320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Just. Krdi Memphis, raisk
    Hea, et Indiana ja Phily vähemalt võitsid ja katsid oma liinid ilusti ära.

    Kommentaar


      Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
      Aga palun:
      Tänane kindel raha on Suns +1,5.
      Panused on see hooaeg olnud kõik €50.
      Panustan triobetis.
      192le. Võib veel liikuda, aga isegi kui ei liigu, siis soovitan UNDER võtta.

      Mul on tunne, et tegemist on patoloogilise valetajaga. Või ütleme maakeeli - inimene armastab pada ajada.

      Kommentaar


        WTF on dawn collins?????

        Tänane tasuta raha on Kings +7,5.
        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Mul on tunne, et tegemist on patoloogilise valetajaga. Või ütleme maakeeli - inimene armastab pada ajada.
          sest??????
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            Kommentaar


              Mis puutub tänastesse mngudesse, siis eriti tõsised pähklid on antud. Hetkel peale vaadates on raske leida midagigi. Spurs -1 tunduks nagu vähe, aga mulle meeldib Houston, nad on kodus ja Spurs on b2b. Sacramento 7,5 -l võib mõte sees olla, aga Bulls meeldib mulle ka ja väga selgelt põles läbi eelmises mängus ja neil on tõsine ise seda tagasi teha.
              Kui nüüd Lakersil on neljas mäng ja Bynumit pole, siis Knicksi liin on ka ok..4 peaks see olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis
                See, mis ma quotisin ei addi up nagu öeldakse teisel pool atlandi ookeani. Ma oleks eelistanud, et sa poleks palunud nüüd selgitust, aga kui sa soovid seda, siis ükski eestlane ei panustanud eile Trios 50 eurist panust ei Sunsi +1,5 või Miami mängu underi peale.
                epic... feil...
                Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                  epic... feil...
                  Pigem flawless vicotry.

                  Sac +7,5 meeldib mulle väga. Tõenäoliselt panen täna isegi raha. Paar ideed on veel, kuid nendest hiljem.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Paar ideed on veel, kuid nendest hiljem.
                    Õige jah, pole mõtet siin "päeva kindlat raha" välja kuulutada.

                    Kommentaar


                      1 unit
                      Houston (vs SAS) +2,5
                      Houston (vs SAS) moneyline
                      LAL (vs NYK) -4

                      0,5 unitit
                      OKC (vs Dallas) -5,5
                      Portland (vs Denver) U203
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Howard on haige, 30. lauast jääb veidi veel puudu vist.

                        Kommentaar


                          Oklahoma ja Dallase mäng oli ülivõimas, uskumatu lõpp. Durant ja Terry on haiged vennad.

                          Kommentaar


                            Ülikõva lõpp tõesti. Ja Durant on ikka out of this world scorer. Kahju, et Dallas ei võitnud muidugi - viimane nende rünnak oli väga kõva skeem.

                            Kommentaar


                              Erilised kinomehed on need seal NBAs. Praegu oli moment, kus Sacramento hakkas ründama ja siis tuli kohtuniku vile, et ooot - kell on valesti. Aega kas liiga palju või vähe ja kui nad hakkasid seda lauas sättima, siis pandi mängima saalis Rolling Stonesi "Time is on my side" Peaks olema tuttav lugu igale ühele, kes on nautinud Denzel Washingtoni filmis "Fallen"

                              Kommentaar


                                Westbrook tundub üldse närviline. Peale üleeilset meedias palju arutatud sõnelust Durantiga pöörasin eile täelepanu tema olekule ja kuidagi selline mulje nagu oleks palju kohvi joonud enne mängu. Vot ei tea - ei tohiks nagu põhjust olla närvis... Aga Thunder on nüüd ainuke sats, kes koos Heatiga on võitnud mänge ja neist mängudest ainult korra nõrkust näidanud ja kuna tugevate poolt on õnn, siis nii Heat kui ka Thunder siiski võtsid oma.
                                Ja tulles tagasi point guardide ja pallikaotuste juurde, siis Derrick Rosel pole see sööt/pallikaotus suhe ka suurem asi see aasta. Võiks teoorias olla sööte rohkem ja kaotusi vähem nüüd kus Rip ootab ka kuskil nurgas, et ära panna, ainult söötmise vaev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X