320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Ei saa aru, ta mängis kogu aeg sitas klubis ja nüüd on Pelicansis, mina küll ei saa aru mis ta Pelicansis persse keeranud on. Mingi vana plaat hakkab siin ilmselt pihta, aga palun siis selle aasta kohta ka näiteid.

    Selle hooaja põhjal eriti ei tohiks kahtlust olla, et Cousins on liiga parim tsenter.
    Davis polegi? Pelicans on hetkel 500 peal. Mees teeb häid numbreid, aga viies teda teise "tähena" sisse meeskonda, kes peaks justkui tiitli pärast võitlema, on ääretult riskantne. Esiteks on tema palganumber väga suur, teiseks ei mängita väga keskmängijat vajavat kossu enam. Esimese puhul on props selles, et kuidas sa põhjendad ära selle teistele mängijatele. Teise puhul, et kui sul isegi John Hensoniga on tulemused enamvähem, siis mida sa sinna keskele üsna halva ajalooga mängijat kutsud? Ehk on olnud küll ka treenerigeeniuseid, kes on taltsutamatuid hingi tiimimängijaks saanud (Jackson-Rodman), aga üldiselt on see vahetus parem idee fantasys, sest Cousins oleks suurte plaanide puhul väga riskantne otsus. SAMAS, kuna Milvookii võib olla tõesti tiim, mis võib riskida lõpuni, kuna muul moel esikahe vastu ei saaks, siis võivad nad seda proovida ja lõpuks võib see outside chance ka välja tulla. Siis müts maha kogu juhtkonna ees.

    Kommentaar


      Miks Clippers nii saast on? Korraliku mängujuhi tõttu pole lob-cityt enam?
      Fino alla fine FORZA JUVE

      Kommentaar


        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
        Miks Clippers nii saast on? Korraliku mängujuhi tõttu pole lob-cityt enam?
        Nii Milos kui ka Danilo on väljas ja Clippersi pink on nii saast, et kahe põhimehe puudumine on nendele kõva löök. Eriti arvestades, et eniveis oli LAC paberil selline 7-8 rotatsioonimängijaga tiim. Terve Daniloga oli tiimi saldo 6-4 (Ja kui Milos veel terve oli, siis alustati hooaega kahe võiduga).

        Kommentaar


          Läänes saavadki need vigastused otsustavaks - Clippersil läheb juba pekki, Gobert on väljas veel mõnda aega, ehk ka Jazz on jamas, Conley on mõned mängud väljas olnud ja kohe ka kriis.

          Kommentaar


            Senise hooaja parim asi:

            Eelmine hooaeg
            Pacers .512
            Knicks .378
            Thunder .573

            Pacers kaotab PG13 ja Knicks Melo Thunderisse

            See hooaeg (seni)
            Pacers .566
            Knicks .563
            Thunder .438

            Kommentaar


              Aga me saamegi teha hetkel ühe järelduse, lääs oli liiga üle haibitud, okei vigastusi on ka täiega olnud, aga ida on omavahelistes mängudes selgelt parem olnud. Ehk ida andis peaaegu kõik oma staarid ära, aga ollakse ikka paremad kui lääs. Kuigi lääs on ilmselt hooaja lõpus jälle ees, siis vähemalt praegu on seis mõnus. Muidugi on raske uskuda, et Knicks, Indiana ja Pistons hooaja lõpuni sellist hoogu näitavad, samas Pistonsil on hea kaitse ja ühtlane tiim, Indianal on uus superstaar Oladipo ja Knicksil on Porzingis.

              Kommentaar


                Minnesota Timberwolves - Enne hooaja algust oli peamiseks küsimuseks kolmesed. Kes neid viskab ja kas suudetakse piisavalt hästi tabada? Ainult Sacramento Kings viskab vähem kolmeseid mängu kohta kui Minnesota. Tabavusprotsent on ka tabeli teises pooles. Sellegipoolest ollakse korralikul 5. kohal. Playoffi pääsemine on selle tiimi miinimumeesmärkide seas ja pigem loodetakse ikka 4-6 koha peale mängida. Viimati oli Minnesota playoffis 2003/04 hooajal. Seega fännid on ilmselt juba väga kannatamatud ja playoffi mitte saamine oleks katastroof.

                Koosseis:

                PG - Teague, põhimeestest parim kolmeste viskaja ja on selge edasiminek võrreldes Rubioga. Jones on varu tagamängija.

                SG ja SF - Butler ja Wiggins alles harjuvad koos mängimisega, mõlema mehe, eriti Wigginsi, kolmese protsent on oodatult kehv. Crawford on endiselt ka 37 aastaselt okei vahetusmees.

                PF - Gibson on korralik olnud, kaitses eriti. Varus on super snaiper Bjelica, kes on kolmese joone tagant hetkel võimas.

                C - Towns on itiimi parim mängja. Diengi roll on Gibsoni tulekuga oluliselt vähenenud.

                Meeskonna staar - Towns.

                Suurim areneja - Keegi ei tee suurt edasihüpet.

                Suurim küsimärk - Kolmesed, kõik peale Gibsoni viskavad, aga täpsus on küsimärk. Kui Butler ja Wiggins suudaks ka 36 protsendi kandis panna nagu Towns siis poleks seis nii hull.

                Kelle hooaega ootan enim - Mulle Minneosta väga ei meeldi ja tegu on ühe ebasümpaatsema tiimiga. Aga noh suure kolmiku koos hakkama saamine on kindlasti huvitav, hetkel see kooslus veel ideaalselt ei toimi.

                Minneosta eelis ongi, et kui kellegil on halb päev, siis on kohe võtta uus mees, kes rünnet vedama hakkab, lisaks kolmele staarile on Teague samamoodi võimeline heal peäval seda tiimi üksi vedama. Pink on üks liiga nõrgemaid, aga algviisik on nii hea, et kui keegi pikalt välja ei lange siis saadakse see 5 koht kätte.

                Kommentaar


                  Suurim areneja - Keegi ei tee suurt edasihüpet.
                  Towns on kaitses kohutav. Sealt tuleb vähemalt loota mingisugust "edasihüpet".

                  Meeskonna staar, parim ja ilmselget tähtsaim mängija on Butler.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                    Towns on kaitses kohutav. Sealt tuleb vähemalt loota mingisugust "edasihüpet".

                    Meeskonna staar, parim ja ilmselget tähtsaim mängija on Butler.
                    Veits teine teema aga kuidas Bullsi ''locker room'' on Portise vastu võtnud, nüüd kus ta bänn läbi sai?
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Mu ida esineliku ennustuse võib juba praegu maha kanda. Boston ei jää neljandaks ja Wizards ei võida. Haywardi vigastus pole mõjutanud nagu ma arvasin, samas poleks iial arvanud, et Irving nii hea on ja Tatum kohe sellisel tasemel lammutab. Sellist hooaja algust ei näinud vast keegi ette.

                      Hetkel tundubki, et Boston läheb oma teed ja lõpuks ülejäänud kolm jagavad 2-4 kohad ära. Umbes nagu ka eelmine aasta juhtus.

                      Cavaliers ilmselt tahaks selle teise koha ära võtta. Thomas on endiselt väljas ja jaanuaris peaks ta tagasi olema, lisame sinna ka Thompsoni ja Rose vigastuse ja võib öelda, et sügavust on. Lebron on endiselt super. Järeldusi võiks hakata tegema siis kui Thomas on terve. Kuid Lebroni tiimi puhul on selge, et playoffis mängitakse juba hoopis teisel tasemel. Ja väga vahet pole kas saadakse see teine või kolmas kohta, sest nii Wizardsi kui ka Toronto vastu ollakse selged favoriidid.

                      Toronto on endiselt super põhiturniiri tiim. Lowry on rünnakul tunduvalt tagasihoidlikum olnud kui varasematel aastatel ja ta mänguminutid on oluliselt kahanenud, ehk siis playoffis ei saa täiesti ära kukkuda kui ta roll polegi nii suur.

                      Toronto puhul oli teada, et neil on hea algviisik, aga et nende pink ka nii korralik on, üllatas mind. Ehk teine koht on kindlasti võimalik. Nende puhul tuleks alustada sellest, et neil on olnud pigem päris raske mängugraafik ja kuigi Bullsiga on mängitud kaks korda, siis teiste nõrkadega pole üldse mängitud ja sellest hoolimata on ainult 5 kaotust. 3 kaotust võõrsil top tiimide vastu - Spurs, Warriors ja Boston ja Wizardsile kodus ning ka Denverile võõrsil, kes ei ole kerged vastased. Ehk Raptors võib Cavaliersiga kuni lõpuni teise koha eest võidelda.

                      Wizards võiks olla sarnane tiim Raptorsile, aga neil on olnud oluliselt kergem graafik ja kui nad tahaks teise koha eest võidelda, siis võiks neil olla max 5 kaotust nagu Raptorsil. Wizardsil on mingi teema nõrkade tiimidega, 7 kaotuse seas on Suns, Dallas, Lakers. Kui ma neid ennustuses essaks panin, siis arvasin just, et Wizards on see tiim kellel nõrkadega probleeme pole ja see on üks põhjustest, miks nad põhiturniiri kinni panevad. Tundub, et ma eksisin, kui Boston poleks nii võimas, siis teistega võrreldes pole Wizardsi algus tegelikult nii halb.

                      Mis on Bostoni fenomen?

                      1. Brad Stevens.

                      2. Liiga kõige tugevam kaitse. Ainult 5 tiimi on nende vastu üle 100 punkti saanud, Dallas koos lisaajaga, ja kaks nendest mängudest olid esimesed kaks kohtumist kui alles saadi Haywardi vigastuse shokist üle.

                      3. Irving on olnud väga hea ja Tatum on selle aasta parim uustulnuk.


                      Läänes ma ei hakka tugevatest eriti rääkima, midagi pole muutunud, Warriors võtab ilmselt essa koha ja San Antonio ja Rockets võitlevad teise koha eest, kui Leonard naaseb ja San Antonio muidugi selleks ajaks liiga palju Rocketsist maas pole.

                      Aga Oklahoma neljandaks panek võis olla veidi optimistlik. George ja Westbrook on mõlmad mu lemmik mängijate seas, esimene neist on üldse mu lemmik, seega ma tahaks väga, et see asi hakkaks toimima. Aga mulle ei meeldi Anthony ja praegu ei saada kuidagi ennast käima. Siiski kui unustame esikolmiku ära, siis teised tiimid tunduvad suht võrdsed ja ma arvan, et Oklahoma võib vabalt veel selle neljadna koha ära võtta. Ma olin kogu aeg seda meelt, et Oklahoma vajab aega, aga juba on 16 mängu mängitud, ehk natuke teeb murelikuks küll see olukord.

                      See aasta oli palju tegemist, hooaeg algas varem ja seetõttu ei saanudki õigeks ajaks ennustust vallmis ja asi hakkas väga venima. Mõne tiimi kohta sai korralikult kirjutada ja oli väga huvitav, mõne kohta jälle sai piineldes mõne rea kokku.

                      Aga ma olen juba mitu aastat selle ennustuse/eelvate vaehepealse asjaga siin jamanud ja täitsa huvitav on oma mõtteid kirja panna. Väga mõnus tunne, et mõningaste mööndustega (viimaseid tiime enam üksikasjalikult läbi võtta ei jaksanud) sain asja lõpuni viidud ja nüüd saab rahulikult hooaega edasi nautida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                        Veits teine teema aga kuidas Bullsi ''locker room'' on Portise vastu võtnud, nüüd kus ta bänn läbi sai?
                        Tundub, et on. Ta oli suvel noorte sõnul üks liidritest ja vaevalt ühe mehe riiulisse löömine seda muutis - kahe mehe vaheline rüselus, milles mõlemad süüdlased. Mängus seda näha ei oleks. Isegi sellega on tunduvat leppinud, et Lauri selle kõige tulemusena kindlusanud koha algviisikus.

                        Kahetsusväärne on vaid see, et see 'bänn' ainult 8 mängu oli, arvestades, et me ei tea, kui suure põntsu see Mirotici karjäärile pani, kellel oli sel aastal nö. tõestamise aasta.

                        Tankathlonist. Asjad kisuvad kurvaks, hetkel oleme veel konkurentsis, aga Hawks, Mavs (kes paberil on justkui hea) ja see lootusetu fratnsiis Sacramentos (kolige Seattlisse!) on asja tõsiselt ette võtnud ning meil on LaVine (ja kunagi ka Niko) varsti tagasi tulemas, esmaspäevast on mees osalenud trennides.

                        Nüüd on teemast juba täitsa väljas, aga karl54 võis olla õigus. Felicio ei ole hea. Vähemalt seni. Ma ei tea, millest see tuleb, sest estimesel aastal toitis PnR Rose'iga korralikult ja eelmiselgi hooajal Wade'i / Butleriga kokkumäng oli hea (ka Nikoga). Võimalik, et sellise loova mängija puudumine on teda kõige negatiivsemalt mõjutanud. Hetkel ongi ju ainus loov mängija Dunn ja mõningal määral ka Valentine. Loodetavasti LaVine'i tagasitulek aitab teda.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                          Veits teine teema aga kuidas Bullsi ''locker room'' on Portise vastu võtnud, nüüd kus ta bänn läbi sai?
                          Kuskilt lugesin, et tegelikult oli Portis nö. spearhead kogu meeskonna suhtumises Mirotici vastu. Seega võeti kenasti vastu ja otsitakse, kuhu Mirotic saata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Seega võeti kenasti vastu ja otsitakse, kuhu Mirotic saata.
                            Nikol on no trade clause

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
                              Nikol on no trade clause
                              Carmelol oli ka.

                              Kommentaar


                                Cavaliers guard Derrick Rose has left the team and is seriously re-evaluating his future in the NBA, league sources told ESPN
                                Vigastused on talle vist rusuvalt mõjunud
                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X