320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Philly tiimina ei pruugi võita Hardeni tehingust, kuid stripiklubid kindlasti võidavad.

    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Lakersi piinarikas hooaeg lõppeb õnneks oodatust kiiremini. Lebron tegi küll ilusaid numbreid, aga ta ei ole enam sellisel tasemel, et üksi kehva tiimi kõrges mängus hoida. Daivise vigastus oli viimane piisk karikasse ja Westbrook oli lihtsalt kohutav.

      Memphis Grizzlies pani hullu ja meeskond oli üks põhiturniiri parimaid, isegi kui Morant ei mänginud.

      Toronto on ka hoogu sattunud, võimas kaitse ja ühtlane viisik. Pink kahjuks suht olematu. Denver ka ilusti playoffis, et on kellele kaasa elada. 76ers, Nets ja Warriors on mu vaenlased, aga noh Warriors vaevalt võidu eest võitlema hakkab, et pole vaja neid vihata vist.

      Kommentaar


        Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers. Siin peaks favoriit olema selge. Netsil on lõpuks kõik enamvähem terved. Harris on küll hooaja lõpuni väljas, aga sisuliselt on enamus hooajast ilma temata mängitud. Simmonsi kaasa löömine playoffis on kaheldav, aga ei usu, et ta midagi juurde annaks praeguses seisus ja vaatame, mis järgmine hooaeg toob. Clevelandil oli ka hooaja lõpus vigastustega probleeme, aga Mobley on tagasi ja Allen peaks ka kaasa tegema. Seega Cavaliers on kaitses vast jälle tugev. Ideaalis võib Cavaliers ju ka võita, aga pigem suurtes mängudes on Duranti-Irvingu kombo liiga võimas.

        Atlanta Hawks - Charlotte Hornets. Pigem kaldun arvama, et Atlanta on veidi tugevam. Hayward on endiselt vigastatud ja kui Capela enamvähem vormis on, siis korviall on Atlantal eelis. Collinsi kaasalöömine pole veel muidugi kindel. Atlantal on samuti rohkem kogemust ja rohkem mehi, kes rünnakul tähtsatel hetkedel enda peale suudavad võtta. Ennustan Atlanta edasipääsu.

        Minnesota Timberwolves - Los Angeles Clippers. Minu jaoks 50-50 ja raske võitjat ennustada, kui George hästi mängib, siis kaldun pigem Clippersi poole.

        New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs. Pelicansil on McCollum, kes on siin uue hingamise saanud ja mängib elu parimat korvpalli, seega pigem ennustan siin neile edasipääsu. Zion ilmselt ei mängi.

        Kommentaar


          Miks NBA enam populaarne ei ole? Ma ei ole kuskilt uudistest ega sots meediast näinudki, et hooaeg veel käimas. Steph Curry ja Warriorsi downfalliga kadus ka NBA populaarsus..

          Kommentaar


            Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
            Miks NBA enam populaarne ei ole? Ma ei ole kuskilt uudistest ega sots meediast näinudki, et hooaeg veel käimas. Steph Curry ja Warriorsi downfalliga kadus ka NBA populaarsus..
            Pigem kadus populaarsus sellega:
            skysports-nba-kneel-blm-black-lives-matter_5054105.jpg

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Pole päris kindel, et see nii tugevalt mõjutaks. Tugevalt langes NBA vaadatavus mullifinaaliga. Eelmisel aastal jõudsid finaali hipstertiimid. Kui oleks Nets ja Lakers näiteks olnud, siis oleks ilmselt vaadatavus ka üsna korralik olnud. Ka sel aastal nö. paremini turundatavad tiimid feilisid.

              https://www.sportsbusinessjournal.co...022/02/17.aspx See näitab ka, et numbrid olid enne ASG-i koroonaeelsel tasemel, aga eelkõige leidis vaatajaid GSW ja Lakers. Kui need tiimid pekki läksid, siis ilmselt mõnevõrra ka vaadatavus langes. Isiklikul tasandil hoian ka ainult fantasy pärast ja kaudu pilku peal, kuid FB-s käib kommuunides ikka mingi jaur. Lisaks eelistaksin League Passi, kuid mingil hetkel ma ei saanud enam täpselt aru, kuidas seda enda Go3 kaudu teha saab ja nii see jäi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                abc
                igatsen sind sparrina.

                Kommentaar


                  No mulle jälle meeldib, tase on palju ühtlasem, idas on 10 tiimi suhteliselt võrdsed, läänes kahjuks oli liiga palju vigastusi. Aga keskmine inimene tahab jah mingit võimast narratiivi. Vana Lebron ja pool hooaega vigane Durant seda pakkuda ei suuda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                    No mulle jälle meeldib, tase on palju ühtlasem, idas on 10 tiimi suhteliselt võrdsed, läänes kahjuks oli liiga palju vigastusi. Aga keskmine inimene tahab jah mingit võimast narratiivi. Vana Lebron ja pool hooaega vigane Durant seda pakkuda ei suuda.
                    Eks see olegi selline "truheads" vs. "publik" dilemma. Kui UCLis vaatavad inimesed rohkem Barca-Apoel mängu, kui samal ajal toimuvat Juve-Atleticot, siis asi pole ju selles, et kliima on hea ja vigastusi vähem, vaid ikka pigem see, et keskmine inimene vaatab tuttavat värki.

                    Kommentaar


                      Kas pärast Drive to the finalsi lõpetamist pole endiselt ühtegi sarnaselt haaravat NBA playoff fantasyt välja mõeldud?

                      Kommentaar


                        Atlanta sai kerge võidu Hornetsi vastu, Cavaliers on kaitses tunduvalt tugevam meeskond ja siin võib minna madinaks, aga kaldun ikkagi veidi Atlanta poolele.

                        Clippers - Pelicans on suhteliselt 50-50. Ma pidasin ka Minnesota vastu Clippersit kergeks favoriidiks, aga lõpuks kaotasid. Seekord ma usun, et ikka playoffi ennast mängitakse, aga igatahes võiks tulla võrdne ja põnev lahing.

                        Homme hakkavad tegelikult juba esimesed playoffi seeriad ka pihta.

                        Boston Celtics - Brooklyn Nets

                        Täiesti 50-50 seeria. Kui su tiimis on Durant ja Irving, siis on ilmselt favoriidikoorem Netsi õlul. Tatum on viimased kuud olnud üks liiga parimaid mängijaid ja kui eelmise aasta lõpus tundus, et Boston jääb parimal juhul 6-8. koha kanti, siis lõpuks lõpetati lausa teisel kohal. Bostonil on hea kaitse ja superstaarid olemas, et miks ei võiks nad siin võita. Miinuseks on Robert Williamsi vigastus, mis annab Netsile korviall selge eelise. See seeria võiks vabalt minna seitsmemänguliseks, aga võitjat on raske ennustada. Ma arvan, et Tatum on ennast see hooaeg tõestanud ja kui ta playoffis oma mängu ära teeb, siis Boston võidab 4-3.

                        Milwaukee Bucks - Chicago Bulls

                        Bullsi hooaja lõpp oli väga valuline, õnneks neil on pikk pink ja Caruso on tagasi, et nüüd on neil ka sellinne energiline mängija olemas, kes oma kohalolekuga võiks indu juurde anda. Vucevic peab oma parimat taset näitama, et Bucksi vastu lootust tekiks, aga kuidas Giannist peatada? Ma arvan, et Bucks ei saa ennast kohe käima ja alguses mingi põnevus on olemas, aga lõpuks Bucks võidab 4-2.

                        Philadelphia 76ers - Toronto Raptors.

                        Toronto hooaja lõpp oli võimas. Tegemist on ebamugava tiimiga kõigile. Võibolla isegi liiga parim kaitsetiim. Palju kiireid ja pikkasid mängijaid ning võideldakse täiega. Siakam mängib sageli korviall ja selles paaris nii vist ei saa? Embiid lihtsalt hävitaks Toronto, ilmselt teeb ta seda nagunii, aga kas tema kaaslased suudavad teda piisavalt aidata? Hardenil on palju tõestamist. See hooaeg on ta saanud tohutult kriitikat, et ma loodan, et ta suudab oma taset tõsta. Tahaks nagu Toronto võitu uskuda, aga Embiidi vastu selles paaris panustada oleks rumalus Seega 76ers võidab 4-2.

                        Memphis Grizzlies - Minneosta Timberwolves

                        Memphis on üks mu lemmikuid ja isegi kui vaatan asja pessimistlikult, siis nad on see hooaeg nii hästi mänginud, et ei tahaks uskuda, et nad siin kaotaks. Minnesota tundub kohati liiga pehme võistkond, kuigi neil on see suure suuvärgiga Beverley, aga sellest ei piisa. Memphis võidab 4-2.

                        Golden State Warriors - Denver Nuggets.

                        Denver ka mu üks lemmikuid, aga kuidagi ei näe neid siin võitmas. Warriors on ründes mitmekesine ja kaitses ka eliittiim, et lõpuks Jokic üksi ei suuda ja isegi kui tema sõbrad ka head mängu teevad, siis Warriors võtab oma. Parimal juhul läheb see seeria pikaks, aga pigem 4-2 Warriorsile. Kuigi siin paaris mingi sisetunne ütleb, et ma võin väga mööda panna ja Jokic lihtsalt on maailma parim mängija ja teeb imesid.

                        Dallas Maverics - Utah Jazz. Luka sai hooaja lõpus vigastada ja loodetavasti ta on selleks seeriaks jälle terve. Utah on juba pikalt kriisis olnud ja hooaja lõpp oli kohutav. Dallas peaks olema siin favoriit, aga mul on ikka millegipärast Utahisse usku, isegi kui kõik räägib selle vastu ja mängitakse Lakersi tasemel. Seega Utah Jazz võidab ülipõneva seeria 4-3.

                        Kommentaar


                          Bostoni ja Netsi seeri on päris võimas olnud, kuigi seis on 3-0, siis tegelikult tundub nagu oleks tegemist finaaliga. Duranti ja Irvingu elu on raskeks tehtud ja Bruce Brown peab hullu panema. Tatum ja Brown on selgelt paremad olnud kui Netsi kaks staari. Sellinne Boston on favoriit number üks ja teised peavad juurde panema kui tahavad neid võita.

                          Kommentaar


                            Simmonsile kergendus. Ei pea mingeid vabandusi nüüd sügiseni välja mõtlema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Simmonsile kergendus. Ei pea mingeid vabandusi nüüd sügiseni välja mõtlema.
                              Boston oli nii ületamatult domineeriv, et Kevin Durant liitub nendega järgmine hooaeg.

                              Kommentaar


                                Minusugusele põhapäevavaatajale oli Brooklyn hooajaalguse semi dreamteamiga favoriit nr 1. Aga tore, et perse läks. Go Boston.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X