320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täna õhtul kell 20 mängib Kanepi Teisel väljakul kohaliku prantslase Pauline Parmentierga. Ühe korra on Kanepi toda prantslast enne võitnud ka.

    EDIT: Mäng hakkas juba 18.00. Hetkel siis käib, neti vahendusel võimalik täitsa vaadata.
    EDIT2: Esimene set Kanepi 6:3.
    EDIT3:Teine set 6:1 Kanepile. Edasi 2. ringi, kust peaks vastu tulema suure tõenäolsusega Jankovic.
    Fan of Manchester United and FC Barcelona.

    Kommentaar


      Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
      Täna õhtul kell 20 mängib Kanepi Teisel väljakul kohaliku prantslase Pauline Parmentierga. Ühe korra on Kanepi toda prantslast enne võitnud ka.

      EDIT: Mäng hakkas juba 18.00. Hetkel siis käib, neti vahendusel võimalik täitsa vaadata.
      EDIT2: Esimene set Kanepi 6:3.
      EDIT3:Teine set 6:1 Kanepile. Edasi 2. ringi, kust peaks vastu tulema suure tõenäolsusega Jankovic.
      blaah. ma hakkasin alles praegu uurima, millal mäng võib alata ja kust vaadata.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Koomiline moment päeva lõpetuseks, kui Hewittil oli peaväljakul Chardy vastu matšpall ja järsku ülevaltpoolt kraanid totaalselt lahti keerati. Rahvas hakkas muidugi täie endastmõistetavusega kuiva kätte trügima, kui pukist anti vihaselt mõista, et mida te endast õige mõtlete, keset mängu sagima. No ligunesidki kõik selle ühe lisaminuti veel, õnneks siis Chardy ise autilöögiga halastas.

        ja mis puudutab päeva üllatusi, siis asetuse järgi peaks selleks muidugi Safina kaotuse lugema, aga ega ausalt öeldes väga ei pannud isegi kulmu kergitama. Vigastuspaus selleks, aga närvid on tal ka ikka vennastki veel kordades hullemini sassis. Liival alati ohtliku Monaco kaotus kvalist tulnud sloveen Zemljale oli vahest isegi ootamatum.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          mis on parimad saidid, et infot saada - ülevaated, striimivariandid, ajakava?
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            mis on parimad saidid, et infot saada - ülevaated, striimivariandid, ajakava?
            lisaks muidugi eurospordile ikka need kõige tavapärasemad, ega paremat pole kuskilt võtta. normaalseid päevakokkuvõtteid peale eurospordi mina ei tea, et kuskilt saaks.

            schedule of play
            pilt

            misiganes parema pilidkvaliteediga sopcast sealt kõlbab, kommentaar pole ju tegelt nii oluline.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              lisaks muidugi eurospordile ikka need kõige tavapärasemad, ega paremat pole kuskilt võtta. normaalseid päevakokkuvõtteid peale eurospordi mina ei tea, et kuskilt saaks.

              schedule of play
              pilt

              misiganes parema pilidkvaliteediga sopcast sealt kõlbab, kommentaar pole ju tegelt nii oluline.
              sänks. ma arvasin, et ehk on midagi veel, sest Fed Cupi aegu myp2p striimi ei pakunud, aga lenC kaevas kuskilt välja.

              -e- me oleme neljandad. uzbekiztan, küprok ja paraguay vaadake ette! - http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...coreboard.html
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                LiveScorehunter.com offers livescores, results and streaming of such sport competitions as football, tennis, hockey, basketball, baseball, handball and more.
                Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                Kommentaar


                  Kaia mäng Jankoviciga on pandud homme (või noh, täna) peaväljakul esimeseks ja kui just ilm jälle käru ei keera, siis suure tõenäosusega ka Eurospordis nähtav, kuna needki alustavad otseülekandega just kell 12. Pöidlad jne.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Kaia mäng Jankoviciga on pandud homme (või noh, täna) peaväljakul esimeseks ja kui just ilm jälle käru ei keera, siis suure tõenäosusega ka Eurospordis nähtav, kuna needki alustavad otseülekandega just kell 12. Pöidlad jne.
                    Eile õhtul näidatud Eurospordi kava järgi alustavad nad siiski Kleybanova-Ivanovici kohtumisega. Rõhutan, alustavad. Eurosport 2 kohta samas mul info puudub.

                    Kommentaar


                      Hetkel seal ei toimu veel ühtegi matsi.
                      Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                      Kommentaar


                        Kanepi mäng hakkas just 16.45.
                        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
                          Kanepi mäng hakkas just 16.45.
                          mäng katkestati vihma tõttu,seis siis hetkel 1-1
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            nii - tagasi platsil ...
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Minnie Driver mängib?
                              aga no nii palju kergeid eksimusi. rsk
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Oma servi geimides teeb ta kõik ilusti ära ja löö see pall lihtsalt maha kuid tema lööb auti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X