320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vana hea Nash, esimese veerandajaga andis mees 9 assisti, kusjuures ei visanud veerandaja jooksul kordagi ise peale.

    Kommentaar


      1. lõpuks pead ikka kõiki võitma
      2. reaalselt tähendab parem asetus ju ainult paremat asetust ju seda, et koduväljakueelis jääb endiselt parema lõpptulemusega meeskonnale. Kui ma olen nüüd õigesti aru saanud?

      Kommentaar


        Ma olen uskuja pärast tänast playoff-mängu laadset lisaajavõitu. Eriti magus oli muidugi see, et kui Magic küttis normaalajal igast asendist 15 kolmest u 50% tabavusega, siis otsustavatel hetkedel näitasid hoopis pede-Jazzi Hayward ja Harris, kuis asjad käivad. Sama Sunsi vastu ja 8-s seed on olemas.

        Kommentaar


          Pakuks siis NBA meeskondi...läksin mööda positsioone ehk Durant ei saa PF olla ja vigased nagu Rose ei pääse löögile.

          1st
          C - Dwight Howard
          PF - Kevin Love
          SF - LeBron James
          SG - Kobe Bryant
          PG - Chris Paul

          2nd team
          C - Andrew Bynum
          PF - Kevin Garnett
          SF - Kevin Durant
          SG - Dwyane Wade
          PG - Tony Parker

          3rd team
          C - Tyson Chandler
          PF - Josh Smith
          SF - Paul Pierce
          SG - Manu Ginobili
          PG - Russell Westbrook
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Pakuks siis NBA meeskondi...läksin mööda positsioone ehk Durant ei saa PF olla ja vigased nagu Rose ei pääse löögile.

            1st
            C - Dwight Howard
            PF - Kevin Love
            SF - LeBron James
            SG - Kobe Bryant
            PG - Chris Paul

            2nd team
            C - Andrew Bynum
            PF - Kevin Garnett
            SF - Kevin Durant
            SG - Dwyane Wade
            PG - Tony Parker

            3rd team
            C - Tyson Chandler
            PF - Josh Smith
            SF - Paul Pierce
            SG - Manu Ginobili
            PG - Russell Westbrook


            Argentiina poiss ju peaaegu pool hooaega väljas olnud ja garnett mingi lamp vanamees.
            Aldridge, Lee, Cousins paremad see hooaeg Bostoni vanamehest olnud ju ja Jazzist saab ka veel mõne, pigem isegi Gasol-vanem siis,

            Kommentaar


              Ma julgen arvata, et Durant on esimeses viisikus.

              Kommentaar


                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                loll neeger on loll.

                Kommentaar


                  "I got real excited & it was unfortunate that James had to get hit with an unintentional elbow."
                  lol tähemärgid
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Vot Metta tuleks olümpiale kaasa võtta. Intriig oleks kogu aeg õhus
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      "Mu lemmik" Russell Westbrooki 3-of-22 viskeõhtut ei näe ka igapäev, isegi mitte Eesti II liigas.

                      Kommentaar





                        ja olgugi, et ma hoian reaalsetest tiitlipüüdjatest pöialt OKC'le, siis seda kobe show'd vaadates oli hea meel, et nad lõpuks ära karistasid. okc poisid ka muidugi...kaks korda mindi viigi pealt kolmepunktisega bazerit biitima, eriti arvestades kd ja rw eileõhtust viset: kahepeale 70st 17.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dwideng
                          World Peace!
                          Küürakat parandab ainult haud, nagu vanarahvas ütleb. Senikaua, kui inimisenditele kupli alla varuosasid ei müüa, ei muutu ka sellised vennad kunagi.

                          Kommentaar


                            Poleks MWP seda lolli liigutust teinud, oleks Harden ka jätkata saanud ning poleks vaja Durantil ja Westbrookil lõpus visata vaja olnud, või siis poleks sellist lõppu üldse tulnudki, kahju, aga jah.. OKC ise mängis oma edu maha, ja polnud tõesti Duranti päev, Westbrookil oli regular.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              1. lõpuks pead ikka kõiki võitma
                              2. reaalselt tähendab parem asetus ju ainult paremat asetust ju seda, et koduväljakueelis jääb endiselt parema lõpptulemusega meeskonnale. Kui ma olen nüüd õigesti aru saanud?
                              Saad pika pai. Täna vaatasin NYK-ATL mängu tagant järgi, seal tark kommentaatori onu ütles, et: "If you win your division, a top 4 seed is guaranteed for you, but that doesn't guarantee you a home court advantage." Järelikult see divisjoni võitja ülistamine mängib rolli aind vastase valikul, mitte koduväljakueelise määramisel. Antud keissi puhul poleks Bostonil niikuinii vahet, kas ta võidab oma divisjoni või mitte. Nemad Atlantaga on niiehknaa 4. ja 5. tiim Idas ja kohtuvad paratamatult.

                              Kommentaar


                                Sunsiga puuks. Kahju raisk, aga kui korvialune on tühi, siis pole Jazzi vastu halligi teha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X