320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rubio NBA ja Timberwolvesi asemel hoopis kaheks hooajaks Barcelonasse.

    Kommentaar


      Nojah, seda võis tegelikult juba ette aimata, et kohe ta sinna ei siirdu.

      Väike vaheuudis ka : Nuggetsi J.R. Smith ja Sunsi Richardson said siis erinvate valetegude eest mängukeelde. Smith 7 mängu reckless driving'u eest ja Richardson 2 mängu joobes sõitmise eest.
      Sel ajaperioodil ei saa kumbki ka palka.
      Smith istus isegi 24 päeva vangis selle eest, kui ma ei eksi.

      Kommentaar


        teeme siis ka bold predictioni.
        1) Ricky NBA-sse mitte 2011 vaid 2012. kolm aastat draftimisest ja mängijale ei pea enam maksma palka ruuki skaala järgi, vaid võib max lepingu ära teha kui pakkujaid on. noh, mõni klubi ikka huvitatud on.
        2) Ricky ei mängi mitte kunagi Sota särgis.

        Kommentaar


          Sportlaskarjääri loojangul olev Stephon Marbury levitab internetis videot, kus ta külma kõhuga topib endale vaseliini suhu ja räägib, et ta võib seda suure raha eest jäädagi tegema.


          Mõnel sõidab seal katus ära.

          Kommentaar


            http://sportsillustrated.cnn.com/200...est/index.html

            Mida v***u see mees nüüd tegema läks? Clevelandile tiitlit tooma?

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              http://sportsillustrated.cnn.com/200...est/index.html

              Mida v***u see mees nüüd tegema läks? Clevelandile tiitlit tooma?
              Desperado 2

              Kommentaar



                sellise asjaga siis sõitis
                nagu mingi multifilmi kangelane
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Cut the man a little slack - he said he planned to work on his shooting in the off season!
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    NBA mehed teevad ikka pidu ka vahel.

                    Kommentaar


                      Kas keegi selle eest sajaseid luhvtitab: http://ilp.nba.com/? NFLi teemast on selgunud, et nende sarnane teenus (https://gamepass.nfl.com/nflgp/secure/registerform) on väga kõrgelt hinnatud kodumaiste huvitatud isikute poolt.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Ma eelmisel aastal kasutasin seda all-star nädalalõpu ajal ja noh, võinuks ikka etem kvaliteet olla küll, kui juba dinerot välja käia vaatamise eest. Ja myp2p foorumis (vastav teemalohe on muidu siin) mitmed näiteks kurtsid, et ei saand üldse pilti ette, osadel toimis sisuliselt bufferdamata, osadel jälle jampsis pidevalt. Enamasti oli vist nende poolne bandwidthi probleem, seega ei olnud nagu midagi endal sinna parata ka, istud ja ootad, millal mõni yank viitsib asja parandada. Tõsi, too minu kasutatu polnud mälu järgi küll ka HD variant, vbolla see on etem, aga samas tundub see HD jutt olevat suht odav reklaamitrikk, tegelikkuses pole seal HD-ga suurt mingit pistmist. Näiteks MLB HD-pildiga ei anna seda NBA oma üldse võrrelda, kui neid kaadreid vaadata. Eks selle NFLi asja kasutajad oskavad öelda, kummale nende oma kvaliteet lähemal on, sellise MLB tsemel pildi oleks muidugi mõtet papp välja käia.

                        Kokkuvõttes ma suhtuks ikkagi kerge ettevaatusega, enne kui suurem summa letti laduda. Alustuseks 20 taala alguses kuuajase eest ehk ei tapa, vähem ikka, kui kohe ehku peale ligi 100 visata neile, kahjuks daily passi nad ei pakugi vist enam? Kuigi ega pole ju väga alternatiive ka jäänud, kui soov pidevalt jälgida.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          BILL SIMMONS EI EKSI KUNAGI!!!

                          Avaldatud 24. juunil
                          Blake Griffin will be chosen No. 1 in the NBA draft Thursday night. Bill Simmons uses 33 years of history to explain why this is a terrible thing for the OU star.

                          "Dear Blake, Run. Just start running. Run for your life. Run like the star of a horror movie. Don't turn around. Run and keep running."

                          Uudis 27 .oktoobril
                          Clippers rookie Blake Griffin has a broken kneecap and could miss six weeks.

                          It has begun. The Curse of the Sacred Buffalo.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            6 nädalat... biig diil.

                            Muide keegi Simmonsi uue raamatu on ostnud? Parim hind, mis ma leidsin on $30 bookdepository'st. Veidi palju WC paberi eest. Äkki saab mujalt odavamalt. Keegi teab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                              6 nädalat... biig diil.

                              Muide keegi Simmonsi uue raamatu on ostnud? Parim hind, mis ma leidsin on $30 bookdepository'st. Veidi palju WC paberi eest. Äkki saab mujalt odavamalt. Keegi teab?


                              Mina tellin.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Hea point. Ma millegipärast eeldasin, et kohaletoomine on 48239453290 krooni. Kokku läks ainult $24.18.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X