320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rio suveolümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    praegu ütled:

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    mina ei otsi õigustusi. küll aga küsimusi. kui kaovad küsimused ja mõtted, siis on olukord kaheldava väärtusega lihtsalt.
    enne ütlesid
    üks asi on vaadata olukorda läbi akna, teine seista keset tuba ja olukorda hallata. et ses suhtes paar tooni alla ja argumente on.
    does not compute. Ehk siis, minu vastus oli su eelnevale retoorikale. Küsimusi võib muidugi esitada jah.

    Mis puudutab seda "1 + 1 + 1 + 1", siis sul on osaliselt õigus, aga Lehis oli nt edetabelis beljatsist (kes sakkis täiega iga kord kui platsil käis) ees. Samuti ei saanud Lehis osaleda enam euroopakatel see aasta ning ka olümpial just sellepärast, et teda ei võetud tiimi. Sealt jäid edetabelipunktid saamata, mis oleks teda nt Shutovast (venelaste tiimis) kindlasti ette viinud.

    Aga las jääda. Minul kõige rohkem kahju Irinast, kes tõesti tegi imelist tööd. Ja Lehisest ka, sest talle ei antud ühe kiilaka pärast isegi võimalust koha eest võidelda.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      ---------------------------------------------------------------------

      Mis puudutab nüüd "perse minemist", siis Lõuna Koread on mäletamistmööda viimasel ca 10 korral võidetud üsna kindlate tulemustega . Nüüd jeeli - jeeli saadi edasi ning seda mitte heale tiimitööle. Edasistes ringides saadi ikka üsna kiired kotid ja kõige rohkem kärises nende pealt, kellele oleks olnud asendusvariante.

      ---------------------------------------------------------------------

      Ja üleüldse. Ma ei saa aru, mis ilgem soov on iga kord mingeid kuramuse õigustusi leida või "teise nurga argumente" otsida? Kurat, olete sporti teinud ise või ei ole? Selline tunne on, et need, kes sellises kohas emotsema hakkavad, ei ole, või on Grete Kaimiga sugulussidemes.
      Ju siis Lõuna Korea sobib meile, aga tegu oli siiski olümpia hõbedaga. Tahad või ei taha.

      Ja ma ei saa aru milles su probleem. Arvamuse mitmekesisusest oled kuulnud? Ma ei ole kunagi õigustanud ega ka emotsema hakkanud. Ma tahtsin seda öelda, et ta tegi otsuse mitte naiskonda muuta ja ma austan seda otsust. Otsus osutus valeks, tough luck, selle eest tuleb ka temal vastutada. Igal juhul oleks ta saanud ju vastu pead, kui poleks kulda olnud. Ja isegi siis oleks saanud mõni skeptik öelda, et võttis ühelt noorelt võimaluse saada mängude kogemust. Ma ju mainisin ka seda, et nemad olid minu jaoks kõige suurem medali lootus.

      Ahjaa. Ma ei taha siin kohal öelda seda, et ma ütleks, et kriitika on lubamatu. Ei, absoluutselt mitte. Kaks liiget põlesid läbi ja olid alla oma võimete (me kõik tahame seda arvata). Ma lihtsalt väljendasin arvamust, et igal juhul on palju olekseid nüüd mängus.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Ju siis Lõuna Korea sobib meile, aga tegu oli siiski olümpia hõbedaga. Tahad või ei taha.

        Ja ma ei saa aru milles su probleem. Arvamuse mitmekesisusest oled kuulnud? Ma ei ole kunagi õigustanud ega ka emotsema hakkanud. Ma tahtsin seda öelda, et ta tegi otsuse mitte naiskonda muuta ja ma austan seda otsust. Otsus osutus valeks, tough luck, selle eest tuleb ka temal vastutada. Igal juhul oleks ta saanud ju vastu pead, kui poleks kulda olnud. Ja isegi siis oleks saanud mõni skeptik öelda, et võttis ühelt noorelt võimaluse saada mängude kogemust. Ma ju mainisin ka seda, et nemad olid minu jaoks kõige suurem medali lootus.

        Ahjaa. Ma ei taha siin kohal öelda seda, et ma ütleks, et kriitika on lubamatu. Ei, absoluutselt mitte. Kaks liiget põlesid läbi ja olid alla oma võimete (me kõik tahame seda arvata). Ma lihtsalt väljendasin arvamust, et igal juhul on palju olekseid nüüd mängus.
        see üks noor ei ole lihtsalt tulevikulootus, kellelt olümpiakogemus ära võeti. ta ongi reaalselt sel hooajal olnud teine number, ehkki ei saanud euroopakatele peale. ka Kirpu jäi kuni olümpiani temast edetabelis tahapoole. seevastu Beljajeva on alles viies number ja pole juba ammu midagi suutnud. ta mitte ei vehelnud taset välja, vaid ta tase ongi selline.



        kui otsustati aasta alguses, et olümpiakoondis pannakse lukku, siis tundus see mulle juba siis väga-väga vale.

        Kommentaar


          Keegi võiks mulle selgitada, et mis vehklemises see tiimitöö on?

          See pole ju päris nagu jalgpall, pigem nagu kahevõistlus või suusahüpped, et iga individuaalne esitus on tähtis, jalkas-kossus võib keegi välja ka natuke ansamblist kukkuda ja seal on mingi taktika, et tugevama vastu paneme nii ja nõrgema vastu naa. Samas suusahüppes pead ikka hüppama ja vehklemises ikka torkama või torget vältima.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Tra. Need erakanalite ülekanded on ikka huinjaa. Pool jooksu läbi juba, aga peab mingi pesupulbri ja raseerija reklaamid ära näitama.

            Kommentaar


              Grit Šadeiko ftw. #olümpiaturist

              Kommentaar


                meie ajakirjanikel mingit infot polnudki Šadeiko vigastuse kohta?

                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Tra. Need erakanalite ülekanded on ikka huinjaa. Pool jooksu läbi juba, aga peab mingi pesupulbri ja raseerija reklaamid ära näitama.
                positiivne on see, et ei pea kettaheite ja odaviske ajal suurte meeste munade sügamist vahtima, vaid saab teisi alasid ka näha. või on finaalideks erikanalid?

                Kommentaar


                  Algselt postitas El President Vaata postitust


                  positiivne on see, et ei pea kettaheite ja odaviske ajal suurte meeste munade sügamist vahtima, vaid saab teisi alasid ka näha. või on finaalideks erikanalid?
                  Kusjuures olles ise harjunud Vene telepildiga, siis üle minnes Eesti ETV ülekannetele jäi alati pool võistlusest nägemata, kui omad võistlesid. Mis häirib on reklaam.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Tolmoffilt positiivne üllatus. edasi küll ei pääse, aga võidu sai kirja.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                      noh, mitte niivõrd Pahv või isegi mitte treener Kaabermaa, vaid praegune naiskond ise oli sisemise konkurentsi ja muudatuste suhtes negatiivselt meelestatud

                      Irina Embrich: ärge külvake negatiivsust
                      Embrich loodab, et nüüd, kui võideti Euroopa meistritiitel, mõistavad kõik, miks veheldakse just selles koosseisus.
                      Kuu tagasi puhkes väike torm, kui hakati arutama, kas Katrina Lehis, kes on Eesti edetabelis Erika Kirpuga võrdselt punkte kogunud, kuid kolmandal kohal, peaks EM-il individuaalturniiril kaasa tegema. Arutati sedagi, et äkki tuleks lülitada Lehis ka naiskonda.
                      „Tulemused peaksid näitama, et naiskonnas on need, kes peavad seal olema,” sõnas Embrich. „Pole vaja tõmmelda ja kirjutada süüdistavaid artikleid. Ebameeldiv, kui külvatakse negatiivsust. Peatreener otsustab, kes koondisse kuulub. Meie asi on vehelda ja medaleid tuua.”
                      Eesti epeenaiskonna peatreener Kaido Kaaberma, kelle otsusel Lehis EM-ilt eemale jäi, tunnistas, et õnneks on naiskonna sisekliima hea. „Aga ega see möll, mis meie ümber käis, kasuks ei tule,” arvas Kaaberma. „Olen tüdrukutega palju rääkinud sellest, kuidas end kaitsta. Soovitasin vastavaid artikleid ja kommentaare mitte lugeda.”
                      see lõhnab kuidagi tüüpilisele naistetiimi õhkkonnale. lisaks veel rahvuse teema. venelannad tavaliselt hoiavad ikka omavahel kokku.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Grit Šadeiko ftw. #olümpiaturist
                        mine p**** !

                        Kommentaar


                          käed eemale Grit Šadeikost!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                            mine p**** !
                            Kui ta katkestad kaheksast viimasest tiitlivõistlusest viis tükki, siis just see ta ongi. Šadeiko on üks mõttetumalt haibituid kergejõustiklasi Eestis. Isegi kui on terve, siis psühholoogiliselt on ta täielik häda. Kuna ma olen nendes ringkondades veidi ka sees, siis see pole laest võetud.

                            Šadeiko on kena tüdruk, aga sportlast temas ei ole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Kui sa katkestad kaheksast viimasest tiitlivõistlusest viis tükki, siis just see ta ongi. Šadeiko on üks mõttetumalt haibituid kergejõustiklasi Eestis. Isegi kui on terve, siis psühholoogiliselt on ta täielik häda. Kuna ma olen nendes ringkondades veidi ka sees, siis see pole laest võetud.
                              ma selle spordiala ringkondades ei ole, aga Grit oli kooli ilusaim tšikk. Seega käed eemale!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                ma selle spordiala ringkondades ei ole, aga Grit oli kooli ilusaim tšikk. Seega käed eemale!
                                Mõtle peaga, mitte riistaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X