320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rio suveolümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Eks tantsimine ajendaski Pahvi seda artiklit kirjutama. Mida kuradit sa tantsid, kui lõpetad sajandal kohal.
    võibolla ma eksin, aga kuskilt (vanast intervjuust vms) oleks nagu meeles, et nad plaanisidki seal tantsida. ei tulnud üldse üllatusena.

    Kommentaar


      Ai, vist ikka ei tule kümnevõistluses ka seda medalit. Deem rsk. Nool oleks võinud soojaks ajada end, kehvemini kui praegustel küll läinud poleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        minu meelest ka. miks üldse tantsimine pole seaduslikult karistatav?
        Lihtsalt tekkis selline tagasihoidlik mõte, et kui oleks vähe kabedamalt end liigutanud, poleks tantsimiseks ehk jaksu olnud aga koht protokollis oleks vahest sellevõrra parem olnud.

        Kommentaar


          kus need ungari staarujujad muidu treenivad? kodus?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            et nagu dušinurgas, vä?
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Lihtsalt tekkis selline tagasihoidlik mõte, et kui oleks vähe kabedamalt end liigutanud, poleks tantsimiseks ehk jaksu olnud aga koht protokollis oleks vahest sellevõrra parem olnud.
              tõenäoliselt hoidsid ennast tagasi jah. oleks paar kohta parema tulemuse teinud, siis oleks peep sama vait kui koolidiskol, kus teised tantsisid.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                maraton ongi suures osas kalkuleeritud enese tagasihoidmine, et lõpuni kestaks. küllap mingi plaan treeneriga tehti. viimastel kilomeetritel siis vaadatakse, kui palju veel jaksab ja kas on mõtet end ära tappa.

                Kommentaar


                  Kas tuleb teine null!?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Kas tuleb teine null!?
                    Olnuks parem küll

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                      Kas tuleb teine null!?
                      pmst võib selle katse nulliks ka lugeda...

                      Kommentaar


                        Mõlemad pöördetehnikaga alad katastroof ja kurbnaljakas vaadata.
                        Ketta isiklik on tal veep 49 millegagi..
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          enda viga, et klikkisin aga jah, ei olnud hea lugu.
                          Sa seda üldse ei vaata, kes postitab?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Ilus tulemus Mägilt.

                            Kommentaar


                              Ma ütleksin, et Rasmus on Eesti selle olümpia nr 1 nimi. Sellisel alal selline koht - enneolematu ja vahva.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Ma ütleksin, et Rasmus on Eesti selle olümpia nr 1 nimi. Sellisel alal selline koht - enneolematu ja vahva.
                                Kangert on vist üsna samal tasemel, aga muidu nõus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X