320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Top 4 poolfinaalid. Nagu oligi karta. Mul polnud Ferreri küll ka mingit usku, sest üldteada ju, et tagajoonel kõigutamises jääb ta ka viimseni pingutades Djokole alla. Päris huvitav, mis taktika nad Lendliga Djoko vastu Murray jaoks välja mõtlevad. Minul ei tule ükski toimiv pähe. Reedel näeme. Homme pigem ikka Kuningas.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Homme pigem ikka Kuningas.
      Või siis mitte. Nadal on taas oma parimate päevade vormis. Viimased punktid olid ikka täiesti hämmastavad. Mehe kehvadest jalgadest aina räägitakse, aga kaugelt üle kolmetunnise mängu järel on need ikka kiired nagu tuul.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Ma pole kaua aega meeste tennist nautinud, aga eks see hetkel tundub ka suht legendaarne mäng olevat.

        Kommentaar


          kõht koriseb, päevaks antud lubadused on vaja tagasi võtta, kuid see kõik tasus end lõpuks ära

          Nadal ja Djokovic kasvasid teistest praegustest mängijatest sentimeetri jagu pikemaks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Pöörane finaal. 6 tundi peksti seda väikest tennisepalli omavahel ja lõpuks võitis ikka maailma esireket
            Vahepeal tundusid mehed nii väsinud, et ei jõudnud enam emotsioonegi väljendada.

            Btw, kas ma olen ainuke, kellele ei meeldi Nadali hamstrinägu?

            Kommentaar


              jelena ristic on päris armsake ja kõiki hai faiviv vlade divac oli ka äge.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                ei salli spordialasid, mille kestvust on võimatu ette ennustada. täna vaatasin esimese seti ära, käisin linnas, kinos ja koju jõudes jõudsin veel mingi tund aega mängu vaadata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  jelena ristic on päris armsake ja kõiki hai faiviv vlade divac oli ka äge.
                  kusjuures väitis mulle üks serbia eestlane, et tegu on targa tüdrukuga, pidavat õppima midagi kusagil ja ei pidavat üldse olema klassikaline sportlasega deitiv pesumodell.

                  a mäng ise oli selline, et selle ajal võis end täis juua, oksendada, kaineks saada, pohmelli üle elada, terveks saada ja uuesti jooma hakata. preagu tahaks hirmsasti teada, kas poiste kehad täna hommikul ärgates ka suts kanged olid?
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    a mäng ise oli selline, et selle ajal võis end täis juua, oksendada, kaineks saada, pohmelli üle elada, terveks saada ja uuesti jooma hakata. preagu tahaks hirmsasti teada, kas poiste kehad täna hommikul ärgates ka suts kanged olid?
                    kõnesid kuulasid küll huviga.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Mind valdas juba reedest poolfinaali vaadates üleüldine jõuetus ja finaali jälgisin vaid episoodiliselt. Ei häiri mitte niivõrd see, et matšid on pikad, see on tennises igati loomulik. Lõbu ja vaheldust napib: eks ma olen lihtsalt teist tüüpi tennist vaadates üles kasvanud. Minu jaoks on tänapäeva tippmängijad liialt sarnase stiiliga.
                      Aga muidugi on Djokovici mäng fenomenaalne. Ja treenitus (ehk vastupidavus) ka.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Ei häiri mitte niivõrd see, et matšid on pikad, see on tennises igati loomulik. Lõbu ja vaheldust napib: eks ma olen lihtsalt teist tüüpi tennist vaadates üles kasvanud. Minu jaoks on tänapäeva tippmängijad liialt sarnase stiiliga.
                        no aga sa pead siis keskenduma eelringidele ja vaatama nt Isneri, Karlovici ja Mahuti mänge.
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                          no aga sa pead siis keskenduma eelringidele ja vaatama nt Isneri, Karlovici ja Mahuti mänge.
                          Paraku jah. Llodra vs Murray (niipalju kui õnnestus näha) oligi vaimustav näide teistsugusest tennisest. Llodra on paraku ka üks viimaseid mohikaanlasi - muidugi mängib Andy ka tema vastu hoopis teistmoodi kui Djokoviciga.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            kõnesid kuulasid küll huviga.
                            kolleegid tulid uurima, et kas mul on kõik korras, et niimoodi hüsteeriliselt naeran.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Nonoh - Kontaveit võitis täna ikka väga võimsa vastase. Aeg hakata julgemalt kõrgema klassi turniiridele pürgima? Või ehk on veel vara.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Nonoh - Kontaveit võitis täna ikka väga võimsa vastase. Aeg hakata julgemalt kõrgema klassi turniiridele pürgima? Või ehk on veel vara.
                                Ei ole sugugi vara. Praeguseks ongi tegelikult jõutud staadiumisse, kus juunioride turniiride tulemused muutuvad teisejärgulisteks ja põhitähelepanu peab suunama täiskasvanute klassi turniiridele sh. Fed Cup.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X