320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Miamis on neid palju rohkem
    Samuti cancelled.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Paistab, et enne maikuud ei toimu üldse midagi.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Roland Garros lükati septembrisse.

        Ma olen ka seda meelt, et enne juunit ei toimu spordimaailmas sittagi. Ja juuni on minu meelest veel suhteliselt optimistlik.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Kahjuks ei saa juutuubist vaadata Kleini kuulsat maadlusmatshi Stockholmist, aga John Isner vs Nicolas Mahut on praegu vaadatav. Kestab veel ca 10 tundi.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Roland Garros lükati septembrisse.

            Ma olen ka seda meelt, et enne juunit ei toimu spordimaailmas sittagi. Ja juuni on minu meelest veel suhteliselt optimistlik.
            Praeguseks on öeldud, et tennist ei toimu kuni 13. juulini.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Wimbledon ei hakanud ajamagi udu edasilükkamisest
              turniir jääb 2020 lihtsalt ära ja selgus majas

              Kommentaar


                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Wimbledon näitab feissbuukis Murray viiesetivõitu Gasquet vastu 2008. Tüübid olid veel nii vahvalt noored.
                  Reedel avati Roehamptoni tennisekeskus pärast pikka pausi treeninguteks. Esimestena olid platsis Andy ja Jamie Murray. Ehk tuleb tennis juba augustis tagasi.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Eile tuli välja, et Djokovic ise ka positiivne. Kesa on kindlasti uhke, sest publikut ja möllu oli kõvasti.

                    Kommentaar


                      Huvitava tähelepanekuna võib märkida, et 1980 oli Wimbledoni keskväljakul kokakoola joogiautomaat, kust mängijad endale ise jooke libistasid. Kuidas säärane pühaduseteotus sai võimalikuks?
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Kuna Björn Borg oli nii-öelda enne minu aega, oli väga huvitav näha, et vähemalt 80. aasta finaalis ta küll eriti seda oma paljuräägitud tagajoonemängu ei mänginud. Ründas esimesel võimalusel võrku oma servil, täpselt nagu McEnroe.
                        Põnev vaatamine.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Huvitav on meenutada, et ka Ivan Lendl mängis Wimbledonis puhast servi ja vollet, isegi teisel servil. Kahju, et see mängustiil uute reketite ja pallidega praktiliselt hävitati.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Huvitav on meenutada, et ka Ivan Lendl mängis Wimbledonis puhast servi ja vollet, isegi teisel servil. Kahju, et see mängustiil uute reketite ja pallidega praktiliselt hävitati.
                            Viitsid/oskad valgustada, kuidas uued reketid ja pallid selles rolli mängisid?
                            Elu on lühike, pidu on pikk.

                            Kommentaar


                              Tegelikult kõige suurem vahe tuli sellest, et 20 aastat tagasi hakati uut muru kasutama. Varem muru kulus kiiresti, pallid põrkasid liiga madalalt ja tegid häbematult palju valepõrkeid, mistõttu mängijad lihtsalt ei julenud pallil põrgata lasta ja igaks juhuks ronisid kohe võrku punkti lõpetama. Ma ei saa ausalt öeldes aru, kuidas seda taga igatseda saab. Varem tuli 200km/h pall järjepidevalt kuskile põlvekõrgusele, kust seda on sõnaotses mõttes võimatu päästa ja lõpuks Sampras ja Ivanisevic pidasid mingi ajusurnud finaali, kus keskmine ralli pikkus oli kuskil 2-3 löögi vahel. Uue muruga palli kiirus otseselt ei langenudki, hakkasid lihtsalt normaalsele kõrgusele põrkama.

                              Pallidega muidu viidi millalgi läbi uuendus, et väljakukiirused ühtsemaks muuta, muruväljakutel kasutatakse mõni protsent suuremat palli, mis õhutakistuse tõttu veidi aeglasemalt lendab.

                              Reketid on ajapikku läinud suuremaks ja kergemaks, mistõttetu on lihtsam palli reketi tsentriga tabada ja tagajoonelt topspinne lüüa täpsemalt, selle asemel, et ehku peale võrgus surkida.

                              Kommentaar


                                Suuremad reketid aitavad paremini ka servi tõrjuda. Eks see kõik ole ju protsentide küsimus, varem oli kiirel väljakul kergem võrku minnes punkti saada, nüüd lüüakse tõenäoliselt juba tõrjega mööda. Samprase tasemel servijaid on muidugi ka tänapäeval napilt.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X