320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hooaeg on olnud tore, play-off pole ka mitte paha olnud, aga tõeliselt siibrisse viskavad uudised "Melo tahab mängida Knicksis", "Kas Bosh läheb Knicksi", "Wade viimane mäng Heatis. Knicksi?".

    Oleks siis tegemist satsiga kellel on mingit lootust tiitlit võita ... Aga ei, ilmselt tambitakse suvel lepingutega järgmise 5 aasta payroll 1-2 suure nime alla ja ei jõuta kuhugi.

    Kommentaar


      oota aga Lebron ei lähegi siis Knicksi või?
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        oota aga Lebron ei lähegi siis Knicksi või?
        Vabandust selle unustasin, ju ta ikka läheb, kus ta pääseb. See ju nii tore koht kus mängida

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          oota aga Lebron ei lähegi siis Knicksi või?
          kuulukad räägivad,et CHI town meeldib talle

          Kommentaar


            Ses suhtes, et... Knicks ruulib. Pean ennast jälle kordama öeldes, et küll varsti ujub igast august lagedale "kauaaegseid" Knicksi fänne. Mark my words.

            Aga ega Knicks ei ole ainult Isiah ja Dolan ning nende korraldatud sigadused, mida siin viimasel ajal ainult mäletatakse. NBA-le on tugevat Knicksi vaja ja sealt ka jõhker tähelepanu eelolevale suvele. Mis need muud uudised siis niiväga huvitavamad või vähemtüütavamad mängijate liikumise kohta oleks? Üks mudru kõik.

            Ausaltöeldes ise ma ei kujuta enam ette kes siis lõpuks NY-s maandub. Wade jääb Heati. Joe Johnson edenes järgmisesse PO ringi Hawksiga ja tal on ok tiim selja taga. Samuti lükkas ta korraliku lepingupikenduse Atlantalt tagasi, mis annab märku, et kutt arvab end max olevat. Hoidku jumal selle eest! Bosh... Phh, no parem ikka kui mitte kedagi. Aga suht kindel on see, et Raps teeb Boshiga sign-and-trade ja see mängiks Knicksi outi usun, kuna neil pole midagi pakkuda vastu. LBJ teeb arvatavalt veel ühe 3-aastase Cavsiga. Vbla ongi tulem see, et 1 max sel aastal ja järgmised tükid aasta pärast, kui vabaneb ka paksu poisi palgaraha.

            Kommentaar


              Neljanda veerandi algul Lakers tahtis ikka kangesti ära anda, aga 104-99 võit esimeses lääne poolfinaalis Utah vastu on õnneks tõsiasi

              Kommentaar


                28 punkti, 8 lauda, 4 söötu - LeBroni tänane skoor. Ei, mitte mänguga. Poolajaga.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  23 pts täna Dragicilt. Veerandajaga.

                  Kommentaar


                    Täitsa x küsimus, aga ma pole üldse enam oma lemmiklubi Houstoni rivis Yao Mingi näinud.

                    Kas vigastus oligi nii tõsine, et vend on karjääri lõpetanud?

                    Kommentaar


                      Vigastus oli nii tõsine, et mees ei saanud terve hooaja mängida. Kui kõik läheb plaanipäraselt, on ta järgmisel hooajal rivis.
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        Kas keegi teab mingit kanalit( viasati ja starmani) pealt mis näitaks NBA-d? Mul kodus viasat ja starman ja pole veel mingit siukest kanalit avastanud. Vaatan muidu streamist netist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          huvitav millal joey crawford saab nbas-st vilistamiskeelu



                          liiga ulme kohtunik ikka
                          Miks ma seda alles nüüd märkan , holy cow mis vile, ime, et Camby nii rahulikult seda võttis

                          Kommentaar


                            See millega Rajon Rondo just hakkama sai, lihtsalt pole sõnu, uskumatu. 29p, 18 lauapalli (185cm juures :P) ja 13 söötu. 97-87 võit ja seeria 2-2. Väga tugevalt tuli pingilt Tony Allen, 15p. LeBronil endalgi ei jäänud triple-double'ist palju puudu, kuid üldjuhul saadi tema kaitsmisega korralikult hakkama.

                            Kommentaar


                              LeBron James just got the sweetest offer in the history of mankind to move from Cleveland to the New York Knicks -- a lifetime of free stripper action.



                              No miks mitte eksole..

                              Kommentaar


                                Tal raha nii palju, et pmst oleks nagu tasuta niikuinii .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X