320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi teab, kas Kuressaares pühapäevast finaali mõnes pubis või muus asutuses näeb?
    Fan of Manchester United and FC Barcelona.

    Kommentaar


      Noorte seas austraallastel tähelepanuväärne duubel - lisaks Tomici vägitegudele. Paistab, et nad vaikselt teel tennisetippu tagasi.
      Aga minu jaoks on klassikalise murutennise puudumine Wimbledonist tõeline pettumus. Naistest mäletab seda veel 40-aastane Kimiko Date, aga kaua temagi. Meestest ka veel mõni, aga pea ükski neist pole noor, tõusev täht. Pallid, väljakud ja reketid on ammu liiga tagajoonetagujate poole kaldu. Võrgumängu pole mõtet enam isegi ära õppida.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Sa oled tunnistajaks läbi ajaloo ühele parimaile tennisele ja ikka ei ole rahul. Nii nüüd ka ei kõlba, et esiteks ei taha sa maailma parimaid mängijaid finaali ja siis nahutad neid selle eest, et nad on nii head. Ole palun natuke positiivsem.

        Ilusate mälestuste huvides neoludiitlusesse nüüd ka laskuda ei tohi.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Isegi nii lugupeetud foorumitsensor ei suuda panna mind nautima seda, mida ma ei naudi. Ehk lubab hea härra ka enda omast erinevaid arvamusi avaldada?
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Oot, kas sulle päriselt meeldis rohkem selline Samprase, Ivanisevici, Krajiceki ja muude sarnaste tüüpide tennis, kus võrgus käidi pea iga esimene serv ja kus Wimbledonis pallivahetusi sisuliselt enam lõpuks ei olnud? Just soov Wimbledoni mängulisemaks muuta oli ju põhjuseks, miks muudeti aeglasemaks nii väljakut kui ka palle. Seejuures saavutati just see, mida sooviti.

            Või meeldis sulle selline tennis, mida mängiti enne, kui sa tennist vaatama hakkasid?
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Küsimus on tasakaalustatuses. Tagajoonespetse, kes Wimbledonis võitsid nagu Borg, Evert või Agassi oli piisavalt ka varem. Nüüd aga hakkavadki vaid üht tüüpi mängijad järgi jääma. Edbergil, Navratiloval või Beckeril polnud murdmatud servid, lihtsalt piisavalt hea võrgumäng, et tõrjujatega võrdselt mängida. Selliseid tennisiste enam tulemas pole.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                No reegleid mindi muutma 2000-te alguses siis, kui umbes 10 aastat järjest olid võitnud ainult servimehed. Viimase 10 aasta võitudest on aga 6 saanud Federer, keda nüüd küll igavaks tagajoonemängijaks pidada ei saa. No okei, kaks viimast on võidetud tagajoonelt ning kahtlemata mängivad aeglasemad pallid selles ka oma osa, aga mingi mängustiili jäädavalt kadunuks kuulutamiseks ei ole see siiski piisavalt suur valim. Aga muidugi, usutunnistusi on erinevaid ning ega Nadali filigraanne passiivsus mulle ka väga ei meeldi, kuid teisalt mängib maailma tipp hetkel sellisel tasemel, mida minu silmad veel varem näinud pole. Tagajoont on palju, aga samas on see erakordselt mitmekesine ja väga kõrgel tasemel. Mis oli ka põhjus, miks mulle tundus, et näed teemat liiga mustades toonides, sest tegelikult on ju asjad pigem hästi. Ja ära reageeri nii valuliselt, internetifoorumid selleks ongi, et jaurata.

                PS. Kogu mu jutt käib muidugi meeste tennise kohta. Naiste tennises on asjad hetkel minu arust väga halvad ning reeglimuudatused oleks omal kohal.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Mulle meeldib naistetennis tunduvalt enam kui meeste oma. Keeruline seletada, mis täpselt. Ettearvamatus, psüühiline ebakindlus - need kõik teevad mängu palju vaatamängulisemaks. Lisaks meeste mäng on liiga perfektne - see devalveerib suurepärased etteasted. Ehk see üles-alla mäng naistel paneb mind seda vaatama. Meeste tennist vaatan proprtsioonis 20-80 naiste omaga.

                  Kommentaar


                    Tennisefännidele: http://www.grantland.com/story/_/id/...ennis-triangle
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Selleks on ikka Andy Murray'd vaja, et grändslämm ellu äratada. Kuramuse uskumatu mäng taaskord. Haase on muidugi ka suhteliselt erakordne talent, aga kuidas küll on võimalik oma elu nii raskeks teha, Andy? Vapustav.
                      Täna aitasid UsOpeni elavdamisele muidugi ka Donald Young ja Flavia Pennetta kaasa. Aga näha on, et mängijad on pärast pikka suve omadega täiesti otsas: ei mäleta kunagi varem nii palju pooleli jäetud mänge kui seekord.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Mulle meeldib naistetennis tunduvalt enam kui meeste oma. Keeruline seletada, mis täpselt.
                         
                        Hala Madrid !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                          sharki pildid
                          see plika ei vaata ju löögihetkel palligi. mai kujuta ette, kes sellist keskpärast mängijat vaadata viitsib
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            "If you walk past me in the hall you better look the other way because you are out of control... You're unattractive on the inside... I never complain... You give me a code violation for expressing my emotions, we're in America!"
                            Miks mul küll ei ole grammigi kahju, et Stosur sellisele tuule alla tegi. Ehkki viimase lause tahtmatu iroonia eest on muidugi oma hõbekandiku auga ära teeninud. Pangu koju kamina peale või midagi.

                            Ja kui samal teemal jätkata, siis see on ammu teada, et Serena on mats, aga teine ebameeldiv üllatus tuli küll sellisest mulgust, kust ikka üldse oodata ei osanud:
                            http://www.guardian.co.uk/sport/2011...derer-djokovic

                            Väga ebafedererlik käitumine. Või on siis asi selles, et ta ju tõesti vahepeal üldse ei kaotanud ja seega ei tulnud ka niisugused emotsioonid välja. Nii või teisiti, päris piinlik lugeda.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Stosuri serv ja eestkäsi väärisid seda tiitlit. Serena tundus veidi aeglane.
                              Meeste poolikud olid täiesti armutud. Need neli mängijat oleksid justkui ülejäänud tennisega võrreldes teiselt planeedilt.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Andy Murray võitis poiste US Openi 2004. Tänavu kõndis tema jälgedes 17-aastane Oliver Golding ja poolfinaalides mängis veel kaks Briti poissi: Martin ja Edmund. Tüdrukute seas viimastel aastatel suuri turniire võitnud Robson ja Watson hakkavad vaikselt naiste seas esisaja piirile jõudma. Kas ometi hakkavad koitma sealmail tennise helgemad päevad?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X