320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Anti Saarepuu
    Kuradi sümpaatne noormees ikka
    On kellele kaasa elada.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Meil on lootustandvad kahevõistlejad...
      pikkorid olid ka mõni aasta tagasi lootustandvad kahevõistlejad, kuid määrivad nüüd hwiixprssis suuski.

      northugi spurt üleeile oli aga valus ona koht.

      Kommentaar


        Kas Rehemaa tuleb täna 10mne hulka?
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas jaamu
          Kus ja milles ta võistleb?

          Liberecis sõidavad täna Rehemaa ja Kokk.
          parandasin ära.ei tea miks nii automaatselt saarepuu sõitma tahtsin panna.aga kui meie teine sõitja Kaspar Kokk sama kehvalt sõidab nagu teates siis teda on vist homseks finisisse oodata
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            kokal läks juba enne võistlust mootor keema.
            mina kokka ei süüdista milleskis, kui ikka vormi ei ole siis pole midagi teha, aga milleks mees sõitma panna kui tal vormi ei ole, treeningutel peaks ju näha olema et minekut ei ole. teadagi kuhu suunas minu süüdistus liigub.
            AILTON

            Kommentaar


              Pidavat palavik olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Pidavat palavik olema.
                seda ma mootori keemise all mõtlesingi ja minu arvamus oli kogu kokka MM-i kohta.
                AILTON

                Kommentaar


                  Aivarilt hea sõit. Terve sõidu püsis juhtgrupis ja lõpus ilusti napsas 10. koha ära

                  Kommentaar


                    ülikõva. Vormi hea ja targalt sõitis ilmselt...

                    Kommentaar


                      Aivarilt tubli sõit. Natke kahju ainult, et sinna taha toppama jäi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Aivarilt tubli sõit. Natke kahju ainult, et sinna taha toppama jäi.
                        täpselt sama arvamus.oleks pidanud end ikka rohkem ees hoidma
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Päris hea kokkuvõte MM-ile Erik Lillo ja Mati Alaveri vestluse kaudu:

                          Kommentaar


                            Kokkuvõttes jään ma küll rahule Libereci MM'iga.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              muidugi. väga pro ju...

                              Kommentaar


                                Same shit different day.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X