320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Füüsiline piirang. Ehk lugusid tahab lehte palju. Saad näiteks kolm külge, pilte peab olema, et külg tunduks kena. Siis saabuvad suvalised reklaamid ja alles jääb nii või naa palju.

    Üldiselt on nii, et lugu mahutatakse ikka ära vastavalt pikkusele. Ehk ma kirjutasin lihtsalt tunde järgi 15k-d, kuna kolmekas on umbes sinnakanti.
    Kui lugu oli juba küljendatud, siis kirjutas Rehemaa ja ütles, et ta tahaks paari asja veel juurde panna ning rääkis selle TDSi nõudest kehvemad maha võtta ja sealsest suusakabiinikeissist. Siis sai teksti koomale tõmmatud, vahepealkiri nah saadetud jne.
    lihtsalt huvi pärast. miks tasulisse veebi ei võiks jääda pikemad lood ja paberisse siis tõmbad 15k peale koomale?

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      lihtsalt huvi pärast. miks tasulisse veebi ei võiks jääda pikemad lood ja paberisse siis tõmbad 15k peale koomale?
      Ma kirjutan täpselt mahtu. Ehk minu jaoks on ajaraiskamine, et kirjutad mingi 3 korda üle mahu ja siis hakkad seda kärpima. Parem kütta otse ja täpselt. See annab võimaluse kirjutada ka nii, et kõik lõigud on seotud ehk midagi nii lihtsalt ära võtta ei saa.

      Kommentaar


        Lugu hea, aga ma võin olla peast pisut lihtne, kuid küsin ikkagi- miks Aivar rehemaa seda ikkagi teeb 33-aastasena?
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Lugu hea, aga ma võin olla peast pisut lihtne, kuid küsin ikkagi- miks Aivar rehemaa seda ikkagi teeb 33-aastasena?
          1. meeldib
          2. tahab veel korra okei enesetundega hooaja teha
          3. ilmselt on asi ka selles, et kui oled midagi 20 aastat teinud, siis ei taha päris persesseisus ka ära minna.

          Kommentaar


            imo distantsilt vaadates on need rixxeri küsimused lihtsad tekkima ning eks ta nii ka tundu.

            Siinkohal aga tervitaks 2012. aasta Federeri
            Sometimes you’re just happy playing. Some people, some media, unfortunately, don’t understand that it’s okay just to play tennis and enjoy it. They always think you have to win everything, it always needs to be a success story, and if it’s not, obviously, what is the point? Maybe you have to go back and think, why have I started playing tennis? Because I just like it. It’s actually sort of a dream hobby that became somewhat of a job. Some people just don’t get that, ever.

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              imo distantsilt vaadates on need rixxeri küsimused lihtsad tekkima ning eks ta nii ka tundu.

              Siinkohal aga tervitaks 2012. aasta Federeri
              No Rogeri ja Aivarit võrrelda... Mõte on õige, aga saad aru küll.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Kunagi ammusel aal kui veel noor ja vihane olin, siis tekkis mõte minna ajakirjanduse TÜ katsetele lihtsalt sellepärast, et "PP-le" halvasti öelda.

                aga nagu on inimesi kellele meeldib see teine postimehe PP, siis eks leidub ka neid, kes peavad esimest PP-d mingil seletamatul põhjusel heaks ajakirjanikuks.
                Mõlemad PP-d ongi vaieldamatult head ajakirjanikud. Isegi väga head.
                Minu seisukohtadega on näiteks totaalses vastolus Krister Paris aga ma ei salga, et temagi on ajakirjanikuna hea.

                Kommentaar


                  Ei jäänd nagu muljet, et Aivar "just likes it and it is sort of a dream". Pigem tuli meelde nagu üks kreeka mütoloogia tegelinski sisyphos, kuigi Alaver vms pole ju päris jumalus, eks.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Mõlemad PP-d ongi vaieldamatult head ajakirjanikud. Isegi väga head.
                    Minu seisukohtadega on näiteks totaalses vastolus Krister Paris aga ma ei salga, et temagi on ajakirjanikuna hea.
                    küsiks vahele, et milles pulleritsu headus seisneb? Arvamusartiklite puhul saan aru, et tulenevalt tema konkreetsest stiilist võib põhjuslikkus peituda selles, et ma lihtsalt ei nõustu tema arvamusega. Kuid intekates mulle selline pulleritsu ja kersna stiil, kus nagu ilgemalt püütakse näida empaatiliste ja sümpaatsetena. Tegelikkuses aga on asjad aga pigem nii, et intervjueeritav on ainsaks takistuseks enesepresentatsioonil ja -upitamisel.

                    Kommentaar


                      küsiks vahele, et milles pulleritsu headus seisneb? Arvamusartiklite puhul saan aru, et tulenevalt tema konkreetsest stiilist võib põhjuslikkus peituda selles, et ma lihtsalt ei nõustu tema arvamusega. Kuid intekates mulle selline pulleritsu ja kersna stiil, kus nagu ilgemalt püütakse näida empaatiliste ja sümpaatsetena. Tegelikkuses aga on asjad aga pigem nii, et intervjueeritav on ainsaks takistuseks enesepresentatsioonil ja -upitamisel.
                      Maitseasi aga meeldib tema jõuline ja konkreetne, samas argumentidele tuginev stiil.
                      Näiteks esimene meeldetulnud artikkel:http://www.postimees.ee/368271/demag...uses?id=368271

                      Ka intekates on urmasotiliku teravust kohati tunda. Vähemalt ei ole sellist määgivat huinamuinat nagu kasvõi Barankade saates. Isegi, kui ei nõustu, siis huvitav on lugeda või kuulata ikka.

                      Kommentaar


                        Pullerits on väga hea feature'i kirjutaja. Samas pole ma tema suurim fänn, kuna ajakirjanikke, kes minu arvates on kõvemad, leiab kõvasti. Nils Niitra näiteks Postimehest, Tuuli Jõesaar Päevalehest, pool Ekspressi ja Maalehte juurde. Mis mind isiklikult häirib kohati, et Pullerits peab ennast USA-liku ajakirjanduse maaletoojaks Eestis. Äkki ongi, ses suhtes, et õpetab ta ju suuremat osa ajakirjanikke ja eks egod sõidavad meil kõik, muidu poleks võimalik iga nädal tuhandete inimeste ette astuda, aga tal sõidab see ikka enneolematutest kõrgustes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Maitseasi aga meeldib tema jõuline ja konkreetne, samas argumentidele tuginev stiil.
                          Näiteks esimene meeldetulnud artikkel:http://www.postimees.ee/368271/demag...uses?id=368271

                          Ka intekates on urmasotiliku teravust kohati tunda. Vähemalt ei ole sellist määgivat huinamuinat nagu kasvõi Barankade saates. Isegi, kui ei nõustu, siis huvitav on lugeda või kuulata ikka.
                          Nõus, et see konkreetne artikkel on hea näide su arvamuse toetamiseks. Aga üleüldine hoiak on see, mis mulle ehk rohkem vastumeelne olnud.

                          Üleüldiselt mul keskmisest hälbinum hinnang ja arvamus meediast ning selle eesmärgist. Ma hea meelega seda siin lahkama ei hakkaks. Äkki keegi veel solvub.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Pullerits on väga hea feature'i kirjutaja. Samas pole ma tema suurim fänn, kuna ajakirjanikke, kes minu arvates on kõvemad, leiab kõvasti. Nils Niitra näiteks Postimehest, Tuuli Jõesaar Päevalehest, pool Ekspressi ja Maalehte juurde. Mis mind isiklikult häirib kohati, et Pullerits peab ennast USA-liku ajakirjanduse maaletoojaks Eestis. Äkki ongi, ses suhtes, et õpetab ta ju suuremat osa ajakirjanikke ja eks egod sõidavad meil kõik, muidu poleks võimalik iga nädal tuhandete inimeste ette astuda, aga tal sõidab see ikka enneolematutest kõrgustes.
                            mineviku NN võib .......... käia.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              Nõus, et see konkreetne artikkel on hea näide su arvamuse toetamiseks. Aga üleüldine hoiak on see, mis mulle ehk rohkem vastumeelne olnud.

                              Üleüldiselt mul keskmisest hälbinum hinnang ja arvamus meediast ning selle eesmärgist. Ma hea meelega seda siin lahkama ei hakkaks. Äkki keegi veel solvub.
                              Väike turg. Praegu käib turuliidriks sebimine reklaamiturul isegi nii, et postimees võttis endale KV.ee ja üritab siis näidata, et neil on rohkem lugejaid. See omakorda paneb Delfi siblima igasugu alkeemiatega, mis tõmbab kogu keissi alla. Lisaks see, et ellu jääda, siis pead sa olema justkui õlilaik - katma kõike. See välistab kindlale segmendile suunatud väärtajakirjandust. Ekspress näiteks ei saaks ainult betooni teha, kuna siis loeks seda väga väike kild inimesi.

                              Kommentaar


                                Mõnu välja toodud näide ajas küll vererõhu kõrgeks praegu. tänks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X