320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

    Algselt postitas vaikiv mees


    Algselt postitas Zlatan


    Lembitu ei suutnud jälle mainimata jätta kui lihasseline Björgen on.
    soomlasi huvitab Björgeni lihaste päritolu
    Jah, liiga suur ülekaal lõpeb alati spekulatsioonidega. Täna tahaksingi siis vahelduseks Neumannova lihaste päritolu teada. Phähh.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

      Algselt postitas vaikiv mees


      Algselt postitas Zlatan


      Lembitu ei suutnud jälle mainimata jätta kui lihasseline Björgen on.
      soomlasi huvitab Björgeni lihaste päritolu
      siin ei ole muud öelda, kui et norras tuleb trollidega pidevalt madistada, sealt ka siis lihased...
      jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

        peaks ära mainima et maa töö annab tõesti kõvad lihased, ning ei ole mõtet hakata spekuleerima kui ei ole tõendusmaterjale, eriti võiksid soomlased selle koha pealt suu kinni hoida. Inimene on treeninud ja saab selle eest nüüd väärilist tasu. Aga kui tõesti peaks tulema mingi reaalne süüdistus siis ma ei imestaks, aga praegu...pole mõtet selle üle spekuleerida.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

          Algselt postitas Hmf
          peaks ära mainima et maa töö annab tõesti kõvad lihased, ning ei ole mõtet hakata spekuleerima kui ei ole tõendusmaterjale, eriti võiksid soomlased selle koha pealt suu kinni hoida.
          see, et soomes oli paar amatöörist dopingumeistrit ei tähenda, et kogu rahvusel pole mõtet enam talialade suhtes sõna võtta ...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

            Algselt postitas SleepWalking


            Algselt postitas Hmf
            peaks ära mainima et maa töö annab tõesti kõvad lihased, ning ei ole mõtet hakata spekuleerima kui ei ole tõendusmaterjale, eriti võiksid soomlased selle koha pealt suu kinni hoida.
            see, et soomes oli paar amatöörist dopingumeistrit ei tähenda, et kogu rahvusel pole mõtet enam talialade suhtes sõna võtta ...
            peale lahti mm-i tegi soome ajakirjandus ühisavalduse kus öeldi et enam suusatamist ei kajastata, noh sellest on küll natuke aega möödas aga kõigil siiski värskelt meeles. Val di Femmes jäi vist Kaisa Varis vahele. Need ei ole amatöörist dopingumeistrid. Ma ei mõelnud tegelikult kogu rahvust , selle ma kirjutasin tõesti natuke halvasti, lihtsalt ajakirjandus võiks end pärast selliseid juhtumeid natuke tagasi hoida.
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

              Algselt postitas SleepWalking

              see, et soomes oli paar amatöörist dopingumeistrit ei tähenda, et kogu rahvusel pole mõtet enam talialade suhtes sõna võtta ...
              no soome vastupidavusalad on ju veredopingu tarvitamise poolest ülituntud
              ja kahekordne olümpiamedalist Kaarlo Maaninka on seda üldiselt ka tunnistanud
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                hüppemägede kohta:marcello ja vincent\'iga igati päri,neil on õigus.eestis ei arene.kuni mäge pole, tuleb soomes või norras harjutamas käia,nii ütles ka levandi,kes üritas vähegi tingimusi luua.laagerdamiseks on aga seltskonda vaja,üksi mandud võõral maal ära,ole kui sõjaväes.asi pole nii lihtne kui kõrvalt tundub.alati ei tee raha ka imet.olen sellest pikalt ükskord roomet pikkoriga rääkinud.valus teema tegelikult.


                dopingu kohta:etv võiks oma vana intervjuu välja käia suverullilt,kus mühlegg väidab,et tema edu peitub kartulipudrus.täitsa võrreldav selle maatöö jutuga.kuna soomlased on dopinguteemadel(ka kasutamises)spetsid ei tasu neid maha teha,vaid pigem uskuda.nad on üsna lähedal tõele,mis tegelikult ju vastupidavusaladel maailmas toimub.kurb tõde ehk nagu pavo raudsepp ütles,et laske doping vabaks ja selgub parim,vassimist ja valetamist vähem.
                Kapten Trumm

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                  Algselt postitas Raivo19


                  hüppemägede kohta:marcello ja vincent\'iga igati päri,neil on õigus.eestis ei arene.kuni mäge pole,
                  Vincenti jutust küll välja ei loe et ta sama tulihingeliselt kui marcello mäge pooldaks

                  Algselt postitas Raivo19
                  dopingu kohta:etv võiks oma vana intervjuu välja käia suverullilt,kus mühlegg väidab,et tema edu peitub kartulipudrus.täitsa võrreldav selle maatöö jutuga.
                  Ma juba ütlesin et ei ole mõtet süüdistada kui puuduvad reaalsed tõendid, kui tõesti tuleb positiivne proov ükskord siis palun , materdage maa tasa. Aga praegu on ta lihtsalt parem kui teised.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                    Algselt postitas Hmf


                    Algselt postitas Raivo19


                    hüppemägede kohta:marcello ja vincent\'iga igati päri,neil on õigus.eestis ei arene.kuni mäge pole,
                    Vincenti jutust küll välja ei loe et ta sama tulihingeliselt kui marcello mäge pooldaks
                    Seda minagi, et erinevalt marcellost ma olen ikka kindlalt vastu mäe ehitamisele, sry kui eelmisest kommentaarist eksitav mulje jäi. Liiga spetsiifiline ja kallis ehitis, et praeguste rahaliste seisude juures tasuks seda püsti panna. Teistelt aladelt saaks kapaga näiteid tuua selle kohta, milliseid kõikvõimalikke olulisema tähtsusega rajatisi saaks Eestis selle 180 või misiganes miljoni eest üles ehitada. Kuskilt maalt lihtsalt jookseb piir, kus spordirajatise maksumus ja selle tulusus (ma ei mõtle rahalist poolt) lähevad räigelt proportsioonist välja. Ja mägi on kahjuks just selline objekt.
                    Nii et veelkord - kahevõistlejatel tuleks ajada korralik punt kokku (keegi juba eespool mainis kambavaimu tähtsust), otsida sponsorid ja minna Soome hüppeid harjutama. Igasugustest asjadest võib unistada ja muidugi oleks tore Otepääl K120 mäel karata iga päev, aga olgem realistid, hetkel on see Soomes treenimise variant kõige mõistlikum.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                      kui ilusti mõista,siis ega marcellogi mäe ehitamisega pihta hakkamas pole,vaid mainis,mil viisil ala suremisest päästa.ja tal on tegelt õigus,ainuke variant edeneda kaugemas perspektiivis oleks eestisse oma mägi rajada.vahepeal oli haanjas kohtki välja valitud.pole me suusamaa,kui oma torn puudu.
                      levandil ju oli kümmekond noort poissi(3 pikkorit nende seas).käidi norras,käidi soomes-see on selline asendusvariant,ega inimene eluaeg komandeeringus ei püsi.ühte supermäge on vaja nagu me vajasime a le coq arenat.see looks eeldused \"kotkaste\" sünniks.selge on see,et kuni seda pole,tuleb rahulduda,et keegi üldse ala viitsib harrastada.
                      kõik on siiski oleks ja ilmselt jääb asi aastateks nii,kuni ilmub mõni ere talent,kes kõigepealt tulemuse teeb ja siis hakatakse rajama.täpselt nagu marcello ütles,et meil toimetatakse vastupidises järjekorras.

                      ja to Hmfõhimõtteliselt ma vaatan,et ega te ei vaielnudki otseselt,vaid arutasite kuidas otstarbekam oleks.kõik me tahame parimat,alati pole see võimalik lihtsalt
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                        Algselt postitas Martin


                        Algselt postitas marcello
                        ...kunagine paraadala on alarahastuse tõttu hääbunud.
                        Eestis on paraadala iga ala, kust mingi tulemus tuleb. Viimasest aastakümnest siis kahevõistlus, korvpall, judo, treiksõit, aerutamine, kümnevõistlus, odavise, kettaheide ja suusatamine. Paraadalad...
                        Jah,kahevõistlus oli kunagi oma laineharjal.Siis kui meie-Allar meid ilusate tulemustega kostitas üleminekuaegadel ja inimesed tööl ning koolis said vabu päevi,et ikka kogu rahvas teleka ees oleks.
                        Kõikidel loetud aladel on eesti rahva jaoks oma kangelane(sed) ja harrastajate ring olemas.Pigem aga ei ole meil paraadalad ja muud alad,vaid on viljeletavad alad ja surnud alad.Neid asju,millega meil üldse ei tegeleta või allpoolarvestust tegeletakse,on ju suur hulk kui lähtuda olümpial kavas olevatest.Ei oleks eriti ilus seda väljasuremise jada täiendada.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'


                          Ma juba ütlesin et ei ole mõtet süüdistada kui puuduvad reaalsed tõendid, kui tõesti tuleb positiivne proov ükskord siis palun , materdage maa tasa. Aga praegu on ta lihtsalt parem kui teised.
                          see aineteteadus käib kontrollijaist kõvasti eespool.mis täna lubatud,see homme keelatud,järelikult kõik on tarbinud.ja kui veel arsti käest paber ka võtta, võid päris avalikult keelatud aineid süüa.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                            Kahjuks see nii kipub olema. Aga kui Björgen peaks võitma sama moodi kuni olümpiani ja ka olümpial siis ma kipun arvama, et puhas ta ei ole. Aga eks see kunagi ära ka tõestatakse kui ta ongi midagi kasutanud. See on minu arvamus asjast.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                              Mul tuleb neid näiteid nagu varrukast kohe
                              Shevtshenko oli(on) üks Lazutina paremaid sõbrannasid ja endine toanaaber. Nad mõlemad olid kenasti tipus vahepeal kuni Larissa koos Olga Danilovaga vahele jäi.Sealtpeale langes ka Valentina tase keskpärasele,mingi järelduse saaks sellest teha.Näiteks selle,et aine jälgi on kerge kõrvaldada ja ehk enam ei julgenud nii tormakalt toimetada.
                              Usun,et ka soomlaste krahhi ajal puhtaks jäänud Sami Repo ja Kaisa Varis(kes siiski hiljem vahele võeti)on ilmekad näited sellest,et neil olid \"päevad\" vähe teises graafikus.
                              Kõik on tunni ja minuti täpsusega välja arvutatud,millal puhas tuleb olla.Pärast saab vastu rinda taguda,et ma olin ju puhas,mind on sitaks kontrollitud,teil pole tõendeid.Nagu vanameister Kirvesniemi-tuhat korda puhas ja süütu ja siis...Mõni saabub olümpiale vaid kindlaks päevaks ja siis kaob,vihjates haigusele.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                                No nii http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=186848&r=3
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X