320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Bayern1989 Vaata postitust
    ja löö see pall lihtsalt maha kuid tema lööb auti.
    südantsoojendav on näha eksperte kommenteerimas. kui see mäng tegelikut ka nii lihtsalt käiks, siis meil oleks usutavasti umbes pooltuhat maailma esireketit, kes kõik kogu aeg kordamööda üksteist võidaksid.

    tulemus tulemuseks, aga mänguliselt Kaialt väga hea esitus. annab lootust, et senine kõrgeim tabelikoht ei ole sugugi uuesti püüdmatu.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      paus vist tuli kasuks Jankovicile. ta paistis siis just parajalt närvis olevat.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Atmosfääri seisukohalt on muidugi tervitatav, et nad suudaksid Monfilsiga mõlemad võimalikult pikalt konkurentsis püsida
        Ja Monfilsi teekond sai juba lõpu. Vastseks oli Fabio Fognini (ATP 54). Eriti kummaline on veel see, et mees suutis 2 esimest setti endale saada, aga ikka lasi käest.

        Kommentaar


          Fognini siiski hetkel ATP 92.
          Fan of Manchester United and FC Barcelona.

          Kommentaar


            Sõnusin vist ära nende prantslaste osas - Tsonga selg pidas täna mängus Južnõiga vaid ühe seti vastu. Ja Murray üritab ka ennast taas ise auti mängida. Polegi niimoodi enam varsti kellelegi pöialt hoida.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Tuleb loota lihtsalt, et Nadal finaali kaotaks või võidaks alles 5. setis.
              Fan of Manchester United and FC Barcelona.

              Kommentaar


                Noniih. Ühele aastal ühele ja järgmisel teisele suurfavoriidile vastu hambaid. Aga oli ka auga ära teeninud, ning Federeri selleaastast vormi vaadates tegelikult ei tulnudki kuigi suure üllatusena. Ja ongi järelejäänutest Söderling vist ainus, kes suudaks veel Nadalile vastu saada. Teised on kõik tublid mängijad küll, aga ei Berdychi, Almagro ega ammugi Melzeri tase ei tohiks kuidagi sinna välja vedada. Ja Djokovici närvidele ei maksa nendes tingimustes ka üleliia kõrgeid panuseid panna.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Tuesday’s loss ended Federer’s record streak of reaching the semifinals in 23 consecutive major events.

                  Federer beat Soderling in last year’s final. Before Tuesday, Federer was 12-0 against the big-swinging Swede.


                  Kui kolmas sett lõppvaatusesse jõudis, tundus mulle, et Federer võtab ikka oma. Söderling sõltus suuresti hüperagro mängustiili löökkidest. Aga peale vihma võttis Söderling 5-5 alustatud seti ära. Neljanda alguses murdis Roger kohe Soderlingi servi ja ma ei arvasin, et sellega on neljas läinud ja võib rahulikult süüa teha. 3-3 pealt lülitusin uuesti tennise lainele ja siis paugutas Soderling juba igast otsast.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Berdych vs Söderling tõotab huvitav tulla. Mõlema löögid on jõhkrad ja servid uskumatult head hetkel.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Williams oli parem, aga tissimamma kukkus välja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Noniih. Ühele aastal ühele ja järgmisel teisele suurfavoriidile vastu hambaid. Aga oli ka auga ära teeninud, ning Federeri selleaastast vormi vaadates tegelikult ei tulnudki kuigi suure üllatusena. Ja ongi järelejäänutest Söderling vist ainus, kes suudaks veel Nadalile vastu saada. Teised on kõik tublid mängijad küll, aga ei Berdychi, Almagro ega ammugi Melzeri tase ei tohiks kuidagi sinna välja vedada. Ja Djokovici närvidele ei maksa nendes tingimustes ka üleliia kõrgeid panuseid panna.
                        Ega jah...julm turniir on. Praegu siis Melzer servib for the win.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          Ega jah...julm turniir on. Praegu siis Melzer servib for the win.
                          Panen eurosporti, täpselt otsustava löögi ajal, ja mida ma näen...

                          Kommentaar


                            Päris räige mäng oli. Pisut üle nelja tunni. Djoko pani alguses kahe setiga eest ja oli kolmandas 2-0 ees. Siis pani Melzer teise käigu sisse ja tegi kolmandas serblasele kuiva muna. Neljandas oli Melzeril pidevalt(8!) murdepallid, kuid Djokovic võttis kõik ära. Tie-break siiski kindlalt Melzerile. Viiendas sai Melzer 4-4 breigi kätte, aga viimane geim oli veel parajalt pikk tee võiduni. Mõlemal mehel oli kaks geimpalli, enne kui lõpplahendus saabus. Suht kreisi.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Kui Melzer esimese ülilihtsa matcballi võrgu pealt siiski võrku lõi, siis ma juba mõtlesin, et ei ole olemas... ja tuligi Djokole kaks breiki, aa austerlane ei murdunud.

                              Kommentaar


                                Samas jään endiselt selle juurde, et Nadali vastu ta paraku ei saa. Almagro mängis täna parimat mängu, mis ma talt iial näinud olen, ja Nadal enda kohta ajuti väga keskpäraselt, aga isegi suhtkoht kehval päeval oli tal kõigis kolmes setis vajalikul hetkel ikkagi alati üks väike ja otsustav käik veel kuskilt võtta. Aga jah, meeldivalt üllatusterikas turniir on nii meeste kui ka naiste seas. Ja mis eriti positiivne, on mitu mängijat (Melzer, Schiavone, ja no õigupoolest kõik ülejäänud seitse poolfinalisti peale Nadali), kes pole noorelt kohe tippu põrutanud, vaid on suutnud alles võrdlemisi pika karjääri järel nüüd oma mängu veel edasi uuele tasemele tõsta. On ka üks põhjusi, miks tahaks tegelikult naiste seas hirmsasti Dementjeva võitu näha - oleks auga ära teeninud.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X