320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No see kes väidaks, et Melzer Nadali vastu saab peetaks hullumeelseks - kihlveokontorid avasid selle mängu Nadali koefidega 1,01-1,02

    Kommentaar


      Huvitav on vaadata meeste paarismängus poolfinaali pääsenud mängijate vanuseid. Kuus kaheksast mehest on sündinud seitsmekümnendatel, neist kuuest omakorda neli on neljakümnendale eluaastale lähemal kui kolmekümnendatele.
      Hirm, et paarismäng vaikselt tipptasemel hääbub, on selgelt paista. Üksikmängus kaasa löövad mehed lihtsalt enam ei osale.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Seda küll, kui vaadata, et Nadal/Lopez võitsid näiteks Indian Wellsi turniiri paarismängus. Finaalis alistati maailmaesipaar. Kumbgi hispaanlastest just eriti tihti paari ei mängi, aga turniiri panid kinni ikka.
        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          On ka üks põhjusi, miks tahaks tegelikult naiste seas hirmsasti Dementjeva võitu näha - oleks auga ära teeninud.
          Nojah, aga veider lugu indiid - kaotas esimese seti taibreigiga ja lihtsalt kõndis minema. Ei mingeid väliseid märke karmist vigastusest. Schiavone finaalis. Esimese itaallannana läbi aegade.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Nojah, aga veider lugu indiid - kaotas esimese seti taibreigiga ja lihtsalt kõndis minema. Ei mingeid väliseid märke karmist vigastusest. Schiavone finaalis. Esimese itaallannana läbi aegade.
            Selliste asjade pärast ma naiste tennnist ei vaatagi
            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

            Kommentaar


              Super Robin! Kannatas valu ära. Vahepeal hakkasin juba kahtlema.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Esimene itaallane siis kes roland garrose võitnud. Tundus et schiavone tahtis rohkem ja sai selle.

                Kommentaar


                  Schaivonet oli tõeline rõõm vaadata. Liiga palju seda tuima tagajoone tampimist viimastel aastatel nähtud. Ometi midagi hoopis teistsugust. Haaravaid pallivahetusi oli palju ja itaallanna emotsioonid andsid finaalile palju juurde.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Üsna õnnetu finaal Pariisis. Nadalilt tuli tavapäraselt kõik tagasi, Söderling ei saanud selle mõttega hakkama ning kippus eksima. Mängu otsustas teise seti algus, rootslase viimane tõsine katse teekonda muuta. Just sel hetkel mängis hispaanlane fenomenaalselt ning murdis vastase.
                    Nadal on võrreldes eelmise aastaga uus mängija. Samal tasemel tagasi kui ta oli 2008 Pariisi finaalis Federeri 1, 3 ja 0 purustades.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Nadal tõuseb võiduga ka maailma esireketiks.
                      Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                      Kommentaar


                        nägin kahte esimest setti ja ma ütleks, et ma olen nii head Nadali näinud varasemalt ainult üks kord. võibolla on mälu tuhmunud, või oli vastane nõrk, või on mul siiski õigus. preagu paneks inglismaa lahtiste võidupanuse igal juhul tema peale. tundus selline võitmatu.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Past results, draws and seeds from the tournament archive in men's professional tennis on the ATP Tour.

                          Kui vaadata väljaku nr 1 mängude kava, siis selle alusel peab paar Nadal/Lopez mängima ühel päeval 2 matsi. Sellist asja pole minu silmad enne näinud. Lisaks sellele on Nadalil veel ka üksikmäng.
                          Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas L.Messi123 Vaata postitust
                            http://www.atpworldtour.com/posting/2010/311/op.pdf
                            Kui vaadata väljaku nr 1 mängude kava, siis selle alusel peab paar Nadal/Lopez mängima ühel päeval 2 matsi. Sellist asja pole minu silmad enne näinud. Lisaks sellele on Nadalil veel ka üksikmäng.
                            Eino tere tulemast tennist jälgima. Praktikast on teada juhtumid, kus mängija on ühe päeva jooksul mängunud 2 üksikmängu + 2 paarismängu.

                            Kommentaar


                              Homse/tänase Wimbledoni loosi valguses väärib ehk väljatoomist fakt, et esmakordselt turniiri ajaloos ei ole meeste põhitabelis paraku mitte ühtegi inglast. Ainsana wild cardile mingeidki reaalseid lootusi hellitanud James Ward seda siiski ei saanud. Seega jäävad vaid kaks šoti poissi, Murray ja Jamie Baker. Niisuguse kurva verstapostini on siis sealne tenniseelu jõudnud.

                              Ja samas muidugi tasub samas märkimist, et noore Berankise näol on Wimbledonis esmakordselt esindatud Leedu värvid. Ma ausalt öeldes ei viitsi otsida, aga see peaks vist küll olema esimene kord, kui kõigi kolme Balti riigi esindajad pääsevad samal Suure Slämmi turniiril üksikmängus põhitabelisse?
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Väga raske avaringi loos Kaiale - äsjane Roland Garros' finalist Stosur. Samas kui sealt peaks edasi murdma, siis järgmised kaks ringi kõige hullemad ei olekski.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X