320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

    Jama jah, et nii vähe puudu jäi. Kahju. Oleks siis kaotand miski 10 sek-iga, aga ei 0,2 pole ju kaotus, aga ikkagi. Deem

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

      narusk ja kokk on eriti positiivne tulemus minuarust...üldse täitsa hea esitlus eesti meeste poolt..tuleviku suunas vaadates hakkab juba looma:P
      õlu, jalgpall ja naised

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

        Kas Otepää kirjutataksegi alati välismaal nii - Otepaeae, nagu Eurospordis?
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

          Algselt postitas daywalker


          Kas Otepää kirjutataksegi alati välismaal nii - Otepaeae, nagu Eurospordis?
          ei tahaks uskuda et niimodi...ränk eksimus nende poolt sel juhul
          õlu, jalgpall ja naised

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

            olete ikka teadlikud, et ä tähte pole ing.tähestikus olemas?
            Otepaa oleks ehk esteetilisem, aga , aga mitte millegipoolest \"6igem\"
            (ja ma pole kindel kuidas nad omakorda seda varianti hääldaks)

            palju oenne suennipaevaks
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

              Algselt postitas daywalker


              Kas Otepää kirjutataksegi alati välismaal nii - Otepaeae, nagu Eurospordis?
              No aga eestlased ju kirjutasid täna A. Kärp hoopis A. Kaerp, eks ta siis õige on niiviisi

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                Olen ma ainus, kellel süda peale Kristina finišit attaki äärepeal oli?
                sigpic

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                  Algselt postitas Tanel


                  Olen ma ainus, kellel süda peale Kristina finišit attaki äärepeal oli?
                  mul jättis ka süda lööke vahele
                  õlu, jalgpall ja naised

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                    Kõigile siinsetele (õnneks vähe) ja delfi tatipritsidele tsiteerin Alaveri:

                    Pärast eelmise aasta Otepää MK võitu oli
                    Andrus rahvuskangelane aga pärast MM-il medalita jäämist rahvushuvide reetur ja mna selle peaarhitekt!


                    Väga hea lause ja iseloomustab toredaid eestlastest tatipritse.

                    0,2 sekundiline kaotus tekitas loodetavasti sportlikku viha ja OM on kõik vastupidi
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                      ega kristina peab rahul olema, tehvandi t6usul liikus norrakas tunduvalt paremini, bjorgen oli seal naq loodus6nnetus, esimene ring ta veel l2ks sealt kerge k22rgiga yles, teine aga jalutas

                      meestes6itu oli palju p6nevam vaadata, estilile karjuti kah frode, mitte \'\'estil\'\'
                      ja ega neilgi midagi h2da olnud

                      igatahes minul on h22l 2ra karjutud suurest kaasaelamisest :P
                      jalgpall pole elu, vaid suur osa me elust !!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                        Raudsepa kommentaarid käivad küll närvidele. Kõikidel eestlastel on kogu-aeg tuulekoti eelis, aga kurat ära ei kasuta . Nii haige ei saa olla.

                        EDIT: Kahju, et Raudsepp ise kunagi neid tuulekotte ära ei kasutanud. Kõik teevad valesti, aga tema oli lihtsalt nii kõva mees, aga ebaõnne oli palju
                        Minge laske see Raudsepp maha. P.Narusk sai õieti tuulekotti, aga nyyd jäi jõust puudu, muidu oleks esimene olnud. Nyyd ma siis tean, miks Raudsepp enese arvates maailma parim sprinter oli

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                          Liiga suuri lootusi pannake olümpiale.Saab valus olema ,kui põrutakse.Praegune tase küll ei tõesta ,et kuu ajapärast valmis ollakse.
                          Olen soccernetist sõltuvuses...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                            Algselt postitas Hanibal


                            Liiga suuri lootusi pannake olümpiale.Saab valus olema ,kui põrutakse.Praegune tase küll ei tõesta ,et kuu ajapärast valmis ollakse.
                            minu arust on just vastupid..tase on selline mis tõestab et liigutakse õiges suunas ja torino ajaks ollakse valmis. sa mõtled vähekene mööda..sul harjumus kui eestlane pole kohal nr 1 2 3 siis ta olümpiaks valmis pole...nii see siiski ei käi..eestlased on olümpia jaoks rohkemgi kui valmis
                            õlu, jalgpall ja naised

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                              Algselt postitas marcello


                              Kõigile siinsetele (õnneks vähe) ja delfi tatipritsidele tsiteerin Alaveri:

                              Pärast eelmise aasta Otepää MK võitu oli
                              Andrus rahvuskangelane aga pärast MM-il medalita jäämist rahvushuvide reetur ja mna selle peaarhitekt!


                              Väga hea lause ja iseloomustab toredaid eestlastest tatipritse.

                              0,2 sekundiline kaotus tekitas loodetavasti sportlikku viha ja OM on kõik vastupidi
                              mõnus kui smigun lööks torinos 0,2 sekundiga björgenit:P
                              õlu, jalgpall ja naised

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Suusatamise MK\'

                                Raudsepp olümpiale


                                oma kaunisega


                                kahju eestlastest, hästi sõitsid aga lõpp vajus ära
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X