320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    keegi seletab mulle ära, miks Betfairis on Kuituneni koefitsent tuuri võidule 2.7 hetkel? Kas on mingi uudis mul lugemata või mis? Minu teada juhib ta poole minutiga ja on väga heas vormis...

    Kommentaar


      Vaatasin just, et järgmine pühapäev peaks Kalev Sport näitama mingit poola maratoni, kas on mingeid eestlasi ka osalemas või näitavad niisama suusatamist nagu praegu suusahüppeid?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        keegi seletab mulle ära, miks Betfairis on Kuituneni koefitsent tuuri võidule 2.7 hetkel? Kas on mingi uudis mul lugemata või mis? Minu teada juhib ta poole minutiga ja on väga heas vormis...
        soome meedia räägib täna tugevnenud kroonilistest seljavaludest (oli täna distantsi teisel poolel katkestamisele mõelnud) - neid too 9 km ülesmäge lihtsalt ei andesta. kuitunen ise ütles, et kui selg on nagu täna, pole mingit varianti esimesena lõpetada. ja vabastiilis on saarinen tänavu nii või naa kindlam olnud, mistõttu ilmselt sealt koefitsendi järeldavadki.

        Kommentaar


          Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
          soome meedia räägib täna tugevnenud kroonilistest seljavaludest (oli täna distantsi teisel poolel katkestamisele mõelnud) - neid too 9 km ülesmäge lihtsalt ei andesta. kuitunen ise ütles, et kui selg on nagu täna, pole mingit varianti esimesena lõpetada. ja vabastiilis on saarinen tänavu nii või naa kindlam olnud, mistõttu ilmselt sealt koefitsendi järeldavadki.
          Kas eelmine aasta polnud mitte sama seis, et Kuitunen'l oli täiesti arvestatav edumaa viimase etapi alguses? Ei viitsi üle kontrollida, kuid tookord kaotas ta vist ligi 3 minutit kiireimale. Mina enda raha sinna ei paneks.

          Kommentaar


            noh kui kuituneniga siuksed lood, siis karta on, et saarinen püüab ta kiiresti kinni ja paneb ära kogu tuuri.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas Neth Vaata postitust
              Kas eelmine aasta polnud mitte sama seis, et Kuitunen'l oli täiesti arvestatav edumaa viimase etapi alguses? Ei viitsi üle kontrollida, kuid tookord kaotas ta vist ligi 3 minutit kiireimale. Mina enda raha sinna ei paneks.
              Jah, hävis viimasel etapil võitjale ca 3 minutit ja üldvõitja Kalla, kes tast ca 1,5 minutit parem oli, saavutas lõpuks edu ca 30 sekundit.
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Veerpalu, Mae, Kärp - klassika
                Rehemaa - vaba
                ?
                Kas need on eelistatud tehnikad neil?
                Rehemaad on siiani peetud siiski rohkem klassikuks aga ta on vabatehnikat kõvasti parandanud ja ta paremad tulemused kipuvad ka vabas olema.


                http://www.tour-de-ski.com/ siit saab ka põnevat infi

                Kommentaar


                  Mina olen homme rahul siis kui eestlased..(kolm esimest eestlast) teeks ära Lukasele kel sel aastal puudub power.
                  Täna oli väga kõva sõit kõigi poolt (Y) lausa lust oli vaadata vahepeal tekkis nelja eestlase rong lausa ,kus etteotsa tõusis A.Kaerp(Kärp) Pinge püsis kuni eelviimase vahefinishini peale seda nagu kuidagi ootamatult kadusid Jaagu eest osad tegelased ära:/ Sõidus jäi mulle see silma ,et eestlased sõitsid natuke ebakindlalt vms.. vahepeal tulid nagu ette otsa siis mingil hetkel kadusid grupi keskele ära... kord oli üks ees ,siis teine ees.. niimoodi vahvalt sõitsid(Y) Homme vast läheb kõige kõrgemat kohta püüdma Rehemaa(eestlastest) oleks hea kui suudaks oma positsiooni hoida.. seal esikümne piirimail.. Veerpalu arvatavasti langeb 6-7 kohta.. Ja Mae langeb kuskil 4-5 kohta.. see on optimistlik ennustus ;D

                  Kommentaar


                    eks me näeme mis homne päev toob ja kuidas mehed kannatavad.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      ajavhed on nii väikesed, et pmts tuleb ühisstardist sõit. aga üldiselt olen Marti ennustusega nõus. Ainult et Baueri kohapealt, siis ta valmistub MM-iks, tahaks loota et Liberecis Eesti mehed talle ära teevad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marti88 Vaata postitust
                        Ja Mae langeb kuskil 4-5 kohta.. see on optimistlik ennustus ;D
                        Vahetult Mae ees on mõned mehed, kes isegi eelmine aasta (kui tema vorm vist kõige parem polnud) talle kaotasid (näiteks Roenning lausa ca 2 minutit) ja tema selja taga on Dementiev ja eelmise aasta finaaletapi üks parimaid Di Centa, kes Rehemaa ja Veerpaluga koos stardib, seega võib päris huvitav rong tekkida ja mina hindaks heas vormis Mae võimlausi üsna kõrgeks.
                        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                        Kommentaar


                          Kui Mae vormis, siis rühib kiirelt üles.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Neth Vaata postitust
                            Kas eelmine aasta polnud mitte sama seis, et Kuitunen'l oli täiesti arvestatav edumaa viimase etapi alguses? Ei viitsi üle kontrollida, kuid tookord kaotas ta vist ligi 3 minutit kiireimale. Mina enda raha sinna ei paneks.
                            hea et ma sind ei kuulanud

                            Kommentaar


                              1. Kuitunen
                              2. Saarinen
                              3. Maidic
                              37. Mannima

                              esikolmiku heitlus oli küll põnev. aga mind üllatas Bjoergeni äravajumine

                              Kommentaar


                                Tekkiski korralik rong nagu olin oodanud, aga millegipärast läks vedur Di Centa natuke liiale ja sammus sinna mäkke natuke liiga tempokalt

                                Väga inimlikuks seda kuradi Tour'i pidada küll ei saa. Paned praktiliselt ilma puhkuseta 6 võistlust ja siis boonusena sõna otseses mõttes ronid mingisse kuradi mäkke, et punkt kirja saada
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X