320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

    Täna Naganos eriolümpia talimängudel toimunud 1 kilomeetri vabatehnikas sõidetud murdmaasuusatamises tõid Eestile kaksikvõidu Allar Sonn ja Sven Paulus.

    Virko Paavel sai neljanda ja Ragnar Piirson viienda koha, kirjutab sport.etv


    põnev

    Ei tea kas seal peale eestlaste ka veel kedagi stardis oli? Pole midagi öelda! Suusarahvas oleme:P
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

      Algselt postitas skint
      Martin, kas sulle tõesti meeldis see Lembitu ja Tiidu kahe ja poole tunnine maratonilmateade?
      Ma kuulasin raadiost, sest sõitsin just Saaremaalt Tartu poole. Ja oli küll lahe. Teleka ees poleks viitsinud ehk istuda, kuid kuulanud oleks ikka huviga.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

        noojah. see on umbes nii, et kui su igapäevatööks on vaadata, kuidas värv kuivab, siis on Oberstorfi meeste 50 juba päris põnev.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

          Algselt postitas Martin

          Algselt postitas skint
          Martin, kas sulle tõesti meeldis see Lembitu ja Tiidu kahe ja poole tunnine maratonilmateade?
          Ma kuulasin raadiost, sest sõitsin just Saaremaalt Tartu poole. Ja oli küll lahe. Teleka ees poleks viitsinud ehk istuda, kuid kuulanud oleks ikka huviga.
          Ma sõitsin koos daKi ja aiFoga Tartust Tallinna poole, olime juhist suht kaugel aga midagi ikka kuulsime. Põnev oli
          Oleks teadnud, et sa meist mööda kihutad, oleks
          Supplies!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

            Eee, sell, võta korra Eesti kaart ette. Saaremaa -> Tartu ja Tartu -> Tallinn. Möödakihutamine oli kindlasti väga reaalne
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'


              Eesti geograafia pole mu tugevaim külg.
              Supplies!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                rääkides kaustikutest siis, igakord kui ubarääk neid mainisid, siis mina mõtlesin, et kes need lollid on, kes neid aegu üles märgivad. nüüd siis tean

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                  ma arvan, et sa oled pigem kade, et ei tulnud ise sellele mõttele kaustikut pidada.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                    kade kindaslti mitte. tegelt on endalgi üks kaustik, mille hiljaaega leidsin, kuhu kirjutasin italia90 tulemusi. aga enda vabanduseks võin öelda, et olin siis 9-aastane ja moskvas polnud eriti midagi teha peale VDNH autodroomil kihutamise

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                      täna toimus lahtis klassikasprint.eestlasest pääses ainsana veernadfinaali anti saarepuu,kuid poolfinaali ei saanud ,juhtis küll koguaeg enda sõidus aga lõpus panid mingid tondid mööda.
                      väga hea sõidu tegi peeter kümmel,kes lõpetas 19.kohaga,edasipäsust jäi puudu 0.28 sekundit ,talle üldse esimesed punktid mk-l.jallai oli 22. ja narusk 23.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                        täna toimus ka lasesuusatamise mm\'i esimne sõit 10 kilomeetri sprindidistants mille võitis kes muu kui ole einar björndalen.teine oli sakslane sven fischer ja kolmas lätlane brisis,kes tegi küll väga hea sõidu.eestlaestest oli parim roland lessing,50. kohaga.janno prants oli 63,kusjuures ta lasi puhtalt.megapull ikka laseb puhtalt ja on 63.dmitri brovik oli 69. ja indrek tobreluts alles 93.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                          peaaegu pooled nimed kirjutasid õieti. tubli.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                            Algselt postitas SleepWalking


                            peaaegu pooled nimed kirjutasid õieti. tubli.
                            mul kirjutan tavaliselt nimesi selle valesti,et liiga kiiresti kirjutan,aga seekord ei kirjutanud.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                              no kurat...kõik need kohad seal 60+ kandis tähendavad et meie mehi homme stardis ainult üks
                              Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                                pikkor on lahtis peale hüppeid kindlalt viimane.ei saa aru mis mõttega ta võistleb,koguaeg viimane.võiks enne hüpamise selgeks õppida ja siis hakata võistlema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X