320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nalbandian vs Isner osutuski ülimalt intrigeerivaks. Tõenäoliselt on jänki nüüd nii väsinud, et peamiseks tuluteenijaks saab Felicianito Lopes.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Oskab keegi öelda, et kas Kanepi öist mängu eurospordid näitavad? otsisin aga mängude ajakava, et mis mänge näidatakse ei leidnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Juanito Vaata postitust
        Oskab keegi öelda, et kas Kanepi öist mängu eurospordid näitavad? otsisin aga mängude ajakava, et mis mänge näidatakse ei leidnud.
        Ei näita.

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Ei näita.
          Nii et see ring mängib jälle väljakul, kus ei ole otseülekannet?

          Kommentaar


            Algselt postitas Juanito Vaata postitust
            Nii et see ring mängib jälle väljakul, kus ei ole otseülekannet?
            Mängib ju täpselt samal väljakul kui esimese ringi matšis.

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Mängib ju täpselt samal väljakul kui esimese ringi matšis.
              Olgu, ei teadnud ega väga uurind

              Kommentaar


                Kahjuks läks kehvasti
                Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                Kommentaar


                  budukas, lava on sinu.

                  Kommentaar


                    Gay

                    Kommentaar


                      Kuidas paarismängu partnereid valitakse, või hoopis loositakse?

                      Kommentaar


                        Kurat küll... ma vihkan kui mul on õigus.

                        Või peaaegu õigus siis. Ütlesin umbes nädal aega tagasi sõbrale, et Kanepi langeb AO-l avaringis välja juba (üksvõitjasoosikuidjateistelpolemõtettemavastumäng idagisuperservftw). Avaringist sai siiski edasi ja teekond lõppes II ringis.

                        Kahjuks ei midagi uut sellel rindel....

                        Kommentaar


                          Paarismängupartneri valib ikka iga mängija omale ise.
                          Kaks ringi läbi, suursoosikud kõik mängus, enamasti ülekaalukate võitudega. Jätkub ka kolmandas samamoodi? Meeste seas hakkab kohe silma Djokovic vs Mahut. Prantslane on minu jaoks väga sümpaatne mängija, mitte et ülemäära ta võitu usuks. Dolgopolov vs Tomic on ka omajagu huvitav. Mõlemal mehel küllalt omapärane stiil.
                          Naiste seas tunduvad huvitavad Clijsters vs Hantuchova ning Lisicki vs Kuznetsova. Põnev ka, kas Ana veab end Kvitova-matshini välja.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Paarismängupartneri valib ikka iga mängija omale ise.
                            Suurvõistlustel seda varianti pole, et paned oma nime kirja ja siis leitakse sulle suvaline partner teiste sarnaste seast? (juhul, kui sa ise pole kedagi leidnud)
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Minu teada ei valinud Kanepi endale partnerit, vaid talle määrati (loositi). Kuidas see täpselt toimus, ei oska öelda.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Minu teada ei valinud Kanepi endale partnerit, vaid talle määrati (loositi). Kuidas see täpselt toimus, ei oska öelda.
                                Ja kust need teadmised ka pärinevad kui küsida tohib?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X