320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panin siis tagasihoidlikud 5 euri ja tuligi ära

    Kommentaar


      Loll küsimus aga praegu see free trial pass mis on et miks ta mult credit kaardi küsib et kuidas sellest punktist nagu edasi saaksin sealt mul pole mingit krediiti vaja maksta ju sinna ?!!! Et keegi tore inimene võiks ädast välja aidata. Aitähh !

      Kommentaar


        Eelmine hooaeg ei olnud minuteada vaja, aga see hooaeg on teistmoodi. Kui sa vaatad seal STEP 3 (billing info) all, kus need väljad on, mis vaja täita, siis seal paremal pool on selline tekst:

        If you do not cancel your subscription prior to the conclusion of the Free Trial period (ending Nov 7 at 11:59 PM ET), the payment method you provided will be billed on Nov 8 for USD$139.99. You may cancel at any time via My Account section.

        Ehk sellepärast ta sind edasi ei lasegi. See hooaeg kes liituvad free trialiga lähevad selle lõppedes automaatselt üle kogu hooaja league passi peale mis maksab siis USD$139.99, see on umbes 106 eurot.

        Aga sul on selline võimalus (kui sul hetkel krediitkaarti pole):
        1. Teed SEB netipangas virtuaalse krediitkaardi, maksab 0,64 euri, kehtib 2 kuud
        2. Täidad billing info all ilusti kõik väljad ära, paned kaardi numbri ja millal aegub jne..
        3. Enne free triali lõpemist, ehk enne 8. nov känseldad oma subscriptioni ära my accounti all ja ongi korras, 106 euri ei maksa.

        Kommentaar


          Õhtu kõige kummalisem statistika on Dwight Howardi vabavisketabavus...

          Kommentaar


            Algselt postitas dwideng
            Seejuures meenub, et pean oma sõnu sööma. Kunagi väitsin, et D12'l on nii hea viskeliigutus, et varsti VV% tõuseb. Nii et Silverman, Sul oli õigus!
            Saianaine oleks õige, kuid ego ei luba. Tuleb tunnistada, et mul vist ka ei lubaks või tegelikult ei lubagi. Kuid mis oleks, kui hakkaks saiakat panema ja oleks umbes 70% nt. Kiidetaks või mõnitataks?
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Tundub et Hardenil võib tõesti tulla FU season ja kes ta sai fantasys lucked out täiega.

              Kommentaar


                LAL koos näidismängudega 0-10. Lisaks tehti Nashile haiget. Igasugu power-rankingute 2. ja 3. kohad ajavad oksele selle tiimi puhul.

                Kommentaar


                  Toronto kaotas, aga korralik mäng oli, viimased minutid läksid lihtsalt käest ära - Lowry oli super, Itaalia poiss saab ka vormi ja leedulane tegi ägeda alguse, playoffi koht pole võimatu ja lootma peab. Suns raisk sai kodus pähe ja ikka kardan et väga ülehindasin neid, aga jah.... ja Rockets valmistas positiivse üllatuse, Harden on loom ja miks ta peaks neist OC meestest halvem olema, seal talle lihtsalt ei antud võimalust, aga kui terve püsib siis ta Westbrookist ikka vähe kõvem , Lin ka väga ull polnud, aga playoffi saamine läheb raskeks, kui Jazzi vennad võtavad 60 lauda mängus.

                  Kommentaar


                    mis mõttes Hardenile ei antud OKC-s võimalust? kutt mängis keskmiselt 31 mpg ja viskas pea 17 ppg. võimalik, et ilma tema panuseta ei oleks Thunder finaalideni jõududki. ega ainult algviisik mänge ei võida. pink on vaat, et sama oluline. tundub, et ta lihtsalt ei soovinud enam see kuues mees olla vaid tahtis ise esimest viiulit mängida. kui ma õigesti aru sain, siis finaalide aegu ta ka avaldas oma mitterahulolu enda rolli üle selles meeskonnas. eks ta ise teadis väga hästi, mida teeb kui uue lepingu tagasi lükkas. nüüd vahetas ta lihtsalt võimaliku tiitli natuke suurema palganumbri ja tähtsama rolli vastu. eks näeb, mida hooaeg toob aga ma usun, et OKC jaoks võis see tegelikult olla päris hea diil.

                    mõni sõna Lakersist ka. mina arvan, et Mike Brown ei ole selle töö jaoks õige mees ja pink on neil lihtsalt pask. kui Jamison välja arvata, siis on sealt ainult paar üsna tundmatut noormängijat ja mõned nisanäpud võtta. kui ikka second unit ei toida, siis pikka pidu ei ole. vaevalt, et nad nüüd playoffidest välja jääksid aga pakun, et maksimaalselt teine ring jääb selle satsi laeks. kui sedagi. samas natuke vara prognoosida ka - äkki hakkavad veel hullu panema. kuigi ma tõsiselt kahtlen selles.

                    ise jälgisin eile öösel sixers - nuggets mängu. mõlemalt meeskonnalt tegelikult üsna kehv esitus kuid tulemus oli mulle kui philly fännile siiski meelepärane. meeskond on selleks hooajaks hästi komplekteeritud ning isegi ilma bynumita tundub neis sisu olevat. terve bynum oleks lihtsalt üks suur boonus. ootan suuri tegusid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas anna_õlut Vaata postitust
                      mis mõttes Hardenile ei antud OKC-s võimalust? kutt mängis keskmiselt 31 mpg ja viskas pea 17 ppg. võimalik, et ilma tema panuseta ei oleks Thunder finaalideni jõududki. ega ainult algviisik mänge ei võida. pink on vaat, et sama oluline. tundub, et ta lihtsalt ei soovinud enam see kuues mees olla vaid tahtis ise esimest viiulit mängida. kui ma õigesti aru sain, siis finaalide aegu ta ka avaldas oma mitterahulolu enda rolli üle selles meeskonnas. eks ta ise teadis väga hästi, mida teeb kui uue lepingu tagasi lükkas. nüüd vahetas ta lihtsalt võimaliku tiitli natuke suurema palganumbri ja tähtsama rolli vastu. eks näeb, mida hooaeg toob aga ma usun, et OKC jaoks võis see tegelikult olla päris hea diil.

                      mõni sõna Lakersist ka. mina arvan, et Mike Brown ei ole selle töö jaoks õige mees ja pink on neil lihtsalt pask. kui Jamison välja arvata, siis on sealt ainult paar üsna tundmatut noormängijat ja mõned nisanäpud võtta. kui ikka second unit ei toida, siis pikka pidu ei ole. vaevalt, et nad nüüd playoffidest välja jääksid aga pakun, et maksimaalselt teine ring jääb selle satsi laeks. kui sedagi. samas natuke vara prognoosida ka - äkki hakkavad veel hullu panema. kuigi ma tõsiselt kahtlen selles.

                      ise jälgisin eile öösel sixers - nuggets mängu. mõlemalt meeskonnalt tegelikult üsna kehv esitus kuid tulemus oli mulle kui philly fännile siiski meelepärane. meeskond on selleks hooajaks hästi komplekteeritud ning isegi ilma bynumita tundub neis sisu olevat. terve bynum oleks lihtsalt üks suur boonus. ootan suuri tegusid.
                      Nojaa ma mõtlesingi, et ta jäi kahe suure varju ja oli selline rollimängija, aga nüüd ta saab olla suur STAAR, kelle läbi mäng käib. Ta oleks eelmine aasta ka migni 25 pluss pannud keskmiselt kui mingi vend ei teeks 20-25 pealeviset ja enamus neist mööda ka veel. Rocketsis ei sega teda keegi, lisaks 37 punnnile tuleks ära märkida 12 r.söötu, väga võimas ja kui ta kuidagi jaksaks terve hooae pingutada - miks mitte? siis Rockets võib playoffidesse ka saada, sest kui viimased minutid on punkt-punkti seis siis on olemas mees kes enda peale võtab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Lääs

                        1. OC
                        2. Spurs
                        3. Lakers - Howardil ja Kanadalasel läheb kohanemiseks veits aega.
                        4. Dallas
                        5. Clippers
                        6. Memphis
                        7. Suns - DRAGIC, Poola äss. - ilmselgelt lääne lemmik tiim.
                        8. Denver
                        9. Jazz
                        10. Rockets
                        11. Warriors
                        12. Kings
                        13. Minnesota
                        14. Hornets
                        15. Portland
                        Vaheta Minnesota ja Phoenix, ning Dallas ja Denver ära ja suht korralik ennustus. Idas Chicago ja Philly liiga kõrgel.

                        Kommentaar


                          Midagi head ja tasuta: http://hardwoodparoxysm.com/wp-conte...on_Preview.pdf
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Mis tänasest San Antonio-OKC mängust arvate?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                              Mis tänasest San Antonio-OKC mängust arvate?
                              Lahe mäng tundub. Hea meeskonnad. Lääne tipud. Mis ise?

                              Kommentaar


                                Ma mõtlesin, et kes nagu võita võiks Ise pakuks OKC, mis teised arvavad?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X