320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Poolaeg. Kaks idiootsust:

    - kohtunik, kes Jazzi 9:0 spurdi pealt (seisul 26:31) vilistab Carrollile ründaja vea, kui kaitsja on selgelt liikumises. Sellele järgnes siis teadagi spurt teisele poole 2:22,
    - treener, kes on kinni oma idiootlikes rotatsioonides. Favors, kes on ilmselgelt meeskonna parim kaitsja ja antud hetkel ka ründes/lauapallides asine, on oma 9 mänguminutiga +7 ja ilmselgelt meeskonda tagasi mängu aitamas, tuleb Corbinil kindlasti välja võtta, sest Jefferson... ee...

    Kommentaar


      Dennis Rodman mängis tiitlit saades SF-i. Ja Payton ja Jordan pole ka väga C/F.

      Kommentaar


        Athletes looking way different than they do now

        nr 6.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Ehk siis New Jerseyl pole enam meeskonda ja Brooklynil on Nets. http://www.nba.com/nets/index_main.html
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Noh, ütleme nii et paha mäng see ei olnud. Kolmanda veerandi needust ei suutnud Orlando muidugi murda.

              Kommentaar


                Kahju Chicagost, Noah pidi siis ak tänase mängu vahele jätma, siiski kuidagi on 3 veerandaega vastu peetud, kui täna võidu ära surub, siis edasipääs olemas.

                Kommentaar


                  Fuck yeah, muud ma ei oska öelda...mulle Knicksi fännina maitseb see võit praegu ilmselt sama magusalt kui terve seeria võit. Eelmine aasta Bostoni vastu Billups täiesti katki, Amar'e mängis veerandi võimekusega, 'Melo keeras vähemalt ühe mängu lõpu peesse. Tänavu Lin täitsa väljas, Amar'e mängib pmst lahasega, Melost on tehtud hakkliha. Muidugi Heat on vähemalt kaitses ikka kuradi hästi mängind(Novak ei ole pmst viskelegi saanud), aga küll on hea meel, kui nõrgemad ka võidavad, eriti siukses sitaloopimise mängus.

                  Kommentaar


                    Üsna ühekülgseks kujunevad seeriad seekord. Bulls, Hawks ja Magic surevad ässade vigastustesse, ainuke reaalne põnevus on Clips-Grizzlies vahel.

                    Kommentaar


                      Tervist!

                      Üks huvitav küsimustik NBA huvilistele. www.connect.ee/uuring/266006863/

                      Kommentaar


                        Indiana saab Miami vastu vähemalt kaks võitu, kui nii jätkavad. Sisu selles meeskonnas on.

                        Kommentaar


                          No eks see saab olema Indiana joaks see näitamise koht. Minu jaoks on küsimus, kui tugevat kaitset nad mängida suudavad. Seda Heati vastu. Kui tuleks vastu eriti tugeva kaitsega klubi(võib ka Heat seda teha), siis kes võtab punktitoomise enda peale? Granger pole päris selline, et võtan palli ja teen ära. Pigem Collison, aga üldiselt on neil väga hea tasakaal ja võimalusel surutakse pall alla Hibbertile või Westile.

                          Kommentaar


                            Minu meelest on Pacersi võidu võti Heati vastu just korvialune mäng, aga muidugi stabiilne koosseis. Enne tuleb Miamil muidugi edasi saada, aga see vormistatakse täna ära. Loodan, et sellega, millega Melo ja co hakkama ei saanud, saavad nüüd Indiana poisid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas tomm Vaata postitust
                              Minu meelest on Pacersi võidu võti Heati vastu just korvialune mäng, aga muidugi stabiilne koosseis. Enne tuleb Miamil muidugi edasi saada, aga see vormistatakse täna ära. Loodan, et sellega, millega Melo ja co hakkama ei saanud, saavad nüüd Indiana poisid.
                              Melol on oma co ka?? Wuut??

                              Kommentaar


                                Vahepeal oli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X