320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    76rs surus kodus ära ja nüüd on Celticsi kord.

    Kommentaar


      Nuggets!! Yeah, Game 7 võtan isegi öösel ette. Denver on pikaaegne lemmik ja kui nad suudaksid suure pauguga ühe nõmeda tiimi välja lükata, siis on küll juba jõulud käes. Püstitasin endale isegi filosoofilise küsimuse, et kui kohtuvad LAL-MIA, siis kumma poolt ma oleksin(kui oleks tukk kuklas ja kästaks ühe tiimi iga korvi peale hõisata). Tuleb tõele au anda, et siis ujuks vist Heati poole. Nii värdjat tiimi nagu Lakers, polegi olemas. Või teeb keegi?

      Kommentaar


        Ma valiks Lakersi selles utoopilises matchupis. Aga öösel vaatasin Cel-Haw lõppu ja Nug-Lak esimest poolaeg ja no kino sai. Seda teist mängu vaatasin põhiliselt oma DTTF valiku Lawsoni pärast ja 5 minutiga 5st 5 neist 4 kolmest tegid juba südame soojaks.

        Kommentaar


          niigi vigane pull kastreeritud, nüüd tuleb OÜ Taadid, Rondo ja CO varajastele suvepäevadele saata.
          iguanaator!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Ja Grizzlies läks Staples Centerisse ja võttis võidu Clipsi vastu ja viis seeria seitsmenda mänguni ja see tuleb Memphises. Väga kõva sats!

            Kommentaar


              Viimase mängu põhjal (ja ilmselt ka kogu seeria põhjal, kuigi eelnevaid mänge pole tervelt näinud) ütleks pigem, et Memphis on endal ise elu raskeks teinud... kohati ei saanud küll aru, kuidas Clippers selliselt mängides veel mängus olla saab.

              Kommentaar


                NBA uuesuslov

                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Jah, lubatud ka jalgpall.

                  Kommentaar


                    Ja Clips on edasi. Nii hämmastav kui see ka pole.

                    Kommentaar


                      Spurs Clippers 4-1
                      OC - Lakers 4-1
                      Boston 4-1 Phila
                      Miami Indiana 4-2

                      Boston võiks vabalt Miamile finaalis ära kütta, kui Allen ja Bradley suudaks head mängu näidata, Pierce vast võetakse kinni, aga viimase aja Boston on küll väga positiivne.

                      Kommentaar


                        No Bostonil on see probleem, et Pierce ei ole 100% - põlvega ikka mingi jama. Ja Allen võib ka iga hetke katki minna. Kui üks neist päris ära kukub, siis võib ka 76rs seeria 6-7 mänguni viia.
                        Boshi kasuteguris mina kindel pole, aga katki ta läks ja arvestades, kui kindlalt mängis Pacers võõrsil kolm esimest veerandit, siis ma loodan, et nad suudavad teha imet.

                        Kommentaar


                          Nujaa, lihtsalt tahaks, et Miami finaali ei saaks, aga Vahet pole, Spurs või OC teeks vast neile seal ära.

                          Kommentaar


                            Kui Pacers nüüd Miamile terve seeria mõttes sisse kütab, sis ma ostan end küll pealaest jalatallani Pacersi fan-gear'i täis. Peaasi, et Jamesi elust kuluks veel üks aasta oma ilma sõrmusteta näppude kreemitamise peale. Üha raskem on tal võita oma "not 1, not 2, not 3, not 4, not 5, not 6..." tiitlit, varsti tuleb juba vanuse poolest piir ette. Ma olen suht kindel, et Wade on 2-3 aasta jooksul oma mängustiili tõttu legoks muutunud(a la praegu McGrady) ja siis on LeBron juba täielikult one-man show jälle.

                            Kommentaar


                              ka mulle ei istu lbj kuninglikkus, aga juhin tähelepanu asjaolule, et kui jordan esimese sõrmuse võttis/võitis, oli ta 28. lebron saab 28 detsembris, seega käib talle mingi mõttetu survepaigaldamine.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                ka mulle ei istu lbj kuninglikkus, aga juhin tähelepanu asjaolule, et kui jordan esimese sõrmuse võttis/võitis, oli ta 28. lebron saab 28 detsembris, seega käib talle mingi mõttetu survepaigaldamine.
                                Juhin tähelepanu, et enne Jordani võitu oli liigas kaks täiesti übermeeskonda. Keda sa viimasest ajast võrdleksid Celtics-Lakersi võimuga?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X