320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pikemal vabatehnikadistantsil paneb see GÖssner veel kõigile pika puuga. Päris pull oli Kuuse ja Peki hämmingut kuulda. Juunioride laskesuusa MM-l võitis tüdruk 8 möödalasuga kulla. Sõitis terve distantsi gaas põhjas.

    Kommentaar


      Meestest siis Saarepuu ja Kümmel edasi, naistest Udras. Kümmel ja Saarepuu siis ka veerandfinaali sõidus koos.

      Kommentaar


        Edasi pääses siis 3 eestlast, kardan, et täna eestlastel poolfinaali asja pole, Jonson ja Hattestad ilmselt võtavad 2 esimest medalit ära.

        Kommentaar


          mis kell eestlased stardivad?
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
            kunagi ammu ammu oli hea teate tiim.
            mae ja veerpalu ja olle ja keegbi neljas, nt. narusk vms.
            kui õieti mäletan, et suht hea koha said ka nad kunagi, 5 vms.
            Neljas oli Meelis Aasmäe. Kuulus, ainult klassikas sõidetud, Davosi teade.

            Kommentaar


              Keegi laskesuusatajates kuulus ju ka teatese vahepeal.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Keegi laskesuusatajates kuulus ju ka teatese vahepeal.
                tobreluts on teadet sõitnud.
                FC Flora

                Kommentaar


                  yeah baby....Anti edasi

                  Kommentaar


                    Hea töö Antilt,aga liikumisest oli näha,et poolfinaalist finaaliminekut vaevalt tuleb,kui siis ainult vastaste ebaõnne korral

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                      Võimas, täna on siis meeste sprindis 135 startijat, usun, et see on tiitlivõistluste rekord, Oleks tore, kui vähemalt 4 eestlast saaks 30 parema hulka, 3 meest ka üks naine. 12 parema hulka on ilmselt suurimad lootused saada Kümmelil.
                      Aaga Saarepuu sai

                      Kommentaar


                        vene kukk paneb selle kogu asja kinni
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Poolfinaal läks Antil natukene nihu, aga pole hullu. Tulemus on väga hea

                          Kommentaar


                            Tglt jääb olenemata B finaali tulemusest õhku küsimärk,mis eesmärkidega Antti seda poolfinaali sõitma läheb,kui kuti eesmärgiks on B finaalis võimalikult kõrge koht siis võiks ju poolfinaali üldse suuskadel läbi kõndida,teist etappi järjest kuuleb Kuuse suust seda kuidas Antti ennast B finaaliks hoiab.
                            On ju siililegi selge et mingisugust edasiminekut kuskiltki poolt näha pole.
                            Ma ei rääkinud seda juttu selleks et Anttit laimata,vastupidi ma olen sama linna poiss ja hoian talle igati tema tegemistes pöialt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                              Tglt jääb olenemata B finaali tulemusest õhku küsimärk,mis eesmärkidega Antti seda poolfinaali sõitma läheb,kui kuti eesmärgiks on B finaalis võimalikult kõrge koht siis võiks ju poolfinaali üldse suuskadel läbi kõndida,teist etappi järjest kuuleb Kuuse suust seda kuidas Antti ennast B finaaliks hoiab.
                              On ju siililegi selge et mingisugust edasiminekut kuskiltki poolt näha pole.
                              Ma ei rääkinud seda juttu selleks et Anttit laimata,vastupidi ma olen sama linna poiss ja hoian talle igati tema tegemistes pöialt
                              No ilmselt alguses Anti proovis finaalipääsu, siis sai aru, et ei jaksa ja siis hoidis ennast B-finaaliks.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                intervuuj on meeldivad...

                                mis vahe on u23 ja täiskasvanute võistlustel...

                                eee u23 seas on noored aga MK-s on vanemad ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X