320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nimeta üks eurooplasest pettumus, palun. Eika. Niisama lahmida ka ei tasu. Kõik eelmisel suvel draftis valitud ja NBAsse siirdunud mehed saavad korralikult mänguaega. Laurist me ei räägi. Frank on okei... võiks parem olla, aga kindlasti mitte pettumus. OG Anunoby saab Raptorsis 20 väärt minutit mängu kohta. Rohkem polegi 2017 drafti Eurooplasi. Lisaks veel Bogdanovic (väga hea) ja Teodosic (lol rookie).

    Kes sulle pettumust valmistab? Maxi Kleber, kes mängib oma taseme välja? Cedi Osman (kellega jagab positsiooni LeBron fucking James) ja Daniel Theis on rookied konverentsi parimates meeskondades ja panustavad.

    Või on ülejäänud bändist maha jäänud Ante Zizic ja too Philadelphia türklane nii margi maha teinud sinu jaoks, et kogu eurooplaste klass on "pettumus" ?

    Kommentaar


      Tšill nüüd. Täiesti võimalik, et asi oli mu liiga kõrgetes ootustes. Bogdanovic oli Euroliiga parim (ründe)vend ja ta ei suuda olla Kingsi suguses mudatiimis top4 skoorija. Möönan, et mu ootused oli kõrgemad. Nagu ka Teodosici puhul, kes sai mängida ilma Beverleyta ja näitab statsi 8pts + 4,5 ast per mäng. Lisaks on ta pool hooaega olnud vigane. Peale nende kahe ning Markkaneni pole ükski eurooplane top20 rookie-punktitooja hulgas. Jep, punktid pole küll näitaja, aga siiski. Ntiklina on lubav, aga mudatiimis võiks ta roll olla suurem. Ta muidugi on veel verinoor, kuid siiski kaheksas valik. Theis-Kleber-Osman-Zizic-ja teised on küll natuke mänginud, aga pigem on jäänud mulje, et nad on aasta-kahe pärast Euroopas tagasi.

      Seda ka muidugi, et OG unustasin ära. Pidasin teda miskipärast nigeerlaseks, mitte inglaseks.

      See selleks. Vaadake parem Lääne seisu kohtadel 4-10. On põhjust öösiti üleval olla!

      Kommentaar


        Cedi Osmani puhul on tegemist äärmiselt targa mängijaga ja seda näitas ka suvine EM, kus ta oli türklaste üks ainsaid õnnestujaid. Tema puhul on pigem see, et tal on vaja mängida ja korralikult, aga Efesest minna NBA tippu on natukene liiga suur samm, sest ta on siiski alles 22. Clevelandis ootasid ees tema positsioonidel James, Rose, Wade ja Korverid ja Smithid ehk natukene liiga raske ennast pilti mängida ja Clevelandil see hooaeg väga palju suuri võite ka pole olnud, kus saaks vabalt platsile möllama lasta nii, et igati asjade loogiline käik.

        Tal on vaja leida kiiresti mõni nõrgem klubi kus vähem konkurentsi ja temast tuleb veel tegija.

        Kommentaar


          Täna on Denver-Minneosta ja Utah-Clippers, kahe meeskonna jaoks võib täna öösel kõik lõppeda, või just vastupidi kui võidetakse on veel kõik võimalik.

          Jokic on võimas, lõpuks on ta mängimas nagu liiga top 10 mängija, teised võitlevad ka. Kolm võitu järjest, kaks lisaajal, kõik plyaoffi kohtadel olevate tiimide vastu. Eelistaks hetkel Denverit nii Minnesotale kui ka Pelicansile, aga ise tehti oma elu rumalate kaotustega raskeks, kui mitte võimatuks. Aga täna kodus on vaja võita, siis saab edasi vaadata. Võõrsil Clippers on 50-50, siis kodus Portlandiga, kes võibolla on endale kolmanda koha kindlustanud selleks ajaks. Seal võiks Denver olla favoriit ja siis võõrsil Minnesota, mis võiks otsustada viimase playoffi koha saatuse. Go Denver.

          Kommentaar


            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
            Go Denver.
            Kui see tähendab, et Pelicans välja jääb siis GO NUGGETS!

            Ma olen sinuga nõus, et kui korvpallis mängitaks ainult rünnakut, siis sel juhul mängib Jokic nagu Top 10 mängija.

            Kommentaar


              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
              Kui see tähendab, et Pelicans välja jääb siis GO NUGGETS!

              Ma olen sinuga nõus, et kui korvpallis mängitaks ainult rünnakut, siis sel juhul mängib Jokic nagu Top 10 mängija.
              Hehe, kaitse on ülehinnatud.

              Kommentaar


                Ja viimane playoffi koht jääbki viimase mängu peale, olen Denveri poolt, Pelicans suutis siiski sisse jääda. Kui Jazz täna Warriorsit võidab, siis tuleb viimane päev ikka väga vinge. Kaotuse korral on tegelikult isegi veel huvitavam, see annaks võimaluse, et neli meeskonda oleks 48 võidu peal ja hakkab pihta omavaheliste mängude võrdlus.

                1. Minnesota ja Denver heitlevad playoffi koha eest.

                2. Portland ja Jazz mängivad kolmanda koha eest.

                3. Pelicans ja San Antonio mäng on samuti tähtis, võitja võib tõusta 4-5. Kaotaja jääb ilmselt viimase kahe sekka ja peab esimeses ringis Rocketsi või Warriorsiga kohtuma.

                Vaatame selle huvitava stsenaariumi ka läbi.

                Jazz kaotab Warriorsile ja võidab Portlandit. Oklahoma võidab Memphist. Pelicans võidab kodus San Antoniot.

                See tähendaks, et 4 meeskonda oleks 48 võidu peal.

                Edasi on mul natuke raskusi reeglite tõlgendamisega, aga kui ma õigesti aru saan, siis Jazz oleks ikkagi kolmas, sest neil on Portlandi vastu omavahelistes mängudes võit ja divisjoni võitja on mitte divisjoni võitjatest ees ja Portland saaks ikkagi vist neljanda koha. Suures plaanis vist ei ole sellel nii suurt tähtsust, sest kõigi eesmärk on vältida 7-8. kohta ja top 6 koht oleks juba selles osas kordaminek.

                Kommentaar


                  Butler suutis ikkagi Minny playoffi tassida viimaste mängudega. Saavad natuke playoffe nuusutada peale pikka ootamist. Võibolla ühe võidu kodus saavad Rocketsi vastu kätte. Spurs-Waw ja Jazz-OKC paarid võivad läänes päris tulised olla.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Jah, võimas lõpp oli ja lisaajal lõpuks Minnesota võttis võidu.

                    Aga palju vägevaid paare on.

                    Teeme ennustuse ka siis ära.

                    Alustame idast.

                    Toronto Raptors - Washington Wizards. Lõpuks see esikoht ei olnudki nii hea Raptorsile, Wizards võib olla Torontole väga ebamugav vastane ja teises ringis juba Cavaliers vastu. Lohutuseks siis saadi 1 võit rohkem kui Warriors sai ja kui nad peaksid finaalis kohtuma, on vähemalt koduväljaku eelis.

                    Hooaja lõpus jäi sellinne mulje, et Wizards tahab meelega kaheksandaks jääda ja Raptorsiga kohtuda. Põhiturniiril jäi seis 2-2.

                    Wall on 10 sentimeetrit pikem kui Lowry, ehk tal on selge eelis siin duellis. Wall on playoffides üks paremaid mängijaid liigas. Lowry mängib tavaliselt halvemini kui põhiturniiirl. Gortat ja Morris ei jää korviall Valanciunasele ja Ibakale alla. Beal on napilt parem kui DeRozan.

                    Ehk algviisik on suhteliselt võrdne, pigem isegi on eelis Wizardsil ja kõik taandub pingi peale. Playoffis on pingi osatähtsus oluliselt väiksem kui põhiturniiril. Kas Toronto suudab ka playoffis oma trumbid maksvusele panna, ehk siis pikk pink ja kolmesed, see on väga hea küsimus. Lisame siia veel ühe olulise faktori, et see aasta on favoriidikoorem Raptorsi õlul, nad pole mitte ainult siin paaris favoriidid, vaid neilt oodatakse Lebroni ajastu lõpetamist ja finaali pääsemist.

                    Lõhnab suure üllatuse järele?

                    Ma arvan, et see paar läheb 7. mängu peale. Wizards mängib paremini kui põhiturniiril ja Raptors mängib halvemini, siiski ma usun, et see aasta on Raptorsi superstaarid valmis ja koduväljaku eelise toel võidetakse 4-3.


                    Boston Celtics - Milwaukee Bucks. Ma arvan, et Bucks on rahul, ma olen ehk veidi julge selle väljaütlemisega, aga Boston on minu silmis top 4 ida tiimidest kõige nõrgem. Plyaoffis on vaja liidreid ja ühtlane tiim võib küll peavalu valmistada, aga otsustavatel hetkedel veavad tiimi superstaarid. Kes on Bostoni superstaar? Irving. Irving on mängust väljas. Smart on samuti vigastatud ja jätab esimese ringi vahele. Ehk siis Rozier ja Brown saavad julma koormuse ja Bostoni ülivõimas pink ei ole enam nii võimas. Samal ajal Bucksil on olemas superstaar, Giannis Antetokounmpo, lisaks siis on Bledsoe ja Middleton võimelised seda tiimi vedama, ärme unusta pinki, Bucks on ebareaalselt sügava tiimi kokku ajanud.

                    Bostonil on kaks võimalust, tuleb jätkata võimsa kaitsega ja tuleb tabada kolmeseid. Horford peab hakkama seda tiimi vedama ja lootma, et ka Tatum suudab kohe oma esimeses playoffis suurepäraselt esineda.

                    Kui esimeses ennustuses ma jätsin üllatuse ära, siis seekord tuleb üllatus (ma ei tea kas see on ikka eriline üllatus) ja Bucks saab edasi, kuid Bostonil on maailma parim treener ja küll ta midagi välja mõtleb, et see seeria pikaks läheks.

                    Seega pakuks 4-3 Bucksile.


                    Philadelphia 76ers - Miami Heat. 76ers võitis 16 mängu järjest, võimas, tõestati et suudetakse ka ilma kahe staarita hakkama saada ja selle tiimi potentsiaal on meeletu ja seda juba see aasta. 76ers on favoriit, aga väga palju sõltub sellest, kui kaua Embiid väljas on, kui ta jätab vahele kaks mängu, siis pole probleemi, aga kui terve seeria, siis võib Miami siin ka võita. Hetkel on asjad pigem head ja Embiid ilmselt mängib esimeses ringis kaasa, kuid kindlasti mitte veel esimeses mängus.

                    Miami trump on kolmesed, niikaua kuni Embiid ei mängi siis Whiteside võiks korviall valitseda ja Miami pink on vähemalt sama hea kui 76ersil, pigem isegi veel sügavam. Lisame siia siis ühe mängija meeletud kogemused. Wade teab kuidas playoffis võita.

                    Seega ma jätkan samaviisi ja ennustan, et ka see seeria läheb pikaks. Embiid ja 76ers on hetkel siiski nii võimsad, et lõpuks võetakse siint võit. Minu ennustus on 4-3 76ersile.


                    Cleveland Cavaliers - Indiana Pacers. Paul George ja Lebron Jamesi duellid mõned aastad tagasi olid väga vahvad. Kas Oladipo suudab playoffis jätkata oma võimsa mänguga? Indiana puhul on nii palju küsimärke ja ei julge neile erilist edu ennustada, eriti veel Cavaliersi vastu. Aga oma lemmikut ei saa alahinnata või lausa maha teha ja seega pakuks, et antakse lahing ja kõva võitluse toel saadakse võit või kaks kätte.

                    Minu ennustus on 4-2 Cavaliersile.


                    Reaalsuses tavaliselt ei tule nii palju 6-7. mängulisi seeriaid, aga seekord nagu võiks ja tundub palju ühtlasem aasta kui tavaliselt. Vähemalt idas.

                    Kommentaar


                      Lääs

                      Houston Rockets - Minnesota Timberwolves. Favoriidis pole kahtlust, küsimus on, et kui kui palju võite Minnesota saab, 1 võiks siiski ära tulla. Aga pigem ei näe, et nad võiks rohkem saada, Rockets on see hooaeg liiga võimas tiim. Seega ilma pikema jututa ennustan Rocetsile 4-1 võitu.


                      Golden State Warriors - San Antonio Spurs. Kas Spurs suudab kolmestega vastu panna Warriorsile? Curry ilsmelt esiemses ringis ei mängi, seega võiks mingi lootus olla, Aldridge peab tegema elu mängu, kogenud vanameistrid peavad endast kõik andma ja Gay peab samuti rünnakul tiimi vedamisse oluliselt panustama. Ärme unusta lääne parimat treenerit. Seega ma loodan, et see seeria tuleb põnevam kui ta peaks tulema. Aga ma ei näe siiski praegult San Antoniol suurtvõimalust, aga kodus ollakse head ja tuleb natuke pikem seeria kui Rocketsil. 4-2 Warrirosile.


                      Portland Trail Blazers - New Orleans Pelicans. Väga äge paar, Davis saab lõpuks näidata oma taset,kas see on piisav? Ma arvan, et mitte, terve tiim peaks ennast ületama, aga McGollum ja Lillardi paar on liiga võimas, lisaks niis Nurkic on hetkel suurepärases hoos.

                      See seeria võib ka 7. mänguliseks minna, aga praegu tundub Portland paremas löögihoos ja ennustaks neile 4-2 võitu.


                      Oklahoma City Thunder - Utah Jazz. George ja Westbrook on viimasel ajal võimsas hoos olnud. Jazzi kaitse peaks olema nende trump, aga ma kardan, et nende ründemäng võib nõrgaks jääda ja olulistel hetkedel on Oklahomal rohkem jõudu. Siiki Jazz võiks olla uus playoffi Memphis ja võib tekitada kõigile peavalu. Läänes võiks ka vähemalt üks 7. mänguline seeria tulla ja just see paar on selleks suurim kandidaat. Ennustan Oklahomale 4-3 võitu.

                      Kommentaar


                        Raptors-Wizards

                        Kui Raptors mängib nii nagu terve hooaeg mängitud on, siis 4-1 Raptorsile. Kui Raptors mängib nagu kari idioote, siis 4-3 Raptorsile.

                        Boston-Bucks

                        4-2 Bucks, Bostonil on ilmselt kumm üsna tühi, ei tule sealt enam midagi. Järgmine hooaeg tuleb neil loota, et ei lähe vigastustega nii persse.

                        76ers-Heat

                        Puhas loterii. 76ersi meestel puudub igasugune PO kogemus, kui läheb seitsmendasse mängu, siis võidab Heat. Kui ei lähe seistmendasse mängu, siis pigem 76ers.

                        Cavs-Pacers

                        Üsna nagu Toronto-Wizardsi puhul. Kui näeme hooaja lõpu Cavsi, siis 4-1 Cavs, aga paari kuu taguse Cavsi puhul 4-3 Cavsile, sest Lebron viskab viimase sekundi kolmese vms.

                        Kommentaar


                          Rockets-Timberwolves

                          Kohutav matchup Timberwolvesile. 4-0 Rockets.

                          Dubs-Spurs

                          Pigem ka ilma Curryta Dubs favoured. Samas veel üks vigastus neile ja Spurs võtab selle ära. 4-2 Dubs.

                          Portland-Pelicans

                          Puhas loto. Usun, et tuleb 7 mängu ja Portland võtab kodueelisega 4-3 ära.

                          OKC-Jazz

                          Ei vedanud Jazzil matchupiga. 4-1 OKC.

                          Kommentaar


                            Mingit head PO mängu pole kuskil? Nagu omal ajal oli Drive To The Finals jne.

                            Kommentaar


                              Ida:
                              Raptors-Wizards 2-4
                              Õnne põhjapoistele loosiga. Lisame hulka veel, et Raptors choke'b playoffis nagu ikka siis ongi neil juba kellad. Wall ning Beal on tervetena liiga üks parimaid tagaliine ning võtavad ära.

                              Cavs-Pacers 4-2
                              Pacers on tore sats Oladipoga eesotsas, aga kahjuks veel Cavsi tasemele nad ei küündi. Järgmine hooaeg though kindlalt Cavsist eespool kuna Lebron läheb sõrmust jahtima.

                              76ers-Heat 4-1
                              Noor tuumik üllatab selle aasta playoffis ja lennutab ennast veel finaalideni välja

                              Boston-Bucks 4-2
                              Stevens tegi imesid selle vigase tiimiga, miks mitte ka edasi teha. Giannis & co mulle küll meeldivad, aga miskit jääb veel puudu.

                              Lääs:
                              Rockets-Timberwolves 4-1
                              Denverit võitsid esimeses playoff voorus aga Rockets on hoopis teisest puust meeskond. Ühe vast suudavad KATi ja Butleri toel ära varastada aga mitte rohkem.

                              OKC-Jazz 2-4
                              Westbrook kogub statistikat ja viimastel minutitel enam palli ei sööda, laob telliseid. Ainuke lootus on, et George on selleks ajaks juba mängu ära teinud. Ilmselt on siiski üsna võrdsed tiimid ning WBi mittetoitvat heroballi saab näha mõnes mängus kindlalt. Vähemalt George saab järgmine hooaeg kuskile normaalsemasse organisatsiooni minna. Thunder võiks üldse NBAst lahkuda või kolida Seattle'sse tagasi kus on nende üige koht. Senikaua zero respect for those maggots, eriti kui mees kes mängib statistikale mitte tiitlitele on seal.

                              Portland-Pelicans 4-3
                              Coinflipp suht. Lillard, AD, McCollum panevad hullu omavahel, aga kaldun ka koduväljaku eelise poole. Tekib aga küsimus kas terve Cousins annaks Pelicansile midagi juurde või võtaks just AD vabadust ära mida ta platsil hetkel saab.

                              GSW-Spurs 4-1
                              Kahju, et see matchup nii vara tuleb. Curry ning ilmselt ka Kawhi ei mängi ning kuigi Curry puudumine annab Warriorsi mängupildile/kiirusele julma hoobi siis peaks nad siiski oma ära võtma oma staariarmeega.

                              Kommentaar


                                IDA:
                                Raptors - Wiz 4:0
                                Lowry ja DeRozan võivad algkoosseisus alla jääda, aga Raptors on sügav tiim, Wiz pole. Nii lihtne see ongi.

                                Cavs - Pacers 4:0
                                Rahulikult, Lebron läheb loomaks.

                                Sixers - Heat 4:1
                                Talent on ühel nii võimsalt üle, et teise kogemused ei suuda neid üle mängida. Ilmselt esimese Sixers kaotab, sealt edasi võtab neli järjest.

                                Boston - Bucks 4:1
                                Celtics on sügav tiim ja nende treener on parem. Bucks on meeletult ebastabiilne, mistõttu neisse väga usku pole.

                                Lääs:

                                Rockets - Wolves 4:0
                                Ei mingit probleemi. Isegi ühtegi põnevat mängu ei tule.

                                Jazz - OKC 3:4
                                Kerge upset, Westbrook võtab üle. Üheski mängus ei visata üle 100 punkti.

                                Portland - Pelicans 3:4
                                Davis saab suureks.

                                GSW - Spurs 4:0
                                Fuck you, Kawhi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X