku, sööb inflatsioon selle pisku ära. Hoiad iga päev kokku krooni, saad aasta lõpus Mäkis Megaeine osta. Hoiad kuus tonni kokku, võid aasta lõpus naisega soojale maale puhkama sõita. Teenid milli päevas, võid aasta lõpus naisele ajud osta.
          Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
          "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

          Kommentaar


           nii umbes nädalapäevad tagasi suri ootamatult hokiajaloo üks legendaaremaid kaklejaid Bob Probert
           tüüp oli jahi peal koos perega ühel järvel aega veetmas - kui ootamatult süda üles ütles
           oma väljendusrikka karjääri jooksul vibutas ta väga edukalt rusikaid Detroidi ja Chicago eest
           ta oli ainult 45
           RIP

           Kommentaar


            nhl, nhl.com, www.nhl.com, playoffs, scores, video, photos, standings, news, features, players, shop, auctions, tickets, mobile, game center live, stanley cup, winter classic, draft, free agency

            Teeme jah saja aastaseid lepinguid. See on nagu umbes juba surmamõistetutega, kes saavad neljakordseid eluaegseid vanglakaristusi, ja siis pärast umbes kolme aasta möödumist vanglamüüride taga, vähendatakse hea käitumise tõttu vanglakaristust kolme eluaegseni. Milleks nagu seda tsirkust vaja on, või kelle jaoks? Mul on tunne, nagu mind ennast laulatataks praegust kellegagi kokku, keda ma ei tunnegi. Ou jess mai ass. Eks nüüd näeb siis mida suured targad onud arbitaažikohtus räägivad, ja siis umbes täpselt kahe päeva pärast peaks olema ka selge, kas näeme aastal 2025 kauaaegset Devilsi kaptenit, Ilya poissi(siis juba tõsi mitte enam poisikesena), esimest korda karikat peakohale tõstmas või ei näe.

            Toronto kohapealt uudiskeid ei ole. Kui siis ainult Lee Stempniaki puudutav pommuudis, mis spekuleerib pooled oma väravad Leafsis kõmmutanud paremääre naasmisest vahtrapoiste sekka. Sellega tõuseks me meeskondade tugevustabelis kindlasti mingisugune sada kohta ülesse poole. Samuti jään põnevusega ootama kumb vanadest peerudest , Kariya või Modano, oma karjääri lõpust esimesena teada annab. Kaardid panen selle peale kel rohkem süda haige ja põlved kulund. Ehk siis Kariya.
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar


             Eks ta oleks pretsedent ja annaks rohelise tule edasisele trikitamisele, kus tõesti ka 25 aastased tehingud poleks enam imelikud. Peaasi et Toronto võidab!

             Kommentaar


              Lihtsalt hullumaja, mida see Bowman'i poisu BlackHawks'iga teeb.

              Stanley karikav võitnud meestest on klubist maha müüdud:
              Andrew Ladd,
              Ben Eager,
              Dustin Byfuglien,
              Brent Sopel,
              Adam Burish,
              Colin Fraser,
              Kris Versteeg.
              John Madden

              Nüüd tundub järgnema ka väravavaht Antti Niemi.

              Kommentaar


               Algselt postitas -Wiking- Vaata postitust
               Lihtsalt hullumaja, mida see Bowman'i poisu BlackHawks'iga teeb.

               Stanley karikav võitnud meestest on klubist maha müüdud:
               Andrew Ladd,
               Ben Eager,
               Dustin Byfuglien,
               Brent Sopel,
               Adam Burish,
               Colin Fraser,
               Kris Versteeg.
               John Madden

               Nüüd tundub järgnema ka väravavaht Antti Niemi.
               Kahju et sellised vennad läinud.
               Niemi ka juba läinud, ei leitud 2,75 milj Antti jaoks
               Veteran Marty Turco (13 aug saab 35 aastat) saadi 1,3 milj (?)eest.

               Kommentaar


                eriti koomiliseks teeb asja et varu-puurivaht Huet teenib üle 5 milli aastas !
                väike Yahoo link Chicago praeguse koosseisu osas koos palkadega
                ehkki osad numbrid kindlasti aegunud - Turco on vana üle 5 millise numbriga , uus siis palju väiksem
                ning Toews ja Kane veel vana palgaga , nendel on nüüd 3 kollanoka-aastat täis ja uued numbrid arvatavasti eriti rasvased ; küllap siia see palgalimiidi probleem maetud on

                Kommentaar

                Working...
                X