320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Vaataks korra veeranditele otsa.

    Federer vs Davydenko
    Djokovic vs Tsonga
    Roddick vs Cilic
    Murray vs Nadal

    Marin poissi saab ehk väikest viisi üllatajaks pidada, teisi mitte. Veerand A-Rodiga on ka päris lahtine. Mõlemad on juba karmilt higi valanud. Murray osas olen Nadali vastu skeptiline. Tal on kalduvus mingil hetkel mentaalselt välja lülituda - kui tuju kehvem ja mäng ei lähe. Nadal on stabiilne, hiilgava füüsisega. Pakuks shotlasele ehk 3 7 vastu. Mitte rohkem. Aga ehk on Andy lõpuks meheks saanud.
    Federer ja Djokovic on seni päris lihtsalt läbi saanud. Venelasel on võimas mäng, aga totaalne läbikukkumine seni kõigis gränd slämmides ei veena. Tsonga kindlasti paneb kõvasti vastu, aga aga... Novakil on ehk klassi rohkem.

    Ma arvan, et Federer peab kohvrid kokku pakkima ehk siis Davydenko saab poolfinaali. Finaali võiksid murda enneast Serbia vägilane ja Nadal.

    Kommentaar


      Cilic siis esimesena poolfinaalis. Ausaltöeldes arvasin ma juba USA lahtistel, et tulemas on asetusest oluliselt kõrgem koht, aga horvaadi õnnetuseks sattus ta seal kokku endaga sama tüüpi, kuid sutsu paremas hoos oleva argentiinlasega.
      Järgmises ringis paneksin oma raha hoolimata kumuleeruvast väsimusest Cilicile.

      Roddick pole mulle kunagi meeldinud, aga inimlikul tasandil võib talle isegi kaasa tunda. Põhimõtteliselt oli mehel kõik olemas selleks, et valitseda maailma tennist aastaid, näiteks sarnaselt Samprasele. Oleks piisanud kasvõi 5 aastat varem sündimisest. Nüüd aga osutus ta oma maailma kõigi aegade ühe parima servi ja eestkäega ühtäkki sauruseks. Puhas ebaõnn, ma ütleks.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        Roddick pole mulle kunagi meeldinud, aga inimlikul tasandil võib talle isegi kaasa tunda. Põhimõtteliselt oli mehel kõik olemas selleks, et valitseda maailma tennist aastaid, näiteks sarnaselt Samprasele. Oleks piisanud kasvõi 5 aastat varem sündimisest. Nüüd aga osutus ta oma maailma kõigi aegade ühe parima servi ja eestkäega ühtäkki sauruseks. Puhas ebaõnn, ma ütleks.
        Seda küll. Mul on veidi kahju, et ma läinud aasta Wimbledoni imefinaalist vaid viienda seti lõppu vaadata sain - täna mulle tundus, et Roddicki mäng on kuidagi aeglasemaks muutunud. Ta ründab eeskäega harvemini ja serv pole ka enam mingi imerohi. Aga võib-olla murul on ikka sama vana Andy.
        Hetkel paistab Murray vs Nadal väga põnev. Paraku pole vaatamisvõimalust.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Roddick on õlast vigane, ime, et ta täna üldse viiendasse setti välja suutis kangutada. Eks sellest ka teatav tavapärase teravuse puudumine.

          Mis aga Murrayt puudutab, siis teises setis näitas ta seekord just nimelt tugevat vaimu, kui 2:3 seisul pärast väikest katkestust oma servi kaotas, siis aga kohe tagasi murdis. Ja tie-break oli juba väga küpselt mängitud. Kui ainult õnnestuks mingil kombel püsivalt kõrvade vahele selline stabiilsus tekitada. Muidugi, Nadal eksib ka pisut lihtsamate löökidega kui tavapäraselt, aga Andy on ta samas oma tagakäega korduvalt ikka väga hästi nurka surunud. Peaasi, et nüüd ära ei sõnu.


          edit: nojah, niimoodi siis. Murettekitav on see Rafa kõõluste seis küll, 23-aastaselt olla tal nii neljakümnese mehe põlved. Vähemalt oli Murray võidu igati ära teeninud. Kokku juba kolm viiesetist maratoni pidanud Cilici vastu võiks tal teoorias küll päris head võimalused olla.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            edit: nojah, niimoodi siis. Murettekitav on see Rafa kõõluste seis küll, 23-aastaselt olla tal nii neljakümnese mehe põlved. Vähemalt oli Murray võidu igati ära teeninud. Kokku juba kolm viiesetist maratoni pidanud Cilici vastu võiks tal teoorias küll päris head võimalused olla.
            Hmm - põnev. Kohe pärast eelmise sõnumi kirjutamist meenus, et olin ju kunagi neid mänge kuskil linnas vaadanud. Ja muidugi - vana hea Karja kelder, kus ma aastaid käinud pole. Seal kõik endine: külm, soolaga üle valatud friikartulid, aga, mis palju olulisem, Eurosport. Paraku Nadali loobumise tõttu nägin vaid viimast geimi.
            Andy kohta ootamatud 13 ässa ja esiservi tubli õnnestumisprotsent räägivad igatahes sellest, et serv täna töötas.

            Neljapäeval 10.30 siis lahing Cilici vastu. Kuna palgata puhkust pean sel kuul niikuinii ühe päeva võtma, siis olgugi see neljapäev. Mõnusad tunnid tennisega ja keegi (peale kassi) ei sega.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Kuradi kahju et roddick välja langes. muidugi cilic on ime mängu teinud. äkki paneb kinni. Nadal põlvehädad vist ei lõpegi

              Kommentaar


                Kaks hiinlannat poolfinaalis. Peaks olema üksikmängus esmakordne lugu.
                Hommikul õnnestus paraku näha vaid Azarenka langust ehk peaaegu liikumatuna püsinud S. Williamsi löökideparaadi kolmandas setis.
                Ja Davydenko oodatud mentaalne läbipõlemine toimuski.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kaks hiinlannat poolfinaalis. Peaks olema üksikmängus esmakordne lugu.
                  Müstika. Ma panin öösel teleka kinni, kui Venus oli oma servil sett ja 4:2 ees ning tundus, et on ainult vormistamise küsimus, sest hiinlanna närveldas nii mis hullu, topeltvead ja lihtsad pallid meetrijagu auti jne. Aga näed.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Jälle üks imelik mäng. Djokovicil pole endiselt vastupidavust - tema allaandmine kahes viimases setis oli täiesti uskumatu. Lühikest tükki mängust vaadates imestasin taas kui kehvad volle-mängijad tänapäeva tipud ikka on. Lihtsat palli ei saa kuidagi üle võrgu. Milliseid imelööke Edberg või Becker omal ajal jalgadest väljakule tõstsid.
                    Aga meeste seas on nüüd seis selline, et ükskõik kelle võit peale Fedi teeks mulle tõsist rõõmu. Aga tõenäoliselt muidugi...
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Jälle üks imelik mäng. Djokovicil pole endiselt vastupidavust - tema allaandmine kahes viimases setis oli täiesti uskumatu.
                      Tema sitta enesetunnet oli selgelt näha ka kolmanda lõpus, kui terve seti winnereid löönud mehest äkki tossike sai. Tsonga seda veel ei näinud ja kinkis selle seti ära, aga edasi polnud enam midagi teha.

                      -e-
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Aga meeste seas on nüüd seis selline, et ükskõik kelle võit peale Fedi teeks mulle tõsist rõõmu. Aga tõenäoliselt muidugi...
                        kas see on lihtsalt tüütuks muutunud, või on siin taga tõsisemat sorti antipaatia? teise variandi puhul kuulaks huviga.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          kas see on lihtsalt tüütuks muutunud, või on siin taga tõsisemat sorti antipaatia? teise variandi puhul kuulaks huviga.
                          Võib-olla kuulvad ülejäänud 3 lihtsalt tema lemmikute hulka? Maailm ei tiirle ainult ümber Federeri...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lenc Vaata postitust
                            Võib-olla kuulvad ülejäänud 3 lihtsalt tema lemmikute hulka? Maailm ei tiirle ainult ümber Federeri...
                            saamaks seda teada ma oma küsimuse küsisingi. kogu lugupidamise juures hr. lenc, ega su oletus mind vastusele lähemale ei viinud.

                            lisaks arvan ma, et sa eksid
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                              kas see on lihtsalt tüütuks muutunud, või on siin taga tõsisemat sorti antipaatia? teise variandi puhul kuulaks huviga.
                              Paraku ei ole erilist antipaatiat. Samas pole ka erilist sümpaatiat. Federer on lihtsalt ülivõrdeliselt hea mängija. Vapustav vaadata. Ülejäänud kolm on aga ka toredad sellid ja üks neist võiks vahelduseks suurturniiri võita. Muud midagi.
                              Justine'i jaoks oli poolfinaal liiga lihtne. Hiinlanna ei saanud oma pikki pallivahetusi tööle ja asi sai ruttu selgeks. Serenaga finaal tõotab huvitav. Loodetavasti ka tasavägine ning kõrgetasemeline.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                okei. lootsin lõbusat intriigi ara ei midagi seekord. tegelikult on asi selles, et minu arust on suht keeruline armastada ilusat tennist ja vihata federeri samaaegselt. ega tennisemängijad pole mingid jalgpalliklubid, mille vihkamine on vastasfännidele suisa kohustuslik.

                                sinu Edbergi / Beckeri väitele tahaksin vastu vaielda. need löögid, mida nad nii meeldejäävalt päästsid, ei olnud need löögid, millega tänapäeva mehed peaksid samu asju tegema. need olid löödud teistsuguste reketitega. löögid olid aeglasemad ja neil ei olnud nii räiget pealevinti. (siinkohal soovitan võrdlemiseks lugeda huvitavat fakti vindi kohta wikipediast Nadali artikli Playing Style alamlõigust). no ja kui mingi mänguelement osutub iganenuks, siis harjutatakse seda ka loomulikult vähem. aga et tegelikult ei arva ma, et tolleaegsed rauast mehed oleks preagustest paremad olnud. tennis oli tollal lihtsalt teistsugune mäng.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X