320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpetasin ka äsja vaatamise - Rose, ilus. Viimase minuti vaheltlõige oli nagu koolivõimlast 7a tunni ajal. Mõnna.

    Samas - Noah võib muidugi energiat tuua, kuid ma ei kujuta küll ette, kes seal ehitama peaks hakkama.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Lõpetasin ka äsja vaatamise - Rose, ilus. Viimase minuti vaheltlõige oli nagu koolivõimlast 7a tunni ajal. Mõnna.

      Samas - Noah võib muidugi energiat tuua, kuid ma ei kujuta küll ette, kes seal ehitama peaks hakkama.
      Muud võimalust polegi kui vahetade mõni playmakeri omadustega SG ehk siis mängija kes suudaks sarnaselt DR-le teistele viskeid toota.

      Kommentaar


        Algselt postitas dwideng
        Ei tea, kas ikka on puudust neist vendadest kes ehitaks või on MVP race nii täie hooga käimas, et mujalt ehitamiseks ei jää aega.
        Ehitamisvõimelised on nii Deng, kui Brewer ja isegi Bogans. Küllap on meil ka ehitamisest omamoodi arusaamad, sest see, et keegi palli õigel ajal õigesse kohta toimetab, peale seda kui mujal on toimunud katted ei ole ainuisikuline ehitamine ning mille puudumisel kõik kokku kukuks. Loomulikult Rose'i kiirus ja penetratsioonivõime, mille pealt tuleb palju ast'e jne. on fenomenaalne ning ilma selleta oleks asjad kehvemad.

        Viskama peab, isegi kui ei lähe, ikka peab, kui veel kusema hakata ja miskeid sööte force'ima hakata jooksevad asjad päris metsa.
        Ka "Big Sexy" oskab vahest korvi alla sööta või mis ?
        Oled sa VAHEST tähelepannud,et mis siis juhtub kui DR puhkab või kui ta ise ei halda palli?

        See kui CJ natuke tõmbleb seal kolmese taga ja siis ise mingi lambika teeb pole normaalne.

        Bulls vajab meest DR kõrvale, kes suudab Roselt natukenegi pressi maha võtta ja ise orgniseerida endale või siis teistele lahendusi. Hooaja alguses mõnes mängus suutis seda rolli James Johnson kanda, kuid ilmselgelt pole tema tase Thibsi arvates piisav.

        Läbiminekud või siis vahest annan hea passi pole piisav.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Ka "Big Sexy" oskab vahest korvi alla sööta või mis ?
          Oled sa VAHEST tähelepannud,et mis siis juhtub kui DR puhkab või kui ta ise ei halda palli?
          vahel, siiski.
          vahest=vahe seest. pardoon, jäi silma kriipima.
          aga jah - go sixers!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas dwideng
            James Johnson ja DR asendaja?
            Ma ei mõelnud,et ta PG mängima peaks, vaid just seda et temal oli seda võimet palliga midagi korda saata ja mõned väga ilusad liigutused teha. See oli hooaja alguses.

            Kommentaar


              Krt ma arvasin, et Sloanil on rauast munad. Ei oleks uskunud, et laseb ühel noorel endast nii üle sõita. Samas... kui omanikud olid tõesti juba Deroni selja taha koondunud, kartes, et ta 2012 ei resigni, siis... Ikkagi väga imelik ja ootamatu uudis.


              Donnie, tee mis sa tegema pead!

              Kommentaar


                Sloan on muidugi legend ja täiesti müstika, kuidas ta oma karjääri jooksul ühtegi aasta treeneri tiitlit ei saanud. Klubi suutis ikka pidevalt tipu lähistel hoida. Loodetavasti ei hakka uut tööd otsima, mulle sellised nö ühe klubi mehed meeldivad.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  mulle sellised nö ühe klubi mehed meeldivad.
                  keegi võõras on Martini kasutaja alt sisse loginud!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SDK Vaata postitust
                    keegi võõras on Martini kasutaja alt sisse loginud!
                    tanua äkki.

                    sulle dwideng - ma mäletan vägagi ilusaid liigutusi tema esituses ning ühes mängus tuli sisse ja tõi murrangu.
                    peale tublit mängu Omeri pootl pasundatakse mingist diilist Houstoniga.

                    Ma väga sellest diilist ei unista ning sooviks Mayot hoopis

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dwideng
                      Ei tea, kas ikka on puudust neist vendadest kes ehitaks või on MVP race nii täie hooga käimas, et mujalt ehitamiseks ei jää aega.
                      Ehitamisvõimelised on nii Deng, kui Brewer ja isegi Bogans. Küllap on meil ka ehitamisest omamoodi arusaamad, sest see, et keegi palli õigel ajal õigesse kohta toimetab, peale seda kui mujal on toimunud katted ei ole ainuisikuline ehitamine ning mille puudumisel kõik kokku kukuks. Loomulikult Rose'i kiirus ja penetratsioonivõime, mille pealt tuleb palju ast'e jne. on fenomenaalne ning ilma selleta oleks asjad kehvemad.

                      Viskama peab, isegi kui ei lähe, ikka peab, kui veel kusema hakata ja miskeid sööte force'ima hakata jooksevad asjad päris metsa.
                      Nagu mu tellimise peale on tekkinud ka RealGM saidi foorumi selline teema kohe tekkinud
                      JA nagu näib siis pole ma ka ainuke kes sellest probleemi näeb.

                      Kommentaar


                        MJ-st rääkides. Tea, kas mehel on tekkinud taas vastupandamatu isu Kwamega samas meeskonnas mänigda?

                        Kommentaar


                          Kellegil head striimi pole pakkuda tänaseks Heat vs Celticsi mänguks?

                          Kommentaar




                            Magic-Lakers
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Tänases (eilses) Miami - Indiana mängus oli nii palju ägedat ja nii palju fustreerivat. Kuid kaks suurepärast hetke:


                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Oleks LeBron need kaks olukorda veenvamalt pealt surunud, oleks kaks Play of the Yeari kandidaati juures
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X