320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas vennad Siskad on saanud Kontaveidi numbri?
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Täielik mental breakdown täna siis.
      Kust sa tead, et mental? Selgelt näha, et füüsiliselt on midagi lahti ju.

      Kommentaar


        See eskaleerus küll kiiresti...

        Kommentaar


          Arvata võis. Meedia haip ka muidugi võimas. Ühe võidu pealt peetakse juba soosikuks. Karju appi. Ega enne hüpet edasi ei tule, kui taustajõududega asjad veidi paremaks saav. Prantsuse lahtiste ajal hulgub treener ei tea kus ringi, järgmiseks ringiks oleks füsio ka nahhui tõmmand. Top 25 tennisistil maaimmas. Päriselt?!?

          Kommentaar


            11 geimi järjest kaotada sellisel tasemel, müstika.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Arvata võis. Meedia haip ka muidugi võimas. Ühe võidu pealt peetakse juba soosikuks. Karju appi. Ega enne hüpet edasi ei tule, kui taustajõududega asjad veidi paremaks saav. Prantsuse lahtiste ajal hulgub treener ei tea kus ringi, järgmiseks ringiks oleks füsio ka nahhui tõmmand. Top 25 tennisistil maaimmas. Päriselt?!?
              vabandust, et ma ei viitsi viisakamaid sõnu otsida, aga on sul mõistusega korras kõik?

              "oligi arvata" - takkajärgi oleme kõik targad. eriti parastama.
              "meedia haip" - ka välismeedias valisid päris paljud eksperdid enne turniiri ta võimalike üllatajate hulka.
              "ühe võidu pealt" - vaata palun viimase kuu aja tulemusi ja võidetute nimesid.
              "treener hulgub ringi" - on välja öeldud, et perekondlikud põhjused, Schaapi näol on tegemist täieliku profiga, vaevalt et see otsus kergelt tuli.

              ainus arusaadav (kerge) küsimärk on füsio lahkumine poole turniiri pealt, aga eeldaks siiski, et ka sellega oli arvestatud ja varuvariant olemas. treeningkavad on ju nkn käes ja massaaži jms saad slämmiturniiril vabalt koha pealt.

              kokkuvõttes - ära plähmerda.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                vabandust, et ma ei viitsi viisakamaid sõnu otsida, aga on sul mõistusega korras kõik?

                "oligi arvata" - takkajärgi oleme kõik targad. eriti parastama.
                "meedia haip" - ka välismeedias valisid päris paljud eksperdid enne turniiri ta võimalike üllatajate hulka.
                "ühe võidu pealt" - vaata palun viimase kuu aja tulemusi ja võidetute nimesid.
                "treener hulgub ringi" - on välja öeldud, et perekondlikud põhjused, Schaapi näol on tegemist täieliku profiga, vaevalt et see otsus kergelt tuli.

                ainus arusaadav (kerge) küsimärk on füsio lahkumine poole turniiri pealt, aga eeldaks siiski, et ka sellega oli arvestatud ja varuvariant olemas. treeningkavad on ju nkn käes ja massaaži jms saad slämmiturniiril vabalt koha pealt.

                kokkuvõttes - ära plähmerda.
                intekas postimehest.

                «Mul oli täna väga halb päev ja mängisin kehvasti. Kui tulin väljakule, tundsin ärevust ja mul oli ebamugav,» sõnas Kontaveit Eesti ajakirjanikele.

                Kas treeneri lahkumine võis olla põhjus?

                See ei seganud mind, ei see ei seganud mind. Ma eile mängisin samamoodi, see ei seganud mind. Ma ei oska rohkem midagi kommenteerida, miks täna halb päev oli. Neid halbu päevi tuleb ette.

                Aga nii tähtsa turniiri neljanda ringi mänguks valmistumisel, kas tundsid puudust ka, et ei saanud temaga asju arutada?

                Ei. See ei seganud mind. Ma rohkem ei oska selle teema kohta täna midagi öelda. Te teate, miks teda polnud.

                Aga ikkagi sellist asja pole, et koostöö läbi oleks?

                Ma rohkem sellel teemal ei räägi praegu.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  mis ei lükka vähimalgi määral ümber mu eelmise postituse sisu ju.
                  isegi kui schaap sai säkki, peab ka see otsus olema tehtud väga mõjuval põhjusel.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    mis ei lükka vähimalgi määral ümber mu eelmise postituse sisu ju.
                    isegi kui schaap sai säkki, peab ka see otsus olema tehtud väga mõjuval põhjusel.
                    Kas Postimehel on miskit teistsugust infot võrreldes Delfiga?

                    Kui Delfi kirjutab, et Schaap lahkus perekondlikel põhjustel ning Postimees nokib täiega takka, siis.. what gives?

                    Kommentaar


                      tegu oli konverentskõnega ehk mitu väljaannet.

                      delfi on ainsana koha peal, nii et nende värsket infot veel ootame.

                      rohkem ei sooviks antud teemat kommenteerida.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        vabandust, et ma ei viitsi viisakamaid sõnu otsida, aga on sul mõistusega korras kõik?

                        "oligi arvata" - takkajärgi oleme kõik targad. eriti parastama.
                        "meedia haip" - ka välismeedias valisid päris paljud eksperdid enne turniiri ta võimalike üllatajate hulka.
                        "ühe võidu pealt" - vaata palun viimase kuu aja tulemusi ja võidetute nimesid.
                        "treener hulgub ringi" - on välja öeldud, et perekondlikud põhjused, Schaapi näol on tegemist täieliku profiga, vaevalt et see otsus kergelt tuli.

                        ainus arusaadav (kerge) küsimärk on füsio lahkumine poole turniiri pealt, aga eeldaks siiski, et ka sellega oli arvestatud ja varuvariant olemas. treeningkavad on ju nkn käes ja massaaži jms saad slämmiturniiril vabalt koha pealt.

                        kokkuvõttes - ära plähmerda.
                        Meedia haip jah. Nii välismaa kui ka eesti oma. Kontaveit on tore tüdruk ja väga noor ka veel küll jõuab. Aga hetkel peetakse tast küll veel minu meelest rohkem kui reaalne tase lubab. Mingil tasemel on stabiilsus olemas. Aga eliit ta küll mängu poolest pole. Eile oli igasugu "toredaid uudiseid"

                        Prantsusmaa lahtiste neljanda ringi mängu eel on tekkinud kummaline olukord, kus kihlveokontorid on edetabelikohad pea peale pööranud – soosikuks, kuigi napiks, peetakse maailma 24. reketit Anett Kontaveiti, mite esikümne lõpetavat ameeriklannat Sloane Stephensit.


                        no shit, et mängija, kes jõuab veerandfinaali, VÕIB jõuda ka finaali.

                        Kommentaar


                          Tennises on trenerite vahetamine tegelikult sisuliselt igapäevane. Keegi väga üle paari-kolme aasta ühe treeneri käe all ei treeni, kui ei ole just tegemist lähisugulasega. Samas praegune ebakindel olukord on siiski väga kummaline, ei näe põhjust, miks koostöö lõpp peaks toimuma keset turniiri ja selliselt. Seega ehk on see mingi loll kuulujutt või tähendavad perekondlikud põhjused hoopis Schaapi enda rasket haigust vms.

                          Kommentaar


                            Võidab juba pikemat aega pidevalt top20 vastu mänge, aga hetkel haibitakse taset üle? Kohe kindlasti kuulub ta praegu top50sse ja sinna ka pikemaks ajaks jääb, julgeks öelda, et ka 25 sekka. Turniirid ongi sellised, et võidad võidad ja siis kaotad. Ärge alahinnake.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Võidab juba pikemat aega pidevalt top20 vastu mänge, aga hetkel haibitakse taset üle? Kohe kindlasti kuulub ta praegu top50sse ja sinna ka pikemaks ajaks jääb, julgeks öelda, et ka 25 sekka. Turniirid ongi sellised, et võidad võidad ja siis kaotad. Ärge alahinnake.
                              Tal oli täpselt sama sittpäev kui Kariusel finaalis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                Meedia haip jah. Nii välismaa kui ka eesti oma. Kontaveit on tore tüdruk ja väga noor ka veel küll jõuab. Aga hetkel peetakse tast küll veel minu meelest rohkem kui reaalne tase lubab. Mingil tasemel on stabiilsus olemas. Aga eliit ta küll mängu poolest pole. Eile oli igasugu "toredaid uudiseid"

                                Prantsusmaa lahtiste neljanda ringi mängu eel on tekkinud kummaline olukord, kus kihlveokontorid on edetabelikohad pea peale pööranud – soosikuks, kuigi napiks, peetakse maailma 24. reketit Anett Kontaveiti, mite esikümne lõpetavat ameeriklannat Sloane Stephensit.


                                no shit, et mängija, kes jõuab veerandfinaali, VÕIB jõuda ka finaali.
                                Mida kuradit Sa ajad?
                                "mingil tasemel on stabiilsus olemas" - tuletame nüüd natukene meelde, Anett on viimase pooleteist kuu jooksul võitnud järgmisi vastaseid:
                                Petra Kvitova (WTA 8.)
                                Caroline Wozniacki (WTA 2.)
                                Venus Williams (WTA 9.) KAKS KORDA
                                Svetlana Kuznetsova (WTA 43. number, aga parimal hetkel 3. kohta hoidnud naine, kes võitnud 2 suure slämmi turniiri + 15 WTA turniiril)
                                CoCo Vandeweghe (WTA 13.)

                                Kõik need viis on tõelised tipud. Kontaveit on nende vastu saanud 6 võitu ja keegi ütleb, et "eliit ta mängu poolest küll pole". Noh selge, tänud valgustamast.

                                Selles mõttes, et "eliit" on suhteline mõiste ja kui on silmas peetud, et "eliit" on stiilis Serena Williams 2015. aastal kui täielikult valitses ja korjas 4st suurest slämmist 3 - ei tõesti Anett pole sellel tasemel. Aga keegi pole midagi sinnapoole väitnudki ju?

                                Jah, see lingitud uudise pealkiri oli jama. Aga see ei tähenda, et "meedia Kontaveiti pidevalt haibiks" või veel vähem, et see kuidagi oleks tänast mängu mõjutanud.
                                -----------------------------------------------------------------

                                Aga lisaks sellele konkreetsele statementile vastamisele tahaks lihtsalt öelda, et Anett oli kuradi tubli ja mängis hea turniiri. On mõistetav, et me tahaksime teada mis konkreetselt täna juhtus, aga sellejuures pole mõtet nõiajahti pidada meedia ega krt teab mille vastu. Kohe kindlasti ei tohiks Anetti pärast tänast mängu sopaga loopida (mida õnneks pole keegi teinud ka, aga mainin just in case).

                                On lihtne unustada, et ta on praegu 22 ja paremad päevad veel tulemas!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X