320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pärast avapäeva altminekut ei maksa siis kohe usku Palmerisse minetada

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
      Pärast avapäeva altminekut ei maksa siis kohe usku Palmerisse minetada
      Kui aus olla, siis pole mul temasse kunagi usku olnud (fantasys lihtsalt ei jäänud muud üle, kuna kõik teised QB-d napsati nina alt ära)
      Otsustavatel hetkedel ei saa talle kunagi loota, kuna aeg on näidanud, et sellistel momentidel susserdab ta peaaegu alati. Võtame talt ära Chadi või Dushi ning tulemus ongi käes.
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        Jets juhib 48-35
        2 minutit mängu lõpuni
        4th and 5 Arizona 24 jardi joonel
        Field goal? EI! TD sööt


        tahaks küsida, et WTF??
        Täiesti tobedaks on see asi juba muutunud.

        (mitte et ma ise fantasyt ei mängiks )
        Where were you in '62?

        Kommentaar


          Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
          Jets juhib 48-35
          2 minutit mängu lõpuni
          4th and 5 Arizona 24 jardi joonel
          Field goal? EI! TD sööt


          tahaks küsida, et WTF??
          Täiesti tobedaks on see asi juba muutunud.

          (mitte et ma ise fantasyt ei mängiks )
          Minu arust on oluline, et töötas. Kõik mu on ilmselgelt ebaoluline.

          Söötmine oli tõesti üsna ülaltav, loogiline otsus oleks olnud lihtsalt joosta, ükskõik, kas saad viis jaardi või mitte, sest kui:

          a) FG blokitakse ning jookstakse tagasi - vahe 6 punkti ning Arizonal on võimalus.

          Samas kui:

          b) Isegi sööt 4 & 5 on olukorras incomplete (või jooks jääb lühikeseks), saab Arizona palli kõigest sügaval oma alas, kusjuures vahe on 13 punkti ning aega vähe.

          Arvestada tuleb, et 41-jaardine löök ei ole automaatne õnnestumine.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
            Minu arust on oluline, et töötas. Kõik mu on ilmselgelt ebaoluline.

            Söötmine oli tõesti üsna ülaltav, loogiline otsus oleks olnud lihtsalt joosta, ükskõik, kas saad viis jaardi või mitte, sest kui:

            a) FG blokitakse ning jookstakse tagasi - vahe 6 punkti ning Arizonal on võimalus.

            Samas kui:

            b) Isegi sööt 4 & 5 on olukorras incomplete (või jooks jääb lühikeseks), saab Arizona palli kõigest sügaval oma alas, kusjuures vahe on 13 punkti ning aega vähe.

            Arvestada tuleb, et 41-jaardine löök ei ole automaatne õnnestumine.
            Siiski on õnnestumise tõenäosus suurem kui selle blokeerimine..samuti on see ohutum kui seles olukrras sööta... nagu sa ütlesid, jooks oleks olnud loogilisem
            Aga samas, vb olen ma liialt vanamoeline

            PS. See, mis Boldiniga juhtus, oli küll väga kole vaatepilt. Alguses ehmatas ikka korralikult ära. Loodame, et temaga on kõik korras!
            Where were you in '62?

            Kommentaar


              Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
              PS. See, mis Boldiniga juhtus, oli küll väga kole vaatepilt. Alguses ehmatas ikka korralikult ära. Loodame, et temaga on kõik korras!
              Vaatasin ka ära. Karm.

              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Mjah, Jetsi duud kes tema vastu ballistilist raketti mängis, sai 1 mängulise karistuse ja 50k USDi trahvi. See "ta on tegelikult hea kutt, ega ta seda meelega ei teinud" argumentatsioon eriti minu jaoks ei tööta.

                P.S. Uus lemmik on tekkinud Philli LaDashawamann (või mis iganes) Jacksoni näol. Alates sellest juba legendaarsest touchdowni äraviskamisest (http://www.youtube.com/watch?v=HPo4vKoPd8Y) lõpetades viimase mängu "olen jube hea, woops aga nüüd jälle taavi rähn" stiilis mängust.
                Temaga saab veel kindlasti nalja.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  Mjah, Jetsi duud kes tema vastu ballistilist raketti mängis, sai 1 mängulise karistuse ja 50k USDi trahvi. See "ta on tegelikult hea kutt, ega ta seda meelega ei teinud" argumentatsioon eriti minu jaoks ei tööta.

                  P.S. Uus lemmik on tekkinud Philli LaDashawamann (või mis iganes) Jacksoni näol. Alates sellest juba legendaarsest touchdowni äraviskamisest (http://www.youtube.com/watch?v=HPo4vKoPd8Y) lõpetades viimase mängu "olen jube hea, woops aga nüüd jälle taavi rähn" stiilis mängust.
                  Temaga saab veel kindlasti nalja.
                  DeSean paganamas oleks võinud ka üleeile TD ära puterdada. Tänu temale sain fantasys napilt pähe
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    Dimadzi, me oleme fantasy's samas liigas? Ei tea absoluutselt kedagi sealt liigast peale Smuti. On seal veel foorumlasi? Ma olen Doronini All-Starid(parim meeskond) igatahes.

                    Kommentaar


                      Kaarel - Tallinna Piraajad
                      Kasss - Tartu Pegod Pantrid
                      dimaggio - Tartu Talupojad
                      Tomcat - Mustamäe Murdjad (vist, kindel pole)
                      Martin - Tartu Kõmuorjad

                      Ülejäänud on kõik kas PMO töötajad või sugulased

                      vello ja lenc andsid meile näiteks korvi.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                        Dimadzi, me oleme fantasy's samas liigas? Ei tea absoluutselt kedagi sealt liigast peale Smuti. On seal veel foorumlasi? Ma olen Doronini All-Starid(parim meeskond) igatahes.
                        jup
                        nii see on. Nagu Martin ütles, Tartu Talupoegade GM olen
                        Where were you in '62?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kaarel - Tallinna Piraajad (3-1: divisjoni liider)
                          Kasss - Tartu Pegod Pantrid
                          dimaggio - Tartu Talupojad
                          Tomcat - Mustamäe Murdjad (vist, kindel pole)
                          Martin - Tartu Kõmuorjad

                          Ülejäänud on kõik kas PMO töötajad või sugulased

                          vello ja lenc andsid meile näiteks korvi.
                          Parandasin natuke sinu eest.

                          Kommentaar




                            Uskumatu!
                            Mike Brownil pole vist tõesti aru peas. Kui palju seadusega pahuksis ennast täis jobusid ta veel palkab?
                            Pole mingi ime, et Bungals on NFL-i üks haledamaid organisatsioone!
                            chris henry tagasivõtmisest vist ei piisanud

                            Küll on hea, et Bungals ikka AFC Põhjas mängib
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Ma olin linki nähes nii kindel, et Shaun. Aga ei.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Ma olin linki nähes nii kindel, et Shaun. Aga ei.
                                Kus sa siis sellega
                                Alexander pole ju politseis arvel
                                Where were you in '62?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X