320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis Jazziga juhtus? Hooaja algus oli imeline ja nüüd on alla joone kukutud.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
      Mis Jazziga juhtus? Hooaja algus oli imeline ja nüüd on alla joone kukutud.
      Läänes on ju kõik puntras koos, saad paar võitu järjest ja oled top 4, aga kaotad need paar mängu ja oled kohe kuskil 7-9. kohal. Warriorsile kaotus oli väga valus. Curry, Wiggins ja Thompson olid kõik väljas ja enamus mängust juhiti. Enne seda kaotati Spursile, mis oleks samuti pidanud olema kohustuslik võit. See hooaeg on iga mäng tähtis ja Jazzi seis on ju suurepärane. Koht kohaks, aga lääne liidrile kaotus on olematu ja nt kui need kaks mängu oleks võidetud, siis oleks kohe teine küsimus, et kuidas Jazz ikka liiga parimate seas on.

      Reaalsuses on Jazz ikkagi natuke nõrgem meeskond kui tabelikoht ja vahe liidriga näitab. Sõltutakse palju kolmestest ja hooaja alguses läks kõik hästi, nüüd viimane kuu on olnud juba veidi raskem. Seis on endiselt ülimalt tihe ja võimalus, et hakatakse tankima kahaneb iga mänguga. Ma arvan, et kui 4-5 mängu järjest kaotatakse, siis võib see juhtkonnas suurema arutelu alla tulla. Samas läänes on hetkel ainult kaks halba meeskonda, aga Lakers, Minnesota ja Oklahoma ei ole midagi erilist ja hooaeg top kümnes lõpetada on jõukohane, isegi kui paljud konkurendid hooaja edenedes paremaks lähevad ja Jazzi hoog veidi raugeb.

      Ma arvan, et mingid vahetusdiilid on veel võimalikud. Clarkson on tegemas võimast hooaega ja tema vahetamine tundub kõige tõenäolisem. Olyniku ja Conley väärtus enam kõrgemale ei tõuse ja kui midagi vastu tahetakse saada, siis on viimane aeg neist lahti saada. Kiirustada ei ole mõistlik ja kui häid pakkumisi ei tule, siis play-offis mängimine on alati hea ja enne vahetusdiilide lõppu võib hakata tulema meeleheitlikke pakkumisi. Vahe lääne parimatega on sisuliselt olematu ja ükski mõistlik klubi ei tohiks nii heas seisus rumalaid ja kiirustatud otsuseid teha. Nba on siiski huvitav liiga ja imelikke asju juhtub sageli.

      Jazzi suur eelis on ka kerge mängugraafik. Alles on jäänud 45 mängu ja Jazz mängib veel 3 korda San Antonioga, 4 korda Oklahomaga, korra Rocketsiga, 2 korda Hornetsiga, 2 korda Orlandoga, 2 korda Lakersiga, 2 korda Minnesotaga ja korra Indianaga. Ehk peaaegu pooled mängud on liiga nõrgimate vastu. Lisaks siis neli korda Sacramentoga, kes ei ole midagi erilist ja neli korda vaevalt neile kaotatakse. Lisaks kuus mängu ülimalt ebastabiilsete meeskondade vastu. Chicago, Toronto, Miami ja Atlanta. Ma ei viitsi kõikide konkurentide allesjäänud mängugraafikut vaadata, aga ma olen kindel, et see on üks lihtsamaid.

      Kommentaar


        Lisaks ka selle, et hooaja alguses oli tiimidel raskusi nende ründeplaani läbi hammustamusel. Kõik viskasid kolme, ja käis kiire tempoga palli üle toomine ning kaitses oldi üsnagi aktiivsed. Nüüd aga oskavad tiimid paremini nende vastu valmis olla. Jazz on kaitses ka järgi andnud natuke. Markkanen on arvatavasti ka all-star see aasta, mormoonidele kindlasti meeldiks see. Eelmine nende all-star tegi ju torke publiku nahavärvi üle.
        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            Sacramento Kings lõpetas 2006. aastal põhiturniiri kaheksandal kohal. Play-offi esimeses ringis kaotati 2-4 San Antoniole. Siis ei teadnud keegi, et Kings ei jõua enam 16 hooaega järjest play-offidesse.

            2006-2007 ja 2007-2008 hooajad lõpetati 11. kohaga. 2008-2009 jäädi viimaseks. See tähendas draftis head kohta ja neljanda valikuna võeti meeskonda Tyreke Evans, kes valiti aasta uueks tulijaks. See oli kahjuks tema karjääri üks tipphetkedest ja loodetud staari temast ei tulnud.

            2009-2010 hooaeg saadi 14. koht ja see tähendas jälle draftis head kohta. Viienda valikuna võeti Demarcus Cousins, kes oli ka selle aasta üks paremaid mängijaid. 2010-2011 hooaeg lõpetati jälle 14. kohaga. Sellel järgnes kolm 13. kohta järjest. Kahjuks kõik kolm drafti ebaõnnestusid ja valiti mängijad, kellest ei tulnud isegi keskpäraseid mängumehi. See oli päris kurb raiskamine ja nõnda läksid Sacramento staarmängija parimad hooajad raisku.

            2015-2016 hooaeg lõpetati 10. kohaga ja väike lootusekiir hakkas paistma. Draftis kahjuks võeti jälle kõrge valikuna kohutav mängija ja 2016-2017 hooaeg lõpetati 12. kohal. Ka järgmine hooaeg lõpetati 12. 2017 draftis hangiti De`Aron Fox ja üle pika aja tehti hea valik. Sellele järgnes Lukast loobumine ja teise valikuna hangiti Bagley, kes ei ole isegi enam võistkonnas. Hooaeg lõpetati 9. kohal

            2019-20 ja 2020-21 hooajad lõpetati 12. kohal. 2020 draftis saadi alles 12. valikuna Tyrese Haliburton, kes on selle aasta drafti parim mängija, kahjuks ei ole ka tema enam Sacramento mängija. Lõppenud hooaeg saadi jälle 12. koht.

            Seega Sacramento Kings on olnud pikalt kohutav. Drafti valikutega on täielikult mööda pandud ja parim valik ei ole isegi enam võistkonnas. Kings pidi midagi muutma ja see hooaeg on ülimalt tähtis. Tehti suuri muutusi ja play-offi pääs on selge eesmärk. Hooaja alguses ma nende võimalustesse ei uskunud ja Haliburtoni vahetus tundus küsitav, eriti peale seda kui ta Indianas imeliselt mängima hakkas.

            Aga ma olin muutuste poolt ja viimased 15 aastat on näidanud, et tankimine ja halb olemine ei pruugi meeskonda superstaare tuua. Hetkel on Sacramento neljandal kohal ja esikümnesse jõudmine ei tohiks enam olla mingi probleem. Play-offi koha kindlustamiseks on vaja lõpetada esikuuikus ja ma arvan, et ka see on võimalik. Arvestades kui suur konkurents läänes on, siis 7-10 koht oleks ohtlik ja paljud tiimid on nende vastu sellistes mängudes favoriidid.

            Miks Sacramento see hooaeg nii hea on?

            Meeskond on paremini ülesehitatud. Fox ja Hali koos oli raiskamine. Ma arvan, et Haliburton oleks olnud parem valik, aga Kings on pikalt Foxi hoidnud ja temasse usutakse. Mees on tegemas üht oma karjääri parimat hooaega ja ta ei peagi olema nii hea mängujuht kui Haliburton, sest neil on Sabonis.

            Domantas Sabonis on leidnud uue hingamise. Mees on super platsinägemisega ja ülimalt hea söötja. Lisaks on ta lauas pidurdamatu ja ka motiveeritud. Minu silmis on Sabonis selle meeskonna staar ja liider.

            Kevin Huerter sobib siia tiimi valatult. Atlanta ilmselt kahetseb, et temast nii kergelt loobuti. Mees on üks liiga parimaid kaugviskajaid ja tegemas super hooaega. Ka ülejäänud tiim on ühtlane ja ma arvan, et Kings on võimeline lõpetama esikuuikus ja ma loodan, et lõpuks ometi jõutakse play-offi.

            Kommentaar


              Lihtsalt super. Kõik mu lemmikud on läänes pidurdamatus hoos. Memphis on võitnud 11, Denver 8 ja Sacramento 5 mängu järjest ja ollakse hetkel ka tabelis kolm parimat.

              Memphis on ühe hea diili kaugusel, et Bostoni ja Bucksiga tiitli eest võidelda. No Warriors on ilmselt ka mängus ja võibolla mõni ida tiim veel. Aga Celtics ja Bucks on selgelt kaks suurimat favoriiti. Memphis võib ka selle tiimiga läänes võita ja pigem ei tule suuri vahetusi, aga ma arvan, et Bogdanovici sarnane mängija annaks neile palju juurde.

              Denveril on kõik poisid terved ja Jokic on jälle parim põhiturniiri mees. Play-offis mul ei ole veel usku nende edusse, aga hetkel kõik nagu läheb hästi.

              Sacramentost kirjutasin ja nad ikka väga tahavad seda play-offi kohta, just võideti Lakersit ülitähtsas mängus.

              Oklahoma on ka muide super hoos. Mängitakse sisuliselt noortega ja Holmgren on terve hooaeg väljas olnud. Arvestades kui palju drafti valikuid neil on, siis Oklahoma tulevik peaks olema võimas, neil on juba olemas top 10 mängija ja tulevane superstaar ning palju noori potentsiaalikaid rollimängijaid. Holmgren võib olla samuti hea mängija ja neil on palju kauplemisvõimalusi. Paari hooaja jooksul peaks Oklahoma olema lääne parimate seas kui mitte valitseja.

              Kommentaar


                LeBron James tabeli tipus. 40K tuleb ära ilmselt karjääri lõpuks.

                Kommentaar


                  Tähelepanuväärne päev. NBA-d ma enam ei jälgi, aga mäletan hästi Lakersi ja Celticu finaalseeriaid kaheksakümnendatest ja Kareem Abdul-Jabbari mänge. Toona ei arvatud, et tema rekord kunagi ületatakse.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Lisaks paar korras liikumist.
                    Irving Dallasesse Doncicile appi ja Durant Sunsi.
                    Brooklyn ikka lahe projekt.

                    Kommentaar


                      Russell toodi ka koju,
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Durant Sunsi - Killer tiim see Suns nüüd!
                        Kui vigastustega keegi väljas pole siis võib-olla ainult Warriors/Nuggets suudab Sunsi meistriks tulekut ära hoida...


                        Lakers võitis kindlasti treidist Westbrook - Russel...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
                          Durant Sunsi - Killer tiim see Suns nüüd!
                          Kui vigastustega keegi väljas pole siis võib-olla ainult Warriors/Nuggets suudab Sunsi meistriks tulekut ära hoida...


                          Lakers võitis kindlasti treidist Westbrook - Russel...
                          Boston?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ilikemuru Vaata postitust
                            Kui vigastustega keegi väljas pole siis võib-olla ainult Warriors/Nuggets suudab Sunsi meistriks tulekut ära hoida...
                            Nuggets? Täna juba 1.aprill v?

                            Kommentaar


                              Polnud muidu paar aastat viitsinud end pidevalt NBA-ga kursis hoida, aga kuidagi läks käimasoleva hooaja alguses nii, et igahommikuseks WC-potil istumise aja sisustamiseks sai NBA skooride lahtivõtmine ja Lakersi järjekordse kottisaamise highlightide vaatamine. Klassikaline oss eestlane - kõige parem meelelahutus on see, kui keegi korralikult lõuga saab. Mingi aeg tulid treidid ja hakkasid võidud tulema, siis enam nii huvitav polnud ja leidsin omale muid tegevusi.
                              Nüüd eile vaatasin esimest korda täispikka mängu - no mida meeskonda on kokku saanud, vist esimest korda üldse tabasin ennast Lakersile ja Lebronile pöialt hoidmas. See sats läheb siin finaali välja ka rsk

                              Kommentaar


                                Üks seaduspära siis vähemalt veel kehtib, Westbrookiga sõrmuseid ei korja, CP3 tiim sisestas cheat code "Durant", Hardeni satsil ilmselt ikka Bostoniga madistamine tulemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X