320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rio suveolümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Punasele kaasvõitlejale anname ühe korra andeks, aga katsume edaspidi vähe paremini
    Sa ei tea ju kunagi ette! Iga kord on keegi, kes võinuks olla ja paremini teha jne. Need kõik on oleksid. Ennemgi on olnud neid meeskondi ja proovimisi. Tunnistan, et pole vehklemise sees ja ei tea täpselt, et äkki seal on mingi muu põhjus, miks ei võetud. Minu info on Pahvilt, kes oli veendunud, et see on parim koosseis.

    Ma tahaks loota, et seal ei olnud põhjus selles, et ei tahetud tiimis kellegile ära öelda. Samas koosseisus ju võideti ju Euroopakad. Tagantjärele on kõik aga täpisteadlased.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Ma tahaks loota, et seal ei olnud põhjus selles, et ei tahetud tiimis kellegile ära öelda. Samas koosseisus ju võideti ju Euroopakad. Tagantjärele on kõik aga täpisteadlased.
      mis tagantjärele ? Vaatasid täna üldse vehklemist ? Kirpu ja Beljajeva olid "täitsa mööda" juba Korea vastu. Õnneks läbi viimase torke tuli võit. Hiina vastu nende kahe poolt täielik ebaõnnestumine. See oli ju kolmas vastasseis täna. Enne viimast oli juba siingi küsimusi varuvõistleja kasutamise kohta. Oli näha kahes esimeses, et ei tööta.

      Aga nagu ma ütlesin, ei ole hullult kuri. Naised ise tunnevad ennast ilmselt päris sandisti

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Sa ei tea ju kunagi ette! Iga kord on keegi, kes võinuks olla ja paremini teha jne. Need kõik on oleksid. Ennemgi on olnud neid meeskondi ja proovimisi. Tunnistan, et pole vehklemise sees ja ei tea täpselt, et äkki seal on mingi muu põhjus, miks ei võetud. Minu info on Pahvilt, kes oli veendunud, et see on parim koosseis.

        Ma tahaks loota, et seal ei olnud põhjus selles, et ei tahetud tiimis kellegile ära öelda. Samas koosseisus ju võideti ju Euroopakad. Tagantjärele on kõik aga täpisteadlased.
        kõik on arusaadav. ma mõtlesin pigem seda, et individuaalsest sooritusest kokku pandud meeskondlikud tulemused ei ole päris võrreldavad meeskondliku spordialaga. Ergo see "lõhuti toimiv tiimi lõhkumine" jm ei ole nüüd nii tugev argument.

        Tõsi, Lehis ei ole nüüd teistest ka nii peajagu üle, et see oleks ainuke argument, kuid tabeli lukkupaneku ajaks eestlastest 2. mõõga kõrvale jätmine on otsus, mis lihtsalt vajab head resultaati. Vastasel juhul oledki tola.

        Kui sa treenerina selle vastutuse võtad, siis seda sitta pead sa ka helpima. Ja praegu võib tagantjärgi väga õiglaselt öelda, et Kaabermaa keeras 1) perse eesti noorima ja lootustandvama vehkleja Riosse pääsu ning 2) tema avantüür ei toonud loodetud edu.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          mis tagantjärele ? Vaatasid täna üldse vehklemist ? Kirpu ja Beljajeva olid "täitsa mööda" juba Korea vastu.
          Katrina Lehist ei oleks saanud kuidagi nende matšide vahepeal Riosse lennutada ja naiskonda panna.

          Kommentaar


            meenutuseks

            tagantjärele võib öelda, et Riosse ei saadetud tugevaimat koondist, kuna peatreener surus oma suva juba enne hooaja algust peale. puhtalt tänu edetabelikohale viimasel kahel aastal pidanuks Lehis saama võimaluse vähemalt individuaalvõistluses. loosimisel oleks ta saanud ka palju jõukohasema vastase alguses, sest on piisavalt hea rankinguga. naiskonna ühtesulatamine on peatreeneri töö, aga Kaaberma valis lihtsama tee (mitte õigema). kuna ta Kuuske ka eriti kasutada ei tahtnud, siis tundub, et too võeti rohkem turistiks kaasa, ehkki edetabelis on temagi Beljajevast ees. aga mis seal ikka, neljas koht on Kaaberma needus.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
              mis tagantjärele ? Vaatasid täna üldse vehklemist ? Kirpu ja Beljajeva olid "täitsa mööda" juba Korea vastu. Õnneks läbi viimase torke tuli võit. Hiina vastu nende kahe poolt täielik ebaõnnestumine. See oli ju kolmas vastasseis täna. Enne viimast oli juba siingi küsimusi varuvõistleja kasutamise kohta. Oli näha kahes esimeses, et ei tööta.

              Aga nagu ma ütlesin, ei ole hullult kuri. Naised ise tunnevad ennast ilmselt päris sandisti
              Vaatasin küll jah. Mul oli ka kahju. Kirpu oli ikka täiesti tühi koht. Ja Beljajeva oli ainult natukene parem. Ilmselt põlesid mõlemad läbi. Mul on ka Embrichist väga kahju. Kõigist. Ma ootasin neist kõige rohkem medalit. Aga kas sa teadsid juba viis kuud tagasi, et nad nii põruvad?

              Seda öeldes pean ka endale tuhka pähe raputama, sest vaatasin ka Euroopakaid ja minu meelest juba seal oli Kirpu nõrk.

              Aga jah, Plastic, selle kohapealt ma nõustun, et valik ei toonud oodatavat resultaati.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Minu info on Pahvilt, kes oli veendunud, et see on parim koosseis.

                Ma tahaks loota, et seal ei olnud põhjus selles, et ei tahetud tiimis kellegile ära öelda. Samas koosseisus ju võideti ju Euroopakad. Tagantjärele on kõik aga täpisteadlased.
                noh, mitte niivõrd Pahv või isegi mitte treener Kaabermaa, vaid praegune naiskond ise oli sisemise konkurentsi ja muudatuste suhtes negatiivselt meelestatud

                Irina Embrich: ärge külvake negatiivsust
                Embrich loodab, et nüüd, kui võideti Euroopa meistritiitel, mõistavad kõik, miks veheldakse just selles koosseisus.
                Kuu tagasi puhkes väike torm, kui hakati arutama, kas Katrina Lehis, kes on Eesti edetabelis Erika Kirpuga võrdselt punkte kogunud, kuid kolmandal kohal, peaks EM-il individuaalturniiril kaasa tegema. Arutati sedagi, et äkki tuleks lülitada Lehis ka naiskonda.
                „Tulemused peaksid näitama, et naiskonnas on need, kes peavad seal olema,” sõnas Embrich. „Pole vaja tõmmelda ja kirjutada süüdistavaid artikleid. Ebameeldiv, kui külvatakse negatiivsust. Peatreener otsustab, kes koondisse kuulub. Meie asi on vehelda ja medaleid tuua.”
                Eesti epeenaiskonna peatreener Kaido Kaaberma, kelle otsusel Lehis EM-ilt eemale jäi, tunnistas, et õnneks on naiskonna sisekliima hea. „Aga ega see möll, mis meie ümber käis, kasuks ei tule,” arvas Kaaberma. „Olen tüdrukutega palju rääkinud sellest, kuidas end kaitsta. Soovitasin vastavaid artikleid ja kommentaare mitte lugeda.”
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  noh, sellist retoorikat kasutades võib ju öelda, et LVG ja Moyes olid täitsa mehed. Kes oleks võinud teada, et taktika ei toimi, komplekteeritus on vale jne...

                  Nüüd rooney ka kommenteerib, et varasemalt tulime ju meistriks ja ei ole mõtet negatiivsuga pressida.

                  Ja fännid, meie kiidame takka, et jup, nii on!

                  Kommentaar


                    et ühesõnaga, meeskonnaalal, kus mõni liige veab alt ning neile oleks olnud olemas alternatiivid, vastutab altmineku eest treener. Siin ei ole väga mõtet heietama ja kaitsma hakata. Lihtsalt fakti konstanteering ning ega keeegi nüüd Kaabermaal pead maha taha võtta. Sitt otsus ja kõik.

                    Kommentaar


                      üks asi on vaadata olukorda läbi akna, teine seista keset tuba ja olukorda hallata. et ses suhtes paar tooni alla ja argumente on.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        üks asi on vaadata olukorda läbi akna, teine seista keset tuba ja olukorda hallata. et ses suhtes paar tooni alla ja argumente on.
                        sellise hoiakuga ei tohiks nagu ühegi teema kohta midagi öelda olla kellelgi, kes toas ei seisa. Iseenesest see loogika on okei ja seda võiks kindlasti erinevates teemades rohkem evida. See on aga selline "teoreetiliselt võimalik, praktikas võimatu" olukord kahjuks.

                        Aga lisaks juurde, et "läks perse" stiilis arutelu ei olegi argumentide analüüs vaid fakti konstanteering. Või sul on selles osas mingeid erilisi vastuväiteid?

                        Kommentaar


                          kas ikka läks perse? võib olla tahetakse seda arvata, sest sats on euroopas suutnud asju võita? kui vehklejate hetkevormi arvestada, siis pidanuks juba esimeses ringis välja langema. ehk tugev indiviid, ei pruugi olla kasulik võistkondlikult.

                          aga kuna ma vehklemisest tean nii palju kui olen musketäride esitluses näinud, siis ma ennast pädevaks ei pea. küll aga, mis puudutab võistkondliku esinemist, ma julgen väita, et parimate numbrite liitmine ei täheda edu. tähtis on sünergia.

                          aga jah, uudiste pealkirju lugedes võib öelda, et läks perse. sinu lemmiklaste töö.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            kas ikka läks perse? võib olla tahetakse seda arvata, sest sats on euroopas suutnud asju võita? kui vehklejate hetkevormi arvestada, siis pidanuks juba esimeses ringis välja langema. ehk tugev indiviid, ei pruugi olla kasulik võistkondlikult.

                            aga kuna ma vehklemisest tean nii palju kui olen musketäride esitluses näinud, siis ma ennast pädevaks ei pea. küll aga, mis puudutab võistkondliku esinemist, ma julgen väita, et parimate numbrite liitmine ei täheda edu. tähtis on sünergia.

                            aga jah, uudiste pealkirju lugedes võib öelda, et läks perse. sinu lemmiklaste töö.
                            veelkord, kui nt

                            kossus on 1 + 1 + 1 + 1 + 1 = MEESKOND

                            siis nt vehklemises

                            1 + 1 + 1 + 1 = MEESKOND peamiselt selles kontekstis, et iga indiviidi üksiktulemus liidetakse kokku. Hästi, mingi emotsionaalne sünergia peab õhtusöökidel olema, kuid platsil ollakse individuaalselt.


                            ---------------------------------------------------------------------

                            Mis puudutab nüüd "perse minemist", siis Lõuna Koread on mäletamistmööda viimasel ca 10 korral võidetud üsna kindlate tulemustega . Nüüd jeeli - jeeli saadi edasi ning seda mitte heale tiimitööle. Edasistes ringides saadi ikka üsna kiired kotid ja kõige rohkem kärises nende pealt, kellele oleks olnud asendusvariante.

                            ---------------------------------------------------------------------

                            Ja üleüldse. Ma ei saa aru, mis ilgem soov on iga kord mingeid kuramuse õigustusi leida või "teise nurga argumente" otsida? Kurat, olete sporti teinud ise või ei ole? Selline tunne on, et need, kes sellises kohas emotsema hakkavad, ei ole, või on Grete Kaimiga sugulussidemes.

                            Kui olete, siis olete peale sitasti esinemist ilmselt treenerilt või teistelt kuulnud ka, et "olidki sitt täna"?

                            Ei ole? Siis tunnen tõesti kaasa. Ja alati ei kanna negatiivne tõdemus või tulemuse konstanteering mingit ilgemat DELFI kommentaariumilikku ärapanemist ja mõnitamist. Kahju on ainult sellest, et Kaabermaa saab (loodetavasti) vigade parandused teha 8 aasta pärast.

                            Kommentaar


                              Minu arust ei läinud persse. Tulemused olid justkui kooskõlas ränkinguga.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                koreakad ju esineseid individuaalselt edukamalt sel turniiril 1+1+1+1 ja pidanuks meie tüdrukuid võitma? hiinlannad on maailmameistrid ning neid nähes tuligi end täis lasta ja venelasi (kui nad polegi edukamad, paremad jne) tuleb lihtsalt karta/kaotada? nii vist, eks?

                                mina ei otsi õigustusi. küll aga küsimusi. kui kaovad küsimused ja mõtted, siis on olukord kaheldava väärtusega lihtsalt.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X