320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Y2KViinaordu Vaata postitust
    Hea on see et päkapikkude aeg on möödas, see mida tegi Nate Robinson oli tehtud Spud Webbi pool 20 aastat varem.

    Aga muust teemast, siis ilmselt peab NBA hakkama suurendama rosterspote meeskondades - kas on meil veel mõni äss kes ei taha Knicksi? Melo, Paul, Deron ...
    Samas, miks peaks ainult pikad latid sinna osalema pääsema? Ega Nate süüdi ole, et ta ruts viiskümmend on. Teine tiitel oli talle siiski liiast, tunnistan.

    Blake alahindas oma võimeid minu arvates. Autot mängu tuues oleks pidanud üle katuse hüppama, mitte üle kapoti. Usun, et oleks ilusti hakkama saanud. Ootasin temalt... ma ei teagi mida. Aga noh, keegi pidi ju võitma. Teised olid ka väga tublid.

    Mis puutub Melodraamasse, siis mul isiklikult on Roosterist kahju, oleks teda tahtnud Knicksi särgis edasi näha. Samas saan aru, et sellise medicore tiimiga kaugele ei jõua ja see on osa masterplan´ist. Ja jällegi pean ära mainima, et mind ajab oksele see tiitlite ostmine.

    Kommentaar


      Algselt postitas SDK Vaata postitust
      Samas, miks peaks ainult pikad latid sinna osalema pääsema? Ega Nate süüdi ole, et ta ruts viiskümmend on.
      Nii ta on. Eks ilmselt on ideed ka otsas ning et veidigi värsket õhku showsse tuua siis võidabki freak of nature. Nate oli seda ja Dwight oli seda. Väga palju ei meenu kus tsenter oleks dongivõistluse kotti pannud. Võtame ära päkapikud ning tornid ja mis meil jääb - terve kari tüüpe kes suudavad igast asendist pealt panna. Aga aasta pärast ei mäleta enamus, et mis ja kuidas nad tegid. Mulle sobiks kui pingilt tuleks miski Average Joe kerge õllekõhuga ja paneks kahe käega pealt. Samas rahvas ootab ju showd ... Väga värskendav oli mõne aasta tagune perfomance/dunk või mis iganes, kus korvikontsul olevalt koogilt küünal ära puhuti.

      Kommentaar


        Esimese vooru omad (inimestega) oli küll super. Nendel liigavälistel põrkajatel.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Päev pärast puhkust sai lõpuks Carmelo-saaga ka läbi, kui Denver läks ikkagi kõige kindlamat ja mõistlikumat teed, vahetades ta ära Knicksi. NY andis minu arust palju väärtuslike juppe ära(eriti kahju on sellest, et ära anti Felton vananeva Billupsi vastu) aga eks näis, kas see tiim siis kunagi sellisele tasemele jõuda võib, et pretendeerida play-offi esimesest raundist edasipääsule.

          Kommentaar


            Huvitav vahetus igatahes, sest Knicks oli vaatamata Amarele endiselt tavaline 50% meeskond. Eks näis, mis Carmelost selles süsteemis saab, jookse ja saada pall teele peaks talle meeldima küll. Ülehinnatuks ma teda ei pea, pigem on selleks tüübiks Amare. Play-offi esimene ring on nüüd aga kindlasti põnevam.

            Muide. SDK võib ja oskab ehk vastata: kui kaks sellist lepingukärakat juba kirjas on, kas on võimalik kolmas (Chris Paul) lisada? Miamil polnud ju sisuliselt midagi nö allkirjade all (Chalmers ja siis mingi teine tüüp).
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Ahjaaa. Parim nali on muidugi see, et Mozgov oli key. No tere tali. Võtku Allingu asemele.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Oh fck... Thanks Dolan! Ei olnud mune ja mõistust DEN bluffi callida. Nüüd on farm maha müüdud, kuid keda see huvitab eks? Särgimüügi numbrid on varsti laes äkitselt välja ilmunud Knicksi fännide tõttu! "It´s a hard Knick life...(8)"

                Felton-Billups swapi osas mängulises mõttes väga põdeda ei tasugi, sest ega Felton ei olnud suures plaanis nagunii oluline puzzle lüli. 2012 Deron/Paul on (just selles järjestuses). Billups saab praegu veel okeilt hakkama ja kuhjaga kogemusi PO-sse. Seda, et Billups enam väga joosta ei jõua, ma ei pelga sest ega iga rünnak ka Knicksil nüüd SSOL ei ole. JA PO-s tõmmatakse mäng vastaste poolt aeglasemaks ja läheb half-court pull lahti. Samas oleks Feltonit vaja olnud just eelpoolnimetatud Deron/Pauli tõttu - tradeda oleks neid tunduvalt lihtsam olnud omale ja Felton oleks selles trades siis oluline osa olnud. Mozgov eraldi vaadates ei olnud muidugi dealbreaker aga vähemalt minu jaoks jooksis piir sealt koos enda pickiga. Gallost oli nagunii kahju, kuigi ta oleks olnud Meloga samal positsioonil. Felton, Chandler, Curry, ARand (1. pick) oleks olnud minu pakkumine ja DEN oleks kaheteistkümnendal tunnil ise tagasi helistanud.

                Mis puutub Melosse, siis kahtlemata on ta hetkel andekamaid ründemängijaid ja clutch neljandal veerandil. Koos Amarega normaalne ründejõud. Samas... kaitset ei mängi nad enam kumbki, Melo ei tee kaasmängijaid enda ümber paremaks mis on aga suure meistri üks tundemärke. Pallisuretaja on ta nagunii. Tema mäng võetakse igatahes hardcore fännide poolt väga luubi alla ja iga kraad allapoole MVP taset hakkab saama kõva vilet Gardenis.

                Nüüd on cap väga kriitilises piiris kolmanda suure staari värbamiseks ja eeldab tollelt normaalset paycut´i, väärtuslikke mehi trademiseks ei ole, ENDA! pickid on ära antud, allalastud Walsh tõmbab raudselt udu ja ei hakka seda paska enam siluma, Isiah vari hiilib Gardeni kohal... Krt sel Isiah´l peab olema mingi pilt, kus Dolan kitse rautab vms. Peale Marbury ja Curry fiaskot peaks just Dolan teda munepidi lakke riputamas olema aga ei... Kurb. Mul ei ole Melo vastu midagi aga suures plaanis tõmmati jälle sitt kaela omale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Muide. SDK võib ja oskab ehk vastata: kui kaks sellist lepingukärakat juba kirjas on, kas on võimalik kolmas (Chris Paul) lisada? Miamil polnud ju sisuliselt midagi nö allkirjade all (Chalmers ja siis mingi teine tüüp).
                  Teoreetiliselt on võimalik. Aga Isiah esituses ma päris tahaks seda näha

                  Kommentaar


                    See "ma müüsime farmi maha" on imho väga rumal jutt. Te olete hädavaevu 50-50 meeskond, mis farmist siin rääkida saab. Mingid suvalised Feltonid ja Mozgovid on igalt poolt leitavad. See, et Denver nad uuesti minema lükkab ja loodab draftis jopastada ütleb ju nii mõndagi. Ei anna muidugi välistada, et tehakse kuninglik tõmme või Mozgovist sirgub uus Nowitzki, kuid, noh, saad ise aru küll.

                    Ja jutt puudulikust kaitsemängust, mis Meloga tuleb. Anna armu. Praegune kaitse oli muidugi tip-top.

                    Ehk paanikaosakond ilma paanika põhjuseta, NY on siin tehingus ikka suur võitja.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      See "ma müüsime farmi maha" on imho väga rumal jutt. Te olete hädavaevu 50-50 meeskond, mis farmist siin rääkida saab. Mingid suvalised Feltonid ja Mozgovid on igalt poolt leitavad. See, et Denver nad uuesti minema lükkab ja loodab draftis jopastada ütleb ju nii mõndagi. Ei anna muidugi välistada, et tehakse kuninglik tõmme või Mozgovist sirgub uus Nowitzki, kuid, noh, saad ise aru küll.

                      Ja jutt puudulikust kaitsemängust, mis Meloga tuleb. Anna armu. Praegune kaitse oli muidugi tip-top.

                      Ehk paanikaosakond ilma paanika põhjuseta, NY on siin tehingus ikka suur võitja.
                      Sa loed ESPNi liiga palju. Ma ütlesin, et mul pole Melo vastu midagi ja pmst õige samm igatahes. Küsimus oli lihtsalt hinnas arvestades hetke olukorda. DEN oli ju maoli maas juba.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SDK Vaata postitust
                        Sa loed ESPNi liiga palju.
                        Mida siis lugema peaks?

                        Ja unustasin ennist mainida, et tehingu parim saak on ehk Billups, kes küll ehk arvab enda oskustest liiga palju, kui on samas tiitli võitnud ja suudab palli jagada ning vajadusel äkki sõimata, et isetsejad aru pähe võtaks.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          deron williams lahkumas jazzist.
                          sloan läks minema väidetavalt tüli tõttu deroniga ning nüüd tõmbab deron ise minema.
                          äkki polnud sloani lahkumise taga siiski tüli mängujuhiga, vaid teda sunniti lahkuma.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Grazy times. Nets saabki lõpuks oma superstaari kätte.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Mul. Pole. Sõnu. Knicks ei teadnud vää?
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Mul. Pole. Sõnu. Knicks ei teadnud vää?
                                aga Heat?

                                Ei noh, Nets tegi ikka meeleheitliku tõmbe. Proku on julge vana kui arvab, et Deron 2012 suvel pikendab. Samas võib ta seda ju tõesti ka teha, näis... Kui Knicksil oligi mingi hilisem plaan Deroniga, siis nüüd Netsi käest nad teda mingi tradega kasvõi põhimõtte pärast kätte ei saa enam. Ja FA-na ei liitumiseks ei jätku palgaraha jne. Jääb siis lõhkise põlvega Paul, deem. Aga Jazzi omanikud ja juhtkond on muhedad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X