320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eee....mida?
    mu point oli, et ma ei saa aru inimeste paanikast kui super-heat järjekordselt tiitlist ilma peaks jääma ning kuna lebron nii omaalgatuslikult kui meedia jms peale pandud survena jordani numbreid justkui üle peaks tegema - või vähemalt lähedale jõudma -, siis tõmmatakse see sama tramburai peale igat "ebaõnnestunud" play-offi käima, kuigi põhjust veel väga pole.
    või noh - ma ei mõista, mis on vaja inimest -olgugi, et ebasümpaatset - survetada, täts it.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      või noh - ma ei mõista, mis on vaja inimest -olgugi, et ebasümpaatset - survetada, täts it.

      Kommentaar


        ahniivä. nojah. paljuõnne lebretardile siis.

        go philly!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Miami sai jälle pähe, kas tõesti Indiana saab finaali?

          Kommentaar


            Algselt postitas dwideng
            Pagana kurb lugu oleks, kui paneks aastal 2020 pillid kotti tühjade kätega. Iga suur võiks ikka tiitli saada.
            Noh, läheb 36-selt Lakersisse ja saab.

            Kommentaar


              Kui esimene playoffide ring kulges üppriski igavalt ja ühepoolselt, siis praegu on väga kõva andmine käimas, Sixers viigistas seeria, Lakers tõi ennast tagasi mängu, Indiana juhib Miami vastu, ainult Spurs tundub kindlalt finaali poole liikuvat. Hetke seisuga tundub, et kas spursi pikk pink või OC võimas kolmik ja Ibaka blokid lahendavad see aasat tiitliküsimuse ära, Miamis tunduvad väiksed probleemid olevat ja ilma Boshita hõre see asi, ja Indianalt natuke palju loota, midagi suurt.

              Kommentaar


                PArafraseerides Lebron Jamesi, siis võiks tiitel minna mitte esimesele ega teisele või kolmandale. Samuti mitte neljandale, viiendale, kuuendale ega seitsmendale, vaid kaheksandale asetusele! Go, Sixers!

                Kommentaar


                  Clippers tegeleb ikka uskumatu kollapsi harrastamisega praegusel ajal. Olid 2. veerandajal ca 20-ga ees, aga siis suutsid mõne minutiga oma mängu nii nüriks ajada, et uskumatu lausa vaadata.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Homie Vaata postitust
                    Clippers tegeleb ikka uskumatu kollapsi harrastamisega praegusel ajal. Olid 2. veerandajal ca 20-ga ees, aga siis suutsid mõne minutiga oma mängu nii nüriks ajada, et uskumatu lausa vaadata.
                    24-ga oli ees lausa. Aga SAS on ülivõimas.

                    Kommentaar


                      Vana hea Spurs! Ei mingit paanikat, vaid vaikselt tiksuti tagasi ning siis järsku gaas põhja.
                      See hooaeg peab ära tulema!
                      Where were you in '62?

                      Kommentaar


                        Ma pole kindel, kas olid 24ga ees, aga 24-0 run-ni tegid küll. Vaatasin teist mängu ja see jäi kommentaaridest meelde.

                        Kommentaar


                          Läks nii, nagu ei tahtnud, aga Lebron tõi vähemalt ülihaiged punktid fantasys.

                          Kommentaar


                            DTTF jukerdab?

                            Kommentaar


                              Praegu küll mitte.

                              Kommentaar


                                terve see hooaeg on jukerdanud. kui tabelit vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X