320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Suusatamise MK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kokk peaks oma vana treeneri Teppani käe all olema, viimane on nüüd Türgi koondise juhendamiselt naasnud kodumaale.

    Kommentaar


      Algselt postitas -thierry-
      Hooaeg pole alanud, kuid mina loodan olümpialt eelkõige teatemedalit meestelt.
      Kui oleks kolme mehe sõit, siis võib-olla tõesti.

      Ma loodan vaid, et see ettekujutus, et Mae suudab vabatehnikat sõita, on kadunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        Kokk peaks oma vana treeneri Teppani käe all olema, viimane on nüüd Türgi koondise juhendamiselt naasnud kodumaale.
        šmigun oligi kahtlane.

        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Kui oleks kolme mehe sõit, siis võib-olla tõesti.

        Ma loodan vaid, et see ettekujutus, et Mae suudab vabatehnikat sõita, on kadunud.
        Ma loodan sama. Rehemaa on vabas vaat ,et parem, kui klassikas, plus veel keegi vabasse (Kokk või keegi noor) ja Mae-Veerpalu klassikas peaks eelduste kohaselt hästi töötama. Loodetavasti ka see talv suudab keegi noorematest üllatadam, nagu eelmine hooaeg Algo Kärp mõningatel sõitudel.

        Kommentaar


          Aga kas Veerpalu/Mae selle hooaja vorm on nii hea,et oma tavaline tulemus ära sõita.

          Kommentaar


            Enne MK etappe ei julgeks üldse mingisuguseid ennustusi teha, sest teiste vormist ei tea hetkel ju mittemidagi. Mõned tähtsamad stardid enne olümpiat peaksid andma otsustava pildi. Kuigi ma loodan et mõni medal tuuakse, ei näe hetkel et võimalused selleks nii head oleksid kui varasemalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Ma loodan vaid, et see ettekujutus, et Mae suudab vabatehnikat sõita, on kadunud.
              Kas MK-sarja, MM või OM võistlustel on Jaak saanud klassikas kõrgema koha kui vabastiili sõidus?

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                Kas MK-sarja, MM või OM võistlustel on Jaak saanud klassikas kõrgema koha kui vabastiili sõidus?
                No MK etapi vabastiili teist kohta ei tasu ikka MM-i hõbeda ja OM-i pronksiga võrrelda
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Algselt postitas marcello Vaata postitust
                  No MK etapi vabastiili teist kohta ei tasu ikka MM-i hõbeda ja OM-i pronksiga võrrelda
                  ei tahtnudki võrrelda. lihtsalt see vabatehnika küündimatus on ehk pisut ülepingutatud hinnang. fookus on viimastel aastatel olnud ainult klassikal, see on selge.

                  Kommentaar


                    Homme siis hakkab jälle pihta. Rehemaa ja Mae võik homses võistluses 20 parema hulka saada, mis oleks üpriski normaalne hooaja algus, Simolantserilt ja Tamjärvelt küll midagi oodata ei oska, punktikohale vist veel asja ei tohiks olla.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Ma loodan vaid, et see ettekujutus, et Mae suudab vabatehnikat sõita, on kadunud.
                      Noh jah, noh jah.

                      Võiks ju sarnaselt Verpsile täielikult klassikale pühenduda, mitte seal 40-50. koha vahel vegeteerida.

                      Kommentaar


                        Millega Rehemaa ja Mae küll suvel tegelenud on? Vähemalt punktikohale võiks ju ikka sõita, kui ollakse profid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Millega Rehemaa ja Mae küll suvel tegelenud on? Vähemalt punktikohale võiks ju ikka sõita, kui ollakse profid.
                          Noo Maelt siin punktikoha sõitu oleks siin küll veidi palju oodatud.

                          EDIT: Aga noh kohad olid jah ülimalt kehvad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Millega Rehemaa ja Mae küll suvel tegelenud on? Vähemalt punktikohale võiks ju ikka sõita, kui ollakse profid.
                            No Kuuse Lemps juba üritab vabandada aga miks ei ütle otse välja et meie mehed on lihtsalt sitad
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Öeldi ju, et täna polnud meie päev!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas 17 Vaata postitust
                                Öeldi ju, et täna polnud meie päev!
                                ega enmus hooajast ei ole meie päevad.krt isegi austraalane sai punkti kirja
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X